Whirlpool FFB 7238 BV EE

Předem plněná pračka Whirlpool FFB 7238 BV EE v bílém provedení s novým designem Blackdoor je zařazena do energetické třídy D. Kapacita bubnu pro praní je 7 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1 200 ot./min. Pračka Whirlpool FFB 7238 BV EE s technologií 6. smysl rozeznává velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla, automaticky pak upravuje programy a nepřetržitě monitoruje prací cyklus pro optimální výkon s úsporou energie, vody i času. Pračka nabízí 14 pracích programů a množství funkcí. Funkce FreshCare+ osvěžuje prádlo v bubnu i po ukončení praní. Ovládání je velmi jednoduché pomocí centrálního otočného voliče a tlačítek.
Zobrazit více
katalogové číslo: FFB7238BVEE
záruka:2 roky
výrobce:Whirlpool
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Praktický pomocník
Předem plněná pračka Whirlpool FFB 7238 BV EE s novým designem Blackdoor se stane praktickým pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model má kapacitu bubnu pro praní 7 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1 200 ot./min. Pračka nabízí množsví programů a funkcí, které si jednoduše navolíte pomocí centrálního knoflíku a tlačítek. Maximální hlučnost při praní dosahuje 51 dB a při odstřeďování 80 dB.

14 pracích programů: Smíšené prádlo/ 40 °C, Bílé prádlo, E-bavlna, Sportovní oblečení, Pprošívané přikrývky, Osvěžování párou, Odstřeďování + vypouštění, Rychlý 30 min. colours 15 °C, Vlna, Jemné prádlo, Syntetika
Funkce: FreshCare+, Clean+, Colours 15 °C, Intenzivní máchání a také možnost odloženého startu, nastavení teploty, nastavení otáček odstřeďování
FreshCare+
Zapomeňte na zatuchlé prádlo. Pračka má k dispozici volitelnou funkci FreshCare+, která udržuje svěží vůni vašeho prádla až 6 hodin po skončení praní. Tato funkce představuje jemnou sílu páry a rotaci bubnu. Výsledkem je nejen osvěžení vašeho prádla, ale navíc i ochrana proti tvorbě bakterií v pračce. Funkci můžete aktivovat nebo vypnout kdykoliv, ať už při volbě programu nebo v jeho průběhu.

6. SMYSL
Objevte inovace a technologie, které vás vždy zaujmou nejlepšími výsledky a pomohou vám ušetřit až 50 % energie, vody a času. Stačí vložit prádlo do bubnu pračky a vybrat program. Technologie 6. SMYSL automaticky nastaví nejlepší parametry pro každý typ vlákna. Hlavní výhodou této praktické technologie je, že rozpozná velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastaví programy, neustále monitoruje prací cyklus a nadále zajišťuje optimální výkon.

Dlouhodobě zářivé barvy
Funkce Barvy 15 v pračkách zabezpečuje efektivní praní různých druhů prádla různých barev při společném praní bez vzájemného obarvení se. Zjistíte, že praní při 15 °C může být stejně účinné jako praní při teplotě 40 °C.

Perfektní svěžest sportovního oděvu
Program je určen pro praní lehce znečištěného sportovního oblečení, jako jsou tepláky, ponožky nebo šortky. Doporučujeme také používat tekutý prací prostředek v množství vhodném pro polovinu náplně.

Dokonalé vyprání jako z čistírny
Program je určen pro praní přikrývek, polštářů nebo zimních bund. Objemné přikrývky doporučujeme vkládat do bubnu pračky s okraji zahnutými směrem dovnitř. Objem přikrývky by neměl přesáhnout ¾ objemu bubnu. Chcete-li dosáhnout optimálního efektu praní, použijte tekutý prací prostředek.

Věnujte pozornost praní vlněných oděvů
S programem "Vlna" lze prát všechno vaše vlněné oblečení, i když je označeno nápisem "praní v ruce". Abyste dosáhli optimálních výsledků, použijte speciální prací prostředky určené pro praní vlny a nepřekračujte maximální náplň pračky pro daný program.

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šířka:    59,5 cm
Výška:    84,5 cm
Hloubka:    57,5 cm
Hmotnost:    65 Kg
Hlučnost
Maximální hlučnost:    51 db
Hluk při odstřeďování:    80 db
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Funkce
Kapacita bubnu:    7 Kg
Max.otáčky odstřeďování:    1200 ot./min.
Dětská pojistka:    Ano
Počet programů:    14
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ne
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    D
Třída účin.odstřeď.:    B
Vzhled
Vzhled skříně:    volně stojící
Systém ovládání:    Otočné + tlačítka
Systém vkládání:    předním plněním

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).