Whirlpool WIO 3T133 DL E S

Vestavná myčka nádobí Whirlpool WIO 3T133 DL E SSO senzorovou technologií 6.smysl Power Clean je zařazena do energetické třídy A+++. Kapacita myčky je 14 jídelních souprav. Ovládání myčky je umístěno shora pomocí tlačítek doplněných malým černobílým grafickým displejem. Maximální hlučnost při mytí dosahuje 43 dB. Nabízí 3 mycí teploty a 11 programů pro mytí s možností odložení startu až o 12 hodin. Ve výbavě najdete 3 mycí ramena, samovyvažovací dvířka, kovový filtr, nastavitelné nožičky i posuvné montážní panty. Vnitřní vybavení tvoří: příborová zásuvka, vyjímatelný horní koš s nastavitelnou výškou, dolní koš. Z bezpečnostního hlediska myčka Whirlpool WIO 3T133 DL E S disponuje systémem Aquastop. Nechybí kontrolka nedostatku soli, kontrolka nedostatku leštidla, světelný paprsek pro zobrazení zbytkového času mytí a zvuková signalizace na konci cyklu. Šířka 60 cm
Zobrazit více
katalogové číslo: WIO3T133DLES
záruka:2 roky
výrobce:Whirlpool
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Senzorová myčka
Vestavná myčka nádobí Whirlpool WIO 3T133 DL E S se může pochlubit senzorovou technologií 6. smysl PowerClean. Senzory automaticky měří stupeň znečištění vody a přizpůsobují podle toho parametry mycího programu, aby byla spotřeba vody, energie a času co nejoptimálnější. V úsporné energetické třídě A++ o šířce 60 cm dokáže myčka na jeden mycí cyklus umýt 14 jídelních souprav nádobí při nízké spotřebě vody, která je pouze 9,5 l/cyklus. Disponuje elektronickým indikátorem soli, který vás svým rozsvícením upozorní na doplnění soli. Doplnění leštidla vám zase pomocí rozsvícení připomene indikátor leštidla. Samovyvažovací dveře myčky zůstanou stát v každé poloze a samovolně se nezavřou. Samozřejmostí jsou nastavitelné nožičky

Mycí programy
Multizónové mytí vám umožní mýt nádobí podle potřeby. V případě, že potřebujete umýt pouze malé množství nádobí umožňuje mytí buď pouze v horním nebo dolním koši. Myčka nabízí odložení startu až o 12 hodin.

    Mycí teploty: 3
    Počet programů mytí 11: Eco úsporný program, 6. Smysl, Mytí a sušení 1 h, Intenzivní, Denní, Tichý, Rychlý 30 min. Křišťál, Předmytí, Dezinfekce, Automatický
Technologie 6. Smysl PowerClean
Myčky Whirlpool s technologií 6. Smysl PowerCean se při plné náplni mohou pochlubit energetickou třídou A++. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí při mytí menšího množství nádobí, aby jejich myčka spotřebovala méně energie a vody, je pro vás jako stvořená. Technologie 6. smysl PowerClean je jedinečnou kombinací dvou technologií. Účinně odstraňuje hrubé nečistoty z nádobí. Speciální trysky se automaticky aktivují, když senzory vyhodnotí příliš znečištěné nádobí. Při slabě znečištěném nádobí se mytí tlakovými tryskami neaktivuje.

Odstraní skvrny
Mytí a namáčení, zda oplachování velmi znečištěného nádobí již díky PowerClean nebude nutné. Jednoduše nastavíte PowerClean Pro, který se postará díky přesně řízenému proudu vody ze speciálních trysek o zašpiněné pánve či zapékací mísy.

Světelná signalizace
Světelný paprsek, který je promítán na podlahu vám usnadní každodenní provoz. Díky LED signalizaci budete vždy vědět jestli je myčka ještě v provozu.

Systém vnitřních košů
Užijte si více volného času díky myčce. Košové vybavení této plně integrované myčky sestává z horního koše, který je výškově nastavitelný, dolního koše a příborové zásuvky. Horní koš je idaálny pro ukládání, sklenic, šálků nebo menších kusů nádobí. Vínové poháry umožuje uložit bezpečně do sklápěcích klapek, uchycením stopky do příslušné štěrbiny. Dolní koš je vhodný pro ukládání hrnců, pokliček, talířů nebo salátových mís. Je vybaven oporami proti převrácení, které jsou sklopné. V dolním koši se nachází také Power Clean, který používá speciální trysky v zadní části dutiny pro intenzivnější mytí. Třetím košem je příborová zásuvka. Je vybavena i dvěma bočními posuvnými koši. Nabízí extra místo pro optimální ukládání nádobí.

Funkce AquaStop
Systém AquaStop zajišťuje vnitřní i vnější ochranu myčky. Zabraňuje úniku vody v případě poškození přívodní hadice. V případě úniku vody do havarijní nádoby systém zcela zastaví činnost myčky.

Antibakteriální program
Velmi jednoduše pomocí jednoho tlačítka si můžete vybrat program pro dezinfekci. Tento program trvá 90 minut s mycí teplotou 65ºC. S přidáním antibakteriálního mytí zajistí hygienickou čistotu pro vaše nádobí.

Sušení PowerDry
Systém sušení PowerDry představuje revoluci v mytí. Zajistí dokonalé výsledky sušení díky inovativnímu 3D systému proudění vzduchu v uzavřeném prostoru myčky. Ten odvádí horkou páru z myčky a zpět fouká chladný vzduch. Po otevření dvířek vás neovalí pára. Nádobí i vnitřek myčky jsou bez páry a vlkosti. Odpadá tak potřeba dodatečného větrání či utírání nádobí.

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    nerez
Šířka:    59,8 cm
Výška:    82 cm
Hloubka:    55,5 cm
Hmotnost:    35,5 Kg
Hlučnost
Maximální hlučnost:    43 db
Konektivita
Délka kabelu:    1,3 m
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    A +++
Spotřeba vody na cyklus:    9,5 L
Třída účinnosti sušení:    A
Funkce
Počet programů:    11
Odložený start:    Ano
Doba cyklu:    240 min.
AquaStop funkce:    Ano
Počet souprav nádobí:    14
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ano

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).