LG RC91V9AV4N

sušička prádla • kapacita 9 kg • energetická třída A+++ • 10 let záruka na motor a kompresor • český panel • Wi-Fi, komunikace s mobilem, chytrá diagnostika • duální invertorové tepelné čerpadlo a invertorový motor • dva režimy sušení – režim Energie, nebo režim Čas • automatické čištění kondenzátoru • program Pro alergiky – redukce až 99,9 % alergenů • aplikace LG ThinQ + Wi-Fi – možnost párování pračky a sušičky LG • LED displej • V × Š × H: 85 × 60 × 61,5 cm (hloubka s přesahem: 66 cm)
Zobrazit více
katalogové číslo: RC91V9AV4N
záruka:2 roky
výrobce:LG
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

LG RC91V9AV4N, bílá
Předem plněná sušička LG RC91V9AV4N s kapacitou 9 kg bude vaší domácnosti slušet. Je mimo jiné vybavena technologií Dual Inverter Heat Pump™, jejíž zásluhou dostanete na výběr hned ze dvou režimů sušení – režim Energie, nebo režim Čas. 

Maximálně šetrná péče 
Pro veškeré vaše oblečení je připraveno 14 sušicích programů, 13 přídavných možností a 3 možnosti sušení. Mezi sušicími programy najdete třeba programy Bavlna, Bavlna+, Jemné prádlo, Vlna či Sportovní oblečení. Alergiemi trpící členové domácnosti určitě budou často využívat program Pro alergiky. Z přídavných možností můžete vybírat například Odložený start, Péče o buben nebo Nemačkavý. Co se týče možností sušení, dostanete na výběr Žehlení, Skříň nebo Extra. Pokud byste uvítali ještě více programů, stáhněte si aplikaci LG ThinQ. S její pomocí můžete nejen rozšířit programovou nabídku, ale také sušičku na dálku ovládat.

Dvojitá 10letá záruka 
Společnost LG vám poskytne 10letou záruku na duální invertorový kompresor a 10letou záruku na invertorový motor. 

Hospodárné sušení
S pomocí duálního invertorového tepelného čerpadla (Dual Inverter Heat Pump™) umožňuje tento spotřebič dosáhnout nebývalé energetické účinnosti. Je zařazen do energetické třídy A+++ a jeho spotřeba činí 194 kWh na 1 cyklus. Zároveň se při sušení pohybuje v mimořádně nízké hladině hluku 62 dB. Technologie Dual Inverter Heat Pump™ rovněž umožňuje volit ze dvou režimů sušení – režim Energie, nebo režim Čas.

O údržbu se nestarejte
Ušetřete více času pro sebe tím, že nebudete muset čistit kondenzátor. Díky silnému průplachu vodou není vyžadováno další čištění kondenzátoru, přičemž automatické čištění se spouští 1–3× za cyklus. Výkon sušičky je tak stále udržován na optimální úrovni.

Frekvence čištění „automatického čištění kondenzátoru" se může lišit podle objemu prádla, typu a jeho vlhkosti. Čistota kondenzátoru se může lišit v závislosti na okolním prostředí.

Redukce alergenů
Pomůže vám s tím speciální program Pro alergiky, který z prádla odstraní až 99,9 % alergenů a sterilizuje bakterie. Oblečení totiž suší při teplotě 60° až 65 °C po dobu 60 minut. A co víc, program je schválený organizací BAF (British Allergy Foundation).

Jemná péče
Sušička poskytne vašemu prádlu dokonalou péči. Technologie tepelného čerpadla umožňuje sušit při nízké teplotě a vyhladit tak záhyby a snížit pomačkání. Počítat můžete také se senzorem sušení, který optimalizuje výkon spotřebiče. Detekuje vlhkost v prádle a teplotu sušení a podle toho automaticky nastaví čas sušení.

Poznejte výhody LG ThinQ
Ovládejte a monitorujte spotřebič na dálku a mějte přístup k nejnovějším inovacím. Stačí si do mobilu stáhnout aplikaci LG ThinQ. Nabízí také možnost Chytrého párování, tj. spárování sušičky s pračkou LG. Skrze Wi-Fi připojení přijme sušička informaci od pračky a automaticky se postará o nastavení odpovídajícího sušicího cyklu.

Technické parametry
Konstrukce
Typ    volně stojící
Provedení sušičky    kondenzační
Otevírání dveří    levé
Hloubka sušičky    61.5 cm
Hloubka s přesahem    66 cm
Výška sušičky    85 cm
Šířka sušičky    60 cm
Spotřeba
Energetická třída    A+++
Spotřeba energie při sušení    1.66 kWh
Odhadovaná roční spotřeba energie    194 kWh
Odhadované náklady sušení za 1 rok    1746 Kč
Odhadované náklady sušení za 5 let    8730 Kč
Odhadované náklady sušení za 10 let    17460 Kč
Objemové vlastnosti
 Kapacita prádla pro sušení    9 kg
Programy/funkce
Počet programů    14
Pára    Ne
Program pro alergiky    Ano
Samočisticí kondenzátor    Ano
Smart funkce    Ano
SMART diagnostika    Ano
Displej    ano
Český panel    Ano
Zvukový signál    Ano
Vlastní systém    Ano
Další parametry
Záruka    24 měsíců
Rozšířená záruka    LG 10 let záruka na motor/kompresor
Úzká    Ne
Barva sušičky    bílá
Hybridní sušička    Ano
Vnitřní osvětlení bubnu    Ano
Možnost odvodu kondenzátu    Ano
Odpadní hadice součástí balení    Ne
Profesionální výrobek    Ne
Rozšířená záruka značky    Ano
Hlučnost při sušení    62 dB
Změna otevírání dveří    Ano
Značky    LG
Distribuce
Distribuce    oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku    60.0 cm
Výška výrobku    85.0 cm
Hloubka výrobku    61.5 cm
Hmotnost výrobku    56.0 kg

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).