Gorenje NRK6202EW4

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202EW4 v bílé barvě je zařazena do energetické třídy E. Objem chladící části je 235 l. Vnitřní výbavu tvoří 5 skleněných polic, dveřní police, stropní LED osvětlení a zásuvka CrispZone. Cirkulace ionizovaného vzduchu IonAir s Multiflow 360 ° probíhá přes 14 ventilačních otvorů. Mrazící část, umístěná dole má 96 l a v jejím vnitřním prostoru se nacházejí 3 průhledné plastové zásuvky (1 XXL SpaceBox). Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu dosahuje 17 hodin. Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202EW4 nabízí i úsporný režim EcoMode a přepínač rychlého zmrazení.
Zobrazit více
11 990,00 Kč (452,45 €)
katalogové číslo: NRK6202EW4
záruka:2 roky
výrobce:Gorenje
cena bez DPH:9 909,09 Kč (373,93 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Technologie IonAir
Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202EW4 je vybavena technologií IonAir, která neustále dodává záporně nabité ionty do prostoru chladničky. Záporně nabité ionty přirozeně vyčistí vzduch a vytvářejí zdravé prostředí pro vaše potraviny. Technologie IonAir ničí většinu bakterií, odstraňuje zápachy a zajišťuje optimální úroveň vlhkosti uvnitř chladničky. Přirozená mikroklima prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin.

Systém MultiFlow 360 °
Díky větracímu systému MultiFlow 360 ° s 14 větracími vstupy je zaručena trvalá a rovnoměrná cirkulace vzduchu uvnitř chladničky. Výsledkem je rovnoměrná a stabilní teplota v celém prostoru chladničky. V kombinaci s technologií IonAir vytváří tento systém ideální podmínky pro uskladnění potravin ve zdravém prostředí. Záporně nabité ionty se neustále rozptylují spolu se studeným vzduchem, který rovnoměrně cirkuluje kolem potravin, čímž vzniká ideální prostředí uvnitř chladničky.

Technologie AdaptTech
Kombinovaná chladnička je vybavena technologií AdaptTech, která sleduje zvyky uživatele po dobu sedmi dní a každodenně zaznamenává období častého otevírání dvířek chladničky. Na základě zjištění spotřebič přizpůsobuje svůj chod a koordinuje teplotu uvnitř chladničky, výsledkem čehož je zajištění maximální doby čerstvosti vašich potravin. Zabraňuje se tak teplotním šokům nebo výkyvům teplot.

Technologie NoFrost Plus
Systém NoFrost odstraňuje led z mrazicí části a zabraňuje vysychání potravin v chladicí části. Tento systém je doplněn o "Plus", nakolik je kombinovaná chladnička doplněna io IonAir s MultiFlow 360 °. Zaručená je ideální mikroklima v lednici, která je neustále vlhká a současně čerstvá. Kromě toho se díky tomuto systému v celém spotřebiči nevytváří led.

Chladící část
Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192AW4 v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy E. Chladící část v objemu 235 l je vybavena 5 odkládacími policemi z bezpečnostního skla, police na láhve ve dveřích a 3 dveřních poliček. Uskladnit vaše jídlo je možné i do plastové zásuvky CrispZone, která udrží ovoce a zeleninu delší dobu čerstvé a plné vitamínů. O dokonalý přehled se postará LED stropní osvětlení.

Mrazící část
Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem dosahuje 96 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 12kg/24 hod. a doba skladování při výpadku proudu 17 hodin. Vybavení tvoří 3 průhledné plastové mrazicí přihrádky (1 XXL SpaceBox) pro pohodlné uložení mražených potravin.

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šířka:    60 cm
Výška:    200 cm
Hloubka:    59,2 cm
Hmotnost:    71,5 Kg
Hlučnost
Maximální hlučnost:    38 db
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    E
Klimatická třída:    SN-ST
Akumulační doba:    17 hod.
Mraznička
Umístění mrazničky:    dole
Mrazící výkon:    12 kg/24h
Funkce
No Frost (mrazák):    Ano
Rychlé zamražení:    Ano
Alarm:    Ano
Čerstvá zóna
Přihrádka Fresh Zone:    Ne
Další parametry
Kovová police na lahve:    Ne
Dvouokruhový NoFrost:    Ano

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).