Zanussi ZCAN26EW1

Truhlicová mraznička Zanussi ZCAN26EW1 bílém provedení, poskytuje dostatečně velký prostor pro množství potravin, které potřebuje zmrazit, Její celkový využitelný objem je 254 litrů, což je zárukou dostatečného místa. Energeticky přitom patří do úsporné třídy A ++. Její ovládání je elektronické, LCD displej s ovládacím panelem je umístěn zepředu. Během 24 hodin zvládne mraznička Zanussi ZCAN26EW1 zamrazit až 21 kg potravin. V případě výpadku elektrického proudu přitom spotřebič udrží potraviny zmražené 36 hodin. Na zvýšenou teplotu v mrazničce vás upozorní optický i akustický signál. Vnitřní výbavu tvoří 2 kovové koše a vnitřní osvětlení. 4 kolečka zajistí jednoduché přemisťování mrazničky. Rozmrazování se realizuje manuálně.
Zobrazit více
katalogové číslo: ZCAN26EW1
záruka:2 roky
výrobce:Zanussi
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Úsporná energetická třída A++
Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, tak truhlicová mraznička Zanussi ZCAN26EW1 je ideálním řešením. Je zařazena do úsporné energetické třídy A++, která vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovali jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání.

Prostorná mraznička
Truhlicová mraznička má užitný objem 254 litrů a díky tomu vám poskytuje opravdu obrovský úložný prostor - například když potřebujete uskladnit velké množství ovoce a zeleniny či masa z domácí zabíjačky. Hlučnost mrazničky nepřekročí hodnotu 42 dB. Mrazák je vybavena optickým i akustickým alarmem - varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky. Za 24 hodin zamrazí až 21 kg potravin a její akumulační doba, po kterou jsou potraviny v případě výpadku proudu uchovány bez ohrožení trvanlivosti, je dostatečných 37 hodin. Truhlicová mraznička má zabudované LED osvětlení, které umožňuje osvětlení celého mrazícího prostoru spotřebiče. Osvětlení je umístěno na stropě dveří.

Další vlastnosti
Vnitřní výbavu kromě LED osvětlení tvoří 2 bílé koše. Menší potraviny jakož i ty, které chcete mít hned nahoře je možné v nich přehledně uskladnit. Všechny dostupné funkce jako i požadovanou teplotu mražení si jednoduše nastavíte pomocí elektronického ovládání. LCD displej zobrazuje aktuální teplotu. Umístěn je v přední části pro okamžitý přehled.

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šířka:    96 cm
Výška:    84,5 cm
Hloubka:    70 cm
Hmotnost:    40 Kg
Hlučnost
Maximální hlučnost:    42 db
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    A ++
Roční spotřeba energie:    196 kWh
Klimatická třída:    SN-T
Akumulační doba:    36 hod.
Vzhled
Celkový čistý objem:    254 L
Celkový hrubý objem:    261 L
Typ ovládání:    elektronické
Počet košů:    2
Mraznička
Mrazící výkon:    21 kg/24h
Funkce
Rychlé zamražení:    Ano
Alarm:    Ano

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).