Whirlpool FFD 8448 BCV EE

Zepředu plněná pračka Whirlpool FFD 8448 BCV EE v bílém provedení s barvou dveří chrom s černým překrytím je zařazena do energetické třídy C. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg prádla. Otáčky odstřeďování dosahují maximálně 1400 ot./min při hlasitosti 78 dB. Pračka FreshCare + osvěžuje prostřednictvím jemné páry a rotace bubnu prádlo v bubnu pračky i po skončení praní. Nabízí 16 pracích programů. Technologie 6. Smysl rozpoznává velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastavuje zdroje, přitom neustále monitoruje prací cyklus pro zachování optimálního výkonu.
Zobrazit více
katalogové číslo: FFD8448BCVEE
záruka:2 roky
výrobce:Whirlpool
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Whirlpool FFD 8448 BCV EE
Zepředu plněná pračka se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model má kapacitu bubnu až 8 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování dosahují až 1400 ot./min. Pračka nabízí množsví programů a funkcí, které si jednoduše navolíte pomocí centrálního knoflíku a tlačítek. Maximální hlučnost při praní dosahuje 52 dB a při odstřeďování 78 dB.

16 pracích programů a přídavné funkce: Eco bavlna, Smíšená prádlo / Denní 40 ° C, Bavlna s předpírkou, Bavlna, Bavlna 20 ° C, Syntetika, Jemné prádlo, Vlna, Osvěžení párou, Program pro bílé prádlo, Rychlý 30 ° C / 30 min, Sport , Velké kusy prádla, Prošívané přikrývky, Máchání a odstřeďování, Intenzivní odstřeďování, Jemné odstřeďování, Vyčerpávání, FreshCare +
Praní s přidáním páry, Clean +, Úroveň zašpinění, Intenzivní máchání, Snadné žehlení, Tlačítko start / pauza, Tlačítko zap / vyp, Odložený start / konec

FreshCare+
Zapomeňte na zatuchlé prádlo, které jste zapomněli vyndat z pračky. Má k dispozici volitelnou funkci FreshCare+, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu, díky čemuž je výsledkem nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií v pračce. Funkci můžete aktivovat nebo zrušit kdykoliv při volbě programu nebo během jeho průběhu.

6. SMYSL
Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky a vybrat program. Technologie 6. SMYSL automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví programy, neustále monitoruje prací cyklus a nadále zajišťuje optimální výkon.

Věnujte pozornost praní vašich oděvů
S programem "Vlna" lze prát všechno vaše vlněné oblečení, i když je označeno nápisem "praní v rukou". V případě sportovních oděvů, je tu prací program "Sport", který se o ně vhodně postará. Abyste dosáhli optimálních výsledků, použijte speciální prací prostředky určené na příslušné typy oblečení a nepřekračujte maximální náplň pračky pro daný program.

Síla páry
Pokud je vaše prádlo čisté, ale potřebuje jen osvěžit a odstranit nežádoucí zápach (od cigaret například) využijte program Osvěžení párou. Tento program je vhodný pro méně kusů oblečení (cca 3 ks). Suché věci stačí vložit do bubnu a zvolit výše uvedený program. Pára osvěží jednotlivé kusy oblečení již za několik minut. Po ukončení programu bude oblečení mírně vlhké a můžete si ho po několika minutách hned obléci, případně ho přežehlit. U tohoto programu není potřeba žádný prací prostředek nebo aviváž.

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šířka:    59,5 cm
Výška:    84,5 cm
Hloubka:    63 cm
Hmotnost:    71 Kg
Hlučnost
Maximální hlučnost:    52 db
Hluk při odstřeďování:    85 db
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Funkce
Kapacita bubnu:    8 Kg
Max.otáčky odstřeďování:    1600 ot./min.
Dětská pojistka:    Ano
Počet programů:    16
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ne
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    C
Třída účin.odstřeď.:    B
Spotřeba vody na cyklus:    48 L
Vzhled
Vzhled skříně:    volně stojící
Systém ovládání:    Otočné + tlačítka
Systém vkládání:    předním plněním

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).