Doprava

Způsob dopravy 
Zboží je zasíláno přepravní kurýrní službou na dobírku či bez dobírky (při platbě předem). Zboží je dopraveno za první uzamykatelné dveře. Zboží je po dobu přepravy pojištěno.

1. Doprava zdarma
Prodejce vybere nejvhodnější způsob dopravy a přepravní společnost.
Zboží je dodáno za první uzamykatelné dveře

2. Toptrans + Zdarma odvoz starého spotřebiče
Cena: 488Kč
Placené doručení nového spotřebiče + Zdarma odvoz starého spotřebiče
Zboží je dodáno za první uzamykatelné dveře a odtut je naložen i starý spotřebič

3. Česká pošta
Cena 100Kč 
Dodání Českou poštou jako balík do ruky

4. Osobní odběr
Osobní odběr u nás na kamenné prodejně na adrese: Nám. Tyrše a Fügnera 2, Mohelnice 78985


Důležité informace k převzetí zboží
V případě viditelného poškození výrobku zásilku nepřebírejte. Stejně postupujte v případě, kdy obal zásilky vypadá neporušený, ale vy slyšíte, že je zásilka uvnitř poškozená - např. sypání střepů, rachot úlomků spotřebiče. 
Dále dejte pozor zejména na popraskané polystyreny, zmačkané rohy obalu apod.. - Takovéto poškození musí být v případě převzetí výrobku zapsáno doručovacím protokolu nejčastěj formou: Převzato s výhradou, poškozený obal.
Pod poničeným obalem často naleznete výrobek, který je zcela v pořádku. V případech, kdy je kromě obalu poškozen také výrobek, nám ale provedeným zápisem výhrady umožníte přepravu reklamovat, poškozený spotřebič Vám můžeme zdarma vyměnit, nebo Vám po vzájemné domluvě poskytnout slevu. Prosíme, věnujte převzetí trochu času. Často se jedná o nemalé částky a řádnou kontrolou, stačí 1-2 min, je možno předejít zbytečným nepříjemnostem. V případě igelitového průhledného obalu zkontrolujte jeho nenatažení či stav spotřebiče pod takto poškozeným obalem - může tam být škrábanec. 
Pokud je vše v pořádku, výrobek přeberte a bezprostředně po jeho převzetí, nejlépe ještě s řidičem či jiným zaměstnancem společnosti TOPTRANS, zboží zkontrolujte a v případě poškození či neúplnosti sepište neprodleně zápis o poškození. Prosíme Vás, abyste taktéž neprodleně informovali naši firmu prostřednictvím kontaktů: +420 583 430 584 nebo apollo-obr@seznam.cz
Pozdě nahlášené poškození, např. následující den po převzetí, není možné uznat. Poškozené zboží pak již není možné vrátit do 14 dnů dle zákona.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).