Irobot Roomba 697

katalogové číslo: Roomba697
záruka:2 roky
výrobce:iRobot
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Roomba 697
Nová Roomba 697 přináší majitelům větší komfort díky funkci Dirt Detect a ovládání přes aplikaci iRobot HOME s možností naplánovat úklid na celý týden.
Roomba 697 je nejvyšší model série 600. Lze ovládat skrze aplikaci a uklízí pomocí kombinace štětinového a gumového kartáče.

Zpomalený dotyk
Nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku. Dokáže rozeznat zdánlivé překážky jako přehoz přes postel či závěsy a uklidit tak efektivně i pod postelí či právě kolem záclon a závěsů.

Třístupňový čisticí systém
Nepřekonatelnou kvalitu úklidu má na svědomí patentovaný třístupňový čisticí systém. V rámci tohoto systému Roomba vyžene nečistoty z každého zákoutí místnosti a nasaje je do sběrného koše.

Boční kartáček a dva proti sobě rotující kartáče tvoří základ třístupňového čisticího systému. Boční kartáček efektivně čistí místa okolo nábytku, podél stěn, v rozích místností atd. Dva rotující kartáče Roomba efektivně sbírá prach i větší nečistoty z podlahy. Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše. 

Ovládání přes aplikaci
S mobilní aplikací iRobot HOME můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Navigace iAdapt
Navigace iAdapt zajistí dokonalý úklid bytu i rodinného domu. Navigace vede robota napříč celým prostorem, podél stěn, okolo nábytku i pod ním tak, aby byl úklid perfektní.

Robot OS - Chytřejší než jste si mysleli
Uklidí, zatím co jste pryč. Neruší vás úklidem. Pozná, že odcházíte i kdy se vracíte domů. A může uklízet jen mezitím, když jste pryč.

Funkce virtuální zdi/Halo
Roombě lze vymezit prostor pomocí virtuální zdi. Virtuální zeď vytváří neviditelnou překážku, kterou robot nepřejede. Některé virtuální zdi nabízí i funkcí Halo.

Parametry
Napětí: 230 V
Hlučnost: 61 dB
Druh podlahy: na tvrdé podlahy, na koberce
Mopování: Ne
Kapacita akumulátoru: 1 800 mAh
Doba nabíjení: 3 h
Automatické dobíjení: Ano
Rozměry a hmotnost výrobku
Šířka výrobku: 33 cm
Výška výrobku: 9,4 cm
Hloubka výrobku: 33 cm
Hmotnost výrobku: 3,54 kg
Rozměry a hmotnost balení
Šířka balení: 13 cm
Výška balení: 40 cm
Hloubka balení: 45 cm
Hmotnost balení: 4,87 kg

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).