Remington S 6505

katalogové číslo: S6505
záruka:2 roky
výrobce:Remington
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Žehlička na vlasy REMINGTON S6505
Osobní pomocník, vlasové kleště, vám dají svobodu vytvořit úžasně rovný a hebký styl nebo překrásné nadýchané kadeře pomocí jednoho přístroje. Příprava účesu na běžné nošení ale i na slavnostní příležitost nabere nový význam díky této revoluční novince.
Vlasové kleště REMINGTON S6505 - REMINGTON S6505
Funkce
Automatické vypnutí REMINGTON S6505 je možné po 60 minutách a ochrání vás před možným nechtěným spálením povrchu kolem žehličky. Ultra zdokonalená keramika zajistí o 75% hladší vyžehlení jako dosud. Vlasy zůstanou sametově hladké bez statické elektřiny a vysušení. Zámek teploty k ochraně před nechtěnou změnou zajistí, aby se nedopatřením nezměnila nastavená teplota a tím nevznikly problémy při tvarování vlasů. Funkce "Boost" slouží k rychlému nastavení nejvyšší teploty a tím i k rychlému vyžehlení vlasů.
Vybavení
REMINGTON S6505 má úzké, delší destičky s 110mm, které vyžehlí celý pramen vlasů. Uzamykatelný kloub žehlících kleští slouží pro lepší manipulaci s žehličkou. Celosvětové napětí vám umožní tento výrobek vzít s sebou na cesty, a tím si můžete dopřát péči o vaše vlasy kdekoliv. Otočný kabel zajistí snadnou manipulaci se žehličkou a tím se zlepší efektivita při Stylování vašich vlasů. Žáruvzdorné pouzdro izoluje žehličky před vnějším povrchem a proto můžete žehličku do něj vložit i ihned po vypnutí.
Teplota
Digitální kontrola teploty na displeji Vám pomůže najít perfektní nastavení teploty podle typu vašich vlasů a & nbsp; oznámí zvolené nastavení. Chcete udržet žehličku vlažnou? Stiskněte opakovaně tlačítko minus pro snížení teploty. Chcete teplotu zvýšit? Stiskněte opakovaně tlačítko plus dokud nedosáhnete maximálních 230 ° C.
Nahoru
PARAMETRY PRODUKTU
Základní parametry
Ionizátor: Ne
Keramický povrch: Ano
Další vlastnosti
Značka: Remington
Čas nahřátí: 15 min.
Keramický povrch: Ano
Fyzické vlastnosti a barva
Barva: černá
Šířka: 27,2 cm
Hmotnost: 480 g
Výška: 3,7 cm
Hloubka: 3 cm
Funkce
Ionizátor: Ne
Možnost nastav. teploty: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Počet teplot.nastavení: 8
Energetické údaje
Příkon: 57 W
Ostatní
Kód produktu: S6505

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).