Electrolux EIS84486

Indukční varná deska Electrolux EIS84486 v černém provedení se zkosenými hranami nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. S Infinite indukční deskou se ohřev přizpůsobí dnu vašich hrnců. S funkcí SesseFry se zachová správná teplota na dně hrnce. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, určitě využijete funkci Power Booster. Pro bezpečnost dětí je deska vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové s dotykovou obrazovkou, umístěné v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Pro přerušení vaření je velmi zajímavá funkce Pause, která vám ušetří zbytečné vypínání, zapínání a nastavování teploty. Varná deska Electrolux EIS84486 je vybavena i minutkou a ukazatelem času. Nechybí akustický signál.
Zobrazit více
katalogové číslo: EIS84486
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Navařte rychleji s indukční varnou deskou
Indukční varná deska Electrolux EIS84486 splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena funkcí automatického vypnutí a akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani ukazatel zbytkového tepla, který vás ochrání před popálením.

Připravte více chodů najednou
S varnou plochou FlexiBridge můžete na varné desce vytvořit a spojit až 4 velké oblasti na vaření. Kombinované varné zóny využívají stejné nastavení teploty a času, díky čemuž můžete využívat širokou škálu kuchyňského nádobí. Varná plocha dokonale rozvádí teplo pro hrnce a pánve jakýchkoliv tvarů a velikostí, což oceníte, když budete potřebovat připravit více chodů najednou.

Uvařte si doma dokonale chutná jídla
Díky dotykové obrazovce varné desky s funkcí SenseFry se zachová správná teplota na dně boule. Jednoduše si vyberte připravovaný pokrm a požadovaný výsledek. Už se nebudete muset trápit s odhadováním a upravováním nastavení. Díky této funkci si připravíte v pohodlí domova dokonalé omáčky nebo přílohy.

Varné zóny
Varná deska má k dispozici 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. Varná deska je vybavena dětskou pojistkou co vaše dítě ochrání před popálením. Deska nabízí automatické vypnutí a samozřejmostí je zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití.

    Levá přední zóna - výkon / průměr: 2300/3200 W / 210 mm
    Střední přední zóna - výkon / průměr: 1400/2500 W / 145 mm
    Levá zadní zóna - výkon / průměr: 2300/3200 W / 210 mm
    Pravá zadní zóna - výkon / průměr: 1600/2500/2300/3600/3000/3600 W // 160/240/320 mm
Intuitivní ovládání s barevnou dotykovou obrazovkou
Ovládání je velmi jednoduché, intuitivní a moderní. S touto varnou deskou si užijete bezproblémovou kontrolu nad varným panelem s jedinečnou plnobarevnou dotykovou obrazovkou. Živě zobrazuje zpětnou vazbu pro každou zónu, a vy si tak můžete přizpůsobit jejich nastavení. Teplotu si nastavíte okamžitě jediným dotykem. Přesné nastavení teploty podle aktuální potřeby také pomáhá snížit spotřebu energie.

Technologie Power Booster
Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavena unikátní funkcí Power Booster, díky níž bude vaření mnohem rychlejší. Tato skvělá funkce zajistí super rychlý ohřev všech pokrmů.

Základní parametry
Šířka:    78 cm
Typ varné desky:    Indukční
Počet hořáků/varných zón:    4
Napájení:    400 V
Funkce Boost:    Ano
Ukazatel zbytkového tepla:    Ano
Celkový příkon desky:    7,35 kW
Další vlastnosti
Značka:    Electrolux
Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    černá
Šířka:    78 cm
Výška:    4,4 cm
Hloubka:    52 cm
Hmotnost:    12,78 Kg
Funkce
Dětská pojistka:    Ano
Funkce Boost:    Ano
Ukazatel zbytkového tepla:    Ano
Varná deska
Typ varné desky:    Indukční
Varné zóny
Počet hořáků/varných zón:    4
Energetické údaje
Napájení:    400 V
Celkový příkon desky:    7,35 kW
Vzhled
Malá varná zóna (počet):    3
Velká varná zóna (počet):    2
Flexi zóna:    ano
Kovový Rámeček:    Ne
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).