Zanussi ZCAN38FW1

Truhlicová mraznička Zanussi ZCAN38FW1 bílém provedení poskytuje dostatečně velký prostor pro množství potravin, které potřebuje zmrazit, Její celkový využitelný objem je 371 litrů, což je zárukou dostatečného místa. Její ovládání je elektronické s LCD displejem a ovládacím panelem, který je umístěný zpředu. Během 24 hodin zvládne mraznička Zanussi ZCAN38FW1 zamrazit až 25 kg potravin. V případě výpadku elektrického proudu přitom spotřebič udrží potraviny zmražené 40 hodin. Na zvýšenou teplotu v mrazničce vás upozorní optický i akustický signál. Vnitřní výbavu tvoří 3 kovové koše a vnitřní osvětlení. 2 kolečka zajistí jednoduché přemisťování mrazničky. Rozmrazování se realizuje manuálně.
Zobrazit více
katalogové číslo: ZCAN38FW1
záruka:2 roky
výrobce:Zanussi
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Úsporná truhlicová mraznička
Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, bude truhlicová mraznička Zanussi ZCAN38FW1 ideálním řešením, které vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobené tak, aby zužitkovaly jen skutečně potřebné množství energie bez zbytečného plýtvání.

Prostorná mraznička
Truhlicová mraznička má užitný objem 308 litrů a díky tomu vám poskytuje opravdu obrovský úložný prostor - například když potřebujete uskladnit velké množství ovoce, zeleniny či masa z domácí zabíjačky. Hlučnost mrazničky nepřekročí hodnotu 45 dB. Mraznička je vybavena optickým i akustickým alarmem - varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky. Za 24 hodin zamrazí až 25 kg potravin a její akumulační doba, po kterou jsou potraviny v případě výpadku proudu uchovány bez ohrožení trvanlivosti, je 40 hodin. Truhlicová mraznička má zabudované LED osvětlení, které umožňuje osvětlení celého mrazicího prostoru spotřebiče. Osvětlení je umístěno na vnitřní části dvířek.

Další vlastnosti
Vnitřní výbavu kromě LED osvětlení tvoří 3 bílé koše. Zásoby, které chcete mít hned po ruce, je možné v koších přehledně uskladnit. Všechny dostupné funkce i požadovanou teplotu mražení si jednoduše nastavíte pomocí elektronického ovládání. LCD displej zobrazuje aktuální teplotu. Umístěn je v přední části pro okamžitý přehled.

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šírka:    130 cm
Výška:    84,5 cm
Hloubka:    70 cm
Hmotnost:    48,3 Kg
Hlučnost
Maximální hlučnost:    45 db
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Vzhled
Celkový čistý objem:    371 L
Celkový hrubý objem:    374 L
Typ ovládání:    elektronické
Počet košů:    3
Energetické údaje
Roční spotřeba energie:    318 kWh
Klimatická třída:    SN-T
Akumulační doba:    40 hod.
Třída energetické účinnosti 2021:    F
Mraznička
Mrazící výkon:    25 kg/24h
Funkce
Rychlé zamražení:    Ano
Alarm:    Ano

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).