Electrolux LNT7ME34X2

Kombinovaná chladnička Electrolux LNT7ME34X2 v nerezovém provedení patří do energetické třídy E. Dvířka jsou z nerezavějící oceli v provedení proti otiskům prstů. Dveřní přihrádky CustomFlex poskytují dokonalou flexibilitu uspořádání poliček. Rozmrazování je automatické v chladicí, jakož i mrazicí části. Chladicí část, umístěná v horní části, má kapacitu 266 litrů. Vnitřní výbavu tvoří LED osvětlení, 4 skleněné poličky, 2 průhledné plastové zásuvky v plné šíři a dveřní poličky. Mrazicí část má kapacitu 101 l a její výbavu tvoří 3 průhledné plastové zásuvky, z toho jedna poloviční. Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je až 18 hodin.
Zobraziť viac
22 490,00 Kč (848,68 €)
katalógové číslo: LNT7ME34X2
záruka:2 roky
výrobca:Electrolux
cena bez DPH:18 586,78 Kč (701,39 €)
popis
parametre
súbory a odkazy
diskusia

Electrolux LNT7ME34X2
Kombinovaná chladnička Electrolux LNT7ME34X2 je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy E. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Výhodou je také praktický skladovací systém CustomFlex ve dvířkách chladničky, kde můžete uspořádat poličky podle potřeby. Potraviny tak budete mít efektivně uloženy a budete je mít vždy na dosah. Technologie NoFrost účinně zabraňuje tvorbě námrazy v chladničce. Už nebudete muset zdlouhavě odmrazovat mrazničku.

S chlazením 360°
Chlazení 360° má pokročilou cirkulaci vzduchu. Speciálně navržený systém nejen rychle obnovuje vnitřní teplotu vzduchu po otevření dveří, ale také rozprostírá chladný vzduch do každého rohu. Lepší výkon a lepší ochrana potravin pro snížení odpadu.

Systém CustomFlex
Nastavitelné úložné prostory s funkcí CustomFlex vám poskytují volnost, přizpůsobit si prostor chladničky. Interiér dveří má pohyblivé koše v různých velikostech, takže si můžete prostor přizpůsobit podle svých potřeb. Zásobníky jsou dokonce odnímatelné, takže je můžete z chladničky vyjmout, abyste k nim měli snadný přístup.

Zásuvka Extra chlad
Zásuvka Extra Chlad chrání kvalitu, chuť a čerstvost masa a sýrů. Zásuvka udržuje nižší teplotu, než která je v ostatním prostoru chladničky, a to díky aktivní cirkulaci studeného vzduchu.

Chladicí část
Chladicí část s automatickým odmrazováním disponuje vnitřním objemem 266 l. Její vnitřní část tvoří skleněné poličky s lemem v plné šířce, 2 zásuvky z průhledného plastu, kde jedna je k uskladnění ovoce a zeleniny a druhá k uskladnění potravin s nižší teplotou. Poličky pro uskladnění drobných potravin nechybějí ani ve dvířkách chladničky. Perfektní přehled o zásobách máte díky bočnímu LED panelu.

Mrazicí část
Mrazicí část s automatickým odmrazováním má čistý užitný objem 101 litrů. V její vnitřní části se nachází praktické zásuvky pro mražení potravin. Jsou vyrobeny z průhledného materiálu. Kapacita pro zmrazování je 8 kg/24 hod a akumulační doba při výpadku proudu je až 18 hodin.

Kompletní ovládání jedním dotykem
Štíhlé, intuitivní a univerzální ovládací prvky vám umožní snadné nastavení vnitřního prostředí, aby o vaše potraviny bylo vždy co nejlépe postaráno. Chladnička má elektronické ovládání teploty s LCD displejem na dveřích spotřebiče.

 

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    nerez
Šířka:    59,5 cm
Výška:    201 cm
Hloubka:    65 cm
Hmotnost:    73,5 Kg
Hlučnost
Maximální hlučnost:    42 db
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    E
Roční spotřeba energie:    250 kWh
Klimatická třída:    SN-T
Akumulační doba:    18 hod.
Mraznička
Umístění mrazničky:    dole
Čistá kapacita mrazničky:    101 L
Mrazící výkon:    8 kg/24h
Vzhled
Celkový čistý objem:    360 L
Chladnička
Čistá kapacita chladničky:    266 L
Funkce
No Frost (mrazák):    Ano
Rychlé zamražení:    Ano
Alarm:    Ano
Čerstvá zóna
Přihrádka Fresh Zone:    Ano
Další parametry
Dvouokruhový NoFrost:    Ano

Diskusia je prázdna.
pridať príspevok do diskusie
K produktu zatiaľ nikto nenapísal recenciu

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).