LG RC91V9AVRN

sušička prádla • kapacita 9 kg • energetická třída A+++ • 10 let záruka na motor a kompresor • český panel • Wi-Fi, komunikace s mobilem, chytrá diagnostika • duální invertorové tepelné čerpadlo a invertorový motor • dva režimy sušení – režim Energie, nebo režim Čas • automatické čištění kondenzátoru • program Pro alergiky – redukce až 99,9 % alergenů • aplikace LG ThinQ + Wi-Fi – možnost párování pračky a sušičky LG • LED displej • V × Š × H: 85 × 60 × 61,5 cm (hloubka s přesahem: 66 cm)
Zobrazit více
16 735,00 Kč (631,51 €)
katalogové číslo: RC91V9AVRN
záruka:2 roky
výrobce:LG
cena bez DPH:13 830,58 Kč (521,91 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

LG RC91V9AVRN, bílá
Předem plněná sušička prádla LG RC91V9AVRN dostala do vínku technologii Dual Inverter Heat Pump™, díky které ušetříte čas i energii. Vybírat totiž můžete hned ze dvou režimů sušení – režim Energie, nebo režim Čas. Úsporný provoz spotřebiče pak podtrhuje jeho zařazení do energetické třídy A+++. Zároveň počítejte s kapacitou sušení až 9 kg.   

Maximálně jemná péče 
Sušička se dokonale postará o celý váš šatník, jelikož nabízí 14 sušicích programů, 13 přídavných možností a 3 možnosti sušení. Ze sušicích programů můžete vybírat klasické programy Bavlna, Bavlna+, Smíšené prádlo či Syntetika, ale také třeba speciální program Pro alergiky, který zredukuje alergeny v oblečení až o 99,9 %. Jemné halenky, blůzky či sukně skvěle usuší programy Jemné prádlo nebo Vlna. V nabídce přídavných možností se objevuje například Odložený start, Nemačkavý nebo Péče o buben. Pokud budete potřebovat programovou nabídku ještě rozšířit, stáhněte si aplikaci LG ThinQ. Kromě toho můžete prostřednictvím aplikace sušičku na dálku třeba zapnout. 

 
Dvojitá 10letá záruka 
Společnost LG vám poskytne 10letou záruku na duální invertorový kompresor a 10letou záruku na invertorový motor.

Šetřete energií i časem
Pomůže vám s tím pokročilá invertorová technologie s duálním invertorovým tepelným čerpadlem. Spotřeba energie sušičky je 194 kWh za rok, což ji řadí do energetické třídy A+++. Potěší vás také minimální hlučnost při sušení, která nepřesahuje hranici 62 dB. Technologie Dual Inverter Heat Pump™ vám navíc umožní výběr ze dvou režimů sušení – režim Energie, nebo režim Čas.

Bezstarostná údržba
Samočisticí kondenzátor využívá k průplachu silný proud vody, který spolehlivě odstraní všechny nečistoty. Automatické čištění se spouští 1–3× za cyklus. Můžete se spolehnout na to, že spotřebič si zachová svůj výkon a vy ušetříte spoustu času, který byste jinak museli věnovat údržbě sušičky.

 Frekvence čištění „automatického čištění kondenzátoru" se může lišit podle objemu prádla, typu a jeho vlhkosti. Čistota kondenzátoru se může lišit v závislosti na okolním prostředí.

Alergici ocení
Především pro ně je v programové nabídce sušičky LG RC91V9AVRN program Pro alergiky. Suší várku při teplotě 60 až 65 °C po dobu 60 minut, čímž redukuje množství prachových roztočů v prádle až o 99,9 %. Navíc je program schválen organizací BAF (British Allergy Foundation).

Sníží pomačkání
Vsaďte na sušení při nízké teplotě, které snižuje pomačkání a vyhlazuje záhyby. Rázem bude případně žehlení trvat daleko méně času. O maximální šetrnost a účinnost se postará senzor sušení detekující vlhkost prádla a teplotu sušení. Podle toho automaticky nastaví čas sušení.

Inteligentní LG sušička
Ovládejte a monitorujte spotřebič na dálku a mějte přístup k nejnovějším inovacím a novým programům sušení. Stačí si do svého chytrého telefonu stáhnout aplikaci LG ThinQ. Ale to nejsou její jediné výhody! Sušička se umí přes Wi-Fi připojení spárovat s pračkou LG a automaticky nastavit odpovídající sušicí cyklus podle posledního pracího cyklu

Technické parametry
Konstrukce
Typ    volně stojící
Provedení sušičky    kondenzační
Otevírání dveří    levé
Hloubka sušičky    61.5 cm
Hloubka s přesahem    66 cm
Výška sušičky    85 cm
Šířka sušičky    60 cm
Spotřeba
Energetická třída    A+++
Spotřeba energie při sušení    1.66 kWh
Odhadovaná roční spotřeba energie    194 kWh
Odhadované náklady sušení za 1 rok    1746 Kč
Odhadované náklady sušení za 5 let    8730 Kč
Odhadované náklady sušení za 10 let    17460 Kč
Objemové vlastnosti
 Kapacita prádla pro sušení    9 kg
Programy/funkce
Počet programů    14
Program pro alergiky    Ano
Samočisticí kondenzátor    Ano
Smart funkce    Ano
SMART diagnostika    Ano
Displej    ano
Český panel    Ano
Zvukový signál    Ano
Další parametry
Záruka    24 měsíců
Rozšířená záruka    LG 10 let záruka na motor/kompresor
Barva sušičky    bílá
Hybridní sušička    Ano
Vnitřní osvětlení bubnu    Ano
Možnost odvodu kondenzátu    Ano
Odpadní hadice součástí balení    Ano
Rozšířená záruka značky    Ano
Hlučnost při sušení    62 dB
Změna otevírání dveří    Ano
Značky    LG
Distribuce
Distribuce    oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku    60.0 cm
Výška výrobku    85.0 cm
Hloubka výrobku    61.5 cm
Hmotnost výrobku    56.0 kg

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).