Whirlpool WFO 3P31 PL X

Myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 15 sad nádobí, Spotřeba energie: 86 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 41 dB, Spotřeba vody 11 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem: Ne, Počet programů: 10, AquaStop funkce: Ano, Automatické otevírání dveří: Ano, Výška: 85 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 59 cm.
Zobrazit více
16 390,00 Kč (618,49 €)
katalogové číslo: WFO3P31PLX
záruka:2 roky
výrobce:Whirlpool
cena bez DPH:13 545,45 Kč (511,15 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Myčka nádobí Whirlpool WFO 3P31 PL X v nerezovém provedení patří do řady myček se 6. smyslem. Na jeden mycí cyklus umyje až 15 jídelních souprav. Multizónové mytí umožňuje mýt nádobí pouze v horním nebo pouze v dolním koši v případě, že potřebujete umýt malé množství nádobí. Výšku horního koše můžete nastavovat. K dispozici je příborový košík. Samozřejmostí, u všech takto moderních myček, je i funkce odloženého startu. Zvukový signál vás upozorní na ukončení programu. Díky funkci PowerClean, zadní tlakové trysky umyjí i silně znečištěné nádobí bez předchozího ručního mytí.

Whirlpool WFO 3P31 PL X
Myčka nádobí Whirlpool WFO 3P31 PL X o šířce 60 cm na jeden mycí cyklus dokáže umýt 15 jídelních souprav nádobí při nízké spotřebě vody. Senzorová technologie 6. smysl monitoruje stupeň znečištění vody a na základě toho si upraví průběh programu, tak aby byla spotřeba vody a energie co nejnižší. Pomocí této unikátní technologie ušetříte nejen čas, ale i váš rodinný rozpočet. Disponuje indikátorem soli, který vás svým rozsvícením upozorní na její nedostatek. Doplnění leštidla vám zase pomocí rozsvícení připomene indikátor. Samovyvažovací dveře myčky zůstanou stát v každé poloze a samovolně se nezavřou.

Senzorová technologie 6. smysl
S touto myčkou může být mytí nádobí radost. Díky programu 6. smysl a pokrokové technologii dokáže odstranit i odolné skvrny, zaschlé zbytky potravin či mastnotu. Senzorový programu zvolí teplotu, čas a intenzitu mytí za vás. Pokaždé vyberete z myčky čisté a zářivé nádobí.

Odstraní skvrny
Tato jedinečná technologie v sobě spojuje dvě technologie pro účinné odstranění hrubých nečistot z nádobí. Speciální trysky se automaticky aktivují ve chvíli, kdy senzory vyhodnotí, že nádobí v myčce je příliš znečištěné. Mytí, namáčení a oplachování velmi znečištěného nádobí nebude nutné díky funkci PowerClean Pro. Jednoduše nastavíte tuto funkci, která se následně postará (díky přesně řízenému proudu vody ze speciálních trysek) o zašpiněné pánve či zapékací mísy. V případě, že je nádobí málo znečištěné, se tato funkce neaktivuje.

Třetí koš
Dodatečný třetí koš vám dovolí využít Whirlpool myčku ještě více optimálním způsobem. Je skvělý pro příborový nádobí a ostatní malé kuchyňské náčiní.

Multizónové mytí
Myčka umožňuje i multizónové mytí. Vůbec nemusíte čekat na naplnění myčky špinavým nádobím. Funkce Multizone umožňuje mýt i pár kousků nádobí kdykoliv. Stačí naložit nádobí, zvolit si ve kterém koši chcete mýt, a spotřebič vám ušetří nejen elektřinu a vodu, ale i váš drahocenný čas.

Odložený start
Funkce odloženého startu umožňuje nastavit potřebný program tak, aby se spustil až v čase, který vyhovuje vám. Například i v noci, nebo tehdy, kdy můžete využít nižší tarify elektrické energie.

Nastavitelný horní koš
Košové vybavení této plně integrované myčky sestává z horního koše, který je výškově nastavitelný, dolního koše a příborové zásuvky. Horní koš je idaálny pro ukládání, sklenic, šálků nebo menších kusů nádobí. Vínové poháry umožuje uložit bezpečně do sklápěcích klapek, uchycením stopky do příslušné štěrbiny.

Dezinfekční program
Jedním dotykem můžete aktivovat speciální program, který bude běžet po dobu 90 minut na teplotě 65ºC a zaručí hygienické čištění nádobí.

Program samočištění
Speciální program samočištění je ideální pro údržbu myčky. Prostřednictvím horké vody vyčistí vnitřní prostor myčky. Pracuje s vodou o teplotě 65 ° C, čímž zajistí čisté vnitřek a odstraní nepříjemný zápach.

Sušení NaturalDry
Konvenční systém sušení NaturalDry automaticky pootevře dvířka během, nebo po fázi sušení, a zajistí tak dokonalé výsledky. Dvířka se otevřou pouze při teplotě, která je bezpečná pro kuchyňský nábytek. Pro doplňkovou ochranu před párou, je myčka dodávána se speciálně navrženou ochrannou fólií (závisí na typu modelu).

Klíčové parametry produktu
Maximální hlučnost    41 db
Počet programů    10
Počet souprav nádobí    15
Třída energetické účinnosti 2021 show_tooltip
D
Fyzické vlastnosti a barva
Barva    nerez
Šířka    60 cm
Výška    85 cm
Hloubka    59 cm
Hmotnost    47 Kg
Další vlastnosti
Značka    Whirlpool
Smart show_tooltip
Ne
Hlučnost
Maximální hlučnost    41 db
Funkce
Dětská pojistka show_tooltip
Ano
Počet programů    10
Odložený start show_tooltip
Ano
Doba cyklu    200 min.
AquaStop funkce show_tooltip
Ano
Počet souprav nádobí    15
Indikace zbývajícího času    Ano
Energetické údaje
Spotřeba vody na cyklus    11 L
Třída účinnosti sušení    A
Roční spotřeba energie    242 kWh
Roční spotřeba vody    3080 L
Třída energetické účinnosti 2021 show_tooltip
D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů    86 kWh
 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).