Candy GVSW40464TWC-S

Smart pračka se sušičkou Candy GVSW40464TWC-S s předním plněním v bílém má hloubku 40 cm. Spotřebič je zařazen do energetické třídy A. Kapacita nerezového bubnu dosahuje 6 kg pro praní a 4 kg pro sušení. Maximální počet otáček dosahuje 1400 ot./min. Ovládání pračky je zajištěno pomocí otočného voliče a dotykového digitálního displeje. Pračku se sušičkou můžete ovládat pomocí smartphonu prostřednictvím technologie NFC a stahovat nové cykly. K dispozici má 16 základních + 40 Smart Touch programů s možností odloženého startu až o 24 hodin a jinými funkcemi. Pračka se sušičkou Candy GVSW40464TWC-S má nerezový buben Shiatsu s masážními body na povrchu s vanou Silitech, bezpečnostní zámek dveří, ochranu proti přepěnění a ochranu proti únikům vody.
Zobrazit více
katalogové číslo: GVSW40464TWC
záruka:2 roky
výrobce:Candy
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Smart spotřebič
Inteligentní pračka se sušičkou Candy GVSW40464TWC-S s předním plněním v bílé barvě v bílém provedení s digitálním otočným voličem. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní a sušení. Zařazena je do energetické třídy A. Na jeden cyklus můžete vyprat 6 kg a vysušit 4 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1400 otáček za minutu. Mezi 16 standardními a 40 Smart Touch programy s možností odloženého startu si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení.

Programy a funkce
standardní programy a 40 programů Smart Touch: Parní program Snadné žehlení, Syntetika, Dětské, Denní 59 min, Rychlý 14, 30, 44 min, Bavlna, Bílé + předpírka, máchání, odčerpání + odstřeďování, Jemné, Vlna / Hedvábí, Sušení Vlna - Woolmark Apparel Care, Sušení Syntetika, Sušení bavlna, Smart Touch
Senzorové sušení - 3 úrovně: Extra suché, Na žehlení, Na ramínko
funkce: Volba sušení, Ošetření párou - 3 x (Bavlna, Syntetika, osvěžení), Nastavení úrovně znečištění (3) / Rychlé praní, Předpírka, Aquaplus, Hygienický, Odložený start až 24 hod, Nastavení otáček odstřeďování, Nastavení teploty praní, Ukazatel zůstatkového času praní, Ukazatel ukončení cyklu , zablokování tlačítek
Technologie Smart Touch
Umožňuje bezdotykové propojení inteligentní pračky se sušičkou pomocí technologie NFC s chytrým telefonem. Poskytuje možnost komunikace prostřednictvím aplikace Candy simply-Fi se smartphonem nebo tabletem s operačním systémem Android a iOS vybaveným funkcí NFC. Vždy když budete chtít využít smart funkce inteligentní pračky se sušičkou je třeba nejprve aktivovat režim Smart Touch nastavením ovládání do správné polohy, aktivovat v telefonu funkci NFC a potom udržovat mobilní zařízení v blízkosti loga Smart touch, které se nachází na ovládacím panelu. Hlavní funkce, které můžete využít jsou:

    Hlasový asistent: poradí vám s výběrem ideálního cyklu s třemi hlasovými příkazy (prádlo / látka, barva, stupeň znečištění)
    Cykly: umožňuje načíst a spustit nové programy
    Smart péče: Smart kontrola a cykly Auto-Clean (automatické čištění) a návod k odstranění možných problémů
    Moje statistiky: zobrazuje statistiku praní a tipy pro efektivnější využití pračky se sušičkou


Rychlé programy
Pokud potřebujete rychle vyprat vaše oblečení, můžete si vybrat jeden z rychlých programů 14, 30 a 44 min. nebo Perfect Rapid 59 minut. Další možností je osvěžení prádla pomocí páry, která zároveň odstraňuje nepříjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné snadné žehlení.

Cyklus Auto Clean
Automatické čištění bubnu pračky se sušičkou spusťte bez vloženého prádla s výhradním použitím práškového pracího prostředku. Po ukončení cyklu nechte dvířka pračky otevřená pro dokonalé vysušení bubnu. Tento cyklus je doporučeno spustit po každých 50 cyklech praní.

kg Detector
Výkon šitý na míru každému naplnění pračky se sušičkou. Kg Detector nastavuje přívod vody a čas pracího cyklu podle váhy prádla a tím snižuje spotřebu energie, čímž se praní stává vysoce efektivním.

Materiál bubnu
Materiál použitý pro vanu je Silitech a buben je vyhotoven z nerezu. Použitím těchto materiálů máte jistotu dlouhotrvající kvality a nízké poruchovosti spotřebiče. Buben Shiatsu má navíc na povrchu masážní body pro šetrné zacházení s vaším prádlem.

Další vlastnosti
Inteligentní pračka má velký digitální displej a otočný volič, kterým si jednoduše vyberete ten správný prací program. Smart pračku můžete také ovládat pomocí hlasových pokynů. Rovněž disponuje

ochranou proti úniku vody Antioverflow
ochranou proti nadměrnému pěnění
bezpečnostním zámkem dveří
invertorový motor

 

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šířka:    60 cm
Výška:    85 cm
Hloubka:    46 cm
Hmotnost:    65 Kg
Display/Grafika
Typ displeje:    LED
Vestavěný displej:    Ano
Funkce
Kapacita bubnu:    6 Kg
Max.otáčky odstřeďování:    1400 ot./min.
Dětská pojistka:    Ano
Počet programů:    56
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ne
Programy sušení:    Vyhlazování párou, Suché na žehlení, Extra suché
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    B
Třída účin.odstřeď.:    A
Spotřeba vody na cyklus:    110 L
Celková spotřeba:    4,85 kWh
Hlučnost
Hluk při odstřeďování:    77 db
Hlučnost (sušení):    62 db
Hlučnost (praní):    58 db
Vzhled
Vzhled skříně:    volně stojící
Systém vkládání:    předním plněním
Další parametry
Třída odstřed.sušení:    A
Kapacita praní:    6 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování:    Ano
Funkce dodatečného máchání:    Ano
Kapacita sušení:    4 Kg
Spotř.vody praní/sušení:    110 L
Technologie:    NFC
Smart (ovládání mobilem):    Ano

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).