Whirlpool FWSG 71283 CV CZ

Úzká, předem plněná pračka FWSG 71283 CV CZ N z řady FreshCare+ s hloubkou 43,5 cm. Kapacita bubnu pro praní je 7 kg prádla. Otáčky odstřeďování dosahují maximálně 1 200 ot./min. Pračka FreshCare+ osvěžuje prostřednictvím jemné páry a rotace bubnu prádlo v bubnu pračky i po skončení praní. Nabízí 14 pracích programů. Technologie 6. smysl rozpoznává velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastavuje zdroje, přitom neustále monitoruje prací cyklus pro zachování optimálního výkonu.
Zobrazit více
katalogové číslo: FWSG71283CVCZ
záruka:2 roky
výrobce:Whirlpool
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Praktický pomocník
Předem plněná slim pračka Whirlpool FWSG 71283 CV CZ N se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model má kapacitu bubnu pro praní 7 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1 200 ot./min. Pračka nabízí množsví programů a funkcí, které si jednoduše navolíte pomocí centrálního knoflíku a LED displeje. Maximální hlučnost při praní dosahuje 50 dB a při odstřeďování 78 dB.

FreshCare+
Zapomeňte na zatuchlé prádlo, které jste zapomněli vytáhnout. Pračka má k dispozici volitelnou funkci FreshCare+, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až po dobu 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu, výsledkem čehož je nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií v pračce. Funkci můžete aktivovat nebo zrušit kdykoliv, ať při volbě programu nebo během jeho průběhu.

6. smysl 
Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky a vybrat program. Technologie 6. smysl automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a nadále zajišťuje optimální výkon.

Zapomeňte na skvrny
Objevte efektivní způsob, jak eliminovat ty nejodolnější skvrny. Vyberte jednu ze tří úrovní znečištění: silné, běžné nebo slabé - přídavná funkce praní Clean+ se postará o odstranění skvrn při teplotě 40 °C.

Perfektní svěžest sportovních oděvů
Program je určen pro praní lehce znečištěného sportovního oblečení, jako jsou tepláky, ponožky nebo šortky. Doporučujeme také používat tekutý prací prostředek v množství vhodném pro polovinu náplně.

Věnujte pozornost praní vlněných oděvů
S programem "Vlna" lze prát všechno vaše vlněné oblečení, i když je označeno nápisem "praní v rukou". Abyste dosáhli optimálních výsledků, použijte speciální prací prostředky určené pro praní vlny a nepřekračujte maximální náplň pračky pro daný program.

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šírka:    59,5 cm
Výška:    85 cm
Hloubka:    43,5 cm
Hmotnost:    63 Kg
Hlučnost
Maximální hlučnost:    50 db
Hluk při odstřeďování:    78 db
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Funkce
Kapacita bubnu:    7 Kg
Max.otáčky odstřeďování:    1200 ot./min.
Dětská pojistka:    Ano
Počet programů:    14
Odložený start:    Ano
Doba cyklu:    218 min.
AquaStop funkce:    Ne
Energetické údaje
Třída účin.odstřeď.:    B
Spotřeba vody na cyklus:    45 L
Celková spotřeba:    0,908 kWh
Roční spotř.en. při praní:    175 kWh
Roční spotř.vody při praní:    10670 L
Třída energetické účinnosti 2021:    D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů:    69 kWh
Vzhled
Vzhled skříně:    volně stojící
Systém ovládání:    Otočné + tlačítka
Systém vkládání:    předním plněním

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).