Concept PDV7460BC

Šírka: 60 cm, Počet hořáků/varných zón: 4, Typ horního povrchu: Sklokeramika-Plyn, Materiál mřížek: Litina, Elektrické zapalování: Ano, Malý hořák (počet): 1, Standardní hořák (počet): 2, Velký hořák (počet): 1, Extra velký wok hořák (počet): 1,
Zobrazit více
5 999,00 Kč (226,38 €)
katalogové číslo: PDV7460BC
záruka:2 roky
výrobce:Concept
cena bez DPH:4 957,85 Kč (187,09 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Plynová varná deska Concept PDV7460bc ve stylovém provedení je vyrobena ze speciálního tvrzeného černého skla. Varná deska je vybavena čtyřmi plynovými hořáky. Pro vaření ve velkých hrncích je určen hořák WOK. Mechanické otočné ovládací knoflíky ve stříbrné barvě jsou uloženy na pravé straně desky vepředu. Vybaveny jsou integrovaným elektronickým zapalováním varných zón. Výkonná plynová varná deska Concept PDV7460bc disponuje bezpečnostními pojistkami hořáků pro případné nechtěné zhasnutí plamene. Pro zajištění stability hrnců při vaření je plynová varná deska vybavena dvěma litinovými mřížkami.

Concept PDV7460bc
Plynová varná deska Concept PDV7460bc z linie BLACK je zpracována z kvalitního tvrzeného skla a rozdělena na 4 varné zóny. Díky univerzální šířce 60 cm a elegantnímu černému vzhledu zapadne do každé kuchyně. Je vybavena elektronickým zapalováním hořáků pro maximální pohodlí během obsluhy.

Výkonné hořáky
Praktická varná deska vás osloví nejen svým designem, ale i výkonem. Vybavena je 4 hořáky s různým rozměrem a výkonem. Najděte ten správný hořák pro každý hrnec a pokrm. Pro nadměrně velký hrnec je určen hořák Wok s výkonem 3,3 kW. Kromě možnosti použití velkého nádobí nabízí vysoký výkon pro prudký ohřev. 2 litinové mřížky zajistí stabilitu hrnců při vaření.

Tep. výkon zadní levé plotny: 1,75 kW, Průměr zadní levé plotny: 160-180 mm
Tep. výkon zadní pravé plotny: 1,75 kW, Průměr zadní pravé plotny: 160-180 mm
Tep. výkon přední levé plotny: 3,3 kW, Průměr přední levé plotny: 200-220 mm
Tep. výkon přední pravé plotny: 1 kW, Průměr přední pravé plotny: 120-160 mm
WOK hořák
WOK hořák vytváří specifický plamen, který směřuje výkon na střed pánve. Ocení ho zejména milovníci asijských specialit, protože je vhodný jak pro přípravu čínských jídel, tak i dalších pokrmů, které vyžadují prudké osmažení. WOK hořák disponuje extrémně velkým výkonem, a proto je umístěn v přední části spotřebiče, aby nedocházelo k nadměrnému zahřívání zadní části pracovní desky. Současně je v dostatečné vzdálenosti od ovládacích knoflíků, aby byla zajištěna maximální bezpečnost během ovládání.

Rychlá údržba
Díky skleněnému povrchu je údržba desky velmi rychlá a jednoduchá. Stačí odebrat litinové mřížky a povrch desky otřít měkkou houbičkou namočenou v teplé jarové vodě. Pokud je potřeba, můžete jednoduše vytáhnout i ovládací knoflíky a vyčistit prostor pod nimi.

Bezpečnost
Každý hořák je vybaven bezpečnostním zařízením, které automaticky vypne přívod plynu do konkrétního hořáku v případě náhodného zhasnutí plamene. Pokud by se vám nepodařilo hořák zapálit, termopojistka se neohřeje a do 3 vteřin automaticky odpojí přívod plynu do desky i přesto, že je kohoutek puštěn.

Klíčové parametry produktu
Šírka    60 cm
Počet hořáků/varných zón    4
Typ horního povrchu    Sklokeramika-Plyn
Materiál mřížek    Litina
Elektrické zapalování    Ano
Malý hořák (počet)    1
Standardní hořák (počet)    2
Velký hořák (počet)    1
Extra velký wok hořák (počet)    1
Fyzické vlastnosti a barva
Barva    černá
Šírka    60 cm
Výška    11 cm
Hloubka    51 cm
Hmotnost    13 Kg
Další vlastnosti
Značka    Concept
Varné zóny
Počet hořáků/varných zón    4
Materiál mřížek    Litina
Pojistka hořáků    Ano
Malý hořák (počet)    1
Standardní hořák (počet)    2
Velký hořák (počet)    1
Extra velký wok hořák (počet)    1
Vzhled
Typ horního povrchu    Sklokeramika-Plyn
Ergonomie
Umístění ovládání    přední
Další parametry
Elektrické zapalování    Ano
 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).