iRobot Braava jet m6

robotický mop • hlučnost 50 dB (v režimu suchého zametání) • 2 režimy uklízení (suché zametání, mokré mopování) • nádržka na vodu o objemu 445 ml • Wi-Fi • ovládání přes aplikaci iRobot HOME • inteligentní mapování Imprint™ • technologie vSLAM® • funkce Precision Jet Spray • inteligentní plánování úklidu • funkce Keep Out Zones • doba dobíjení max. 3 hodiny • dobíjení v době úklidu 1,5 hodiny • senzory proti pádu ze schodů • funkce Imprint™ Link • komunikace s robotickými vysavači Roomba i7, i7+ a S9+ • komunikace v českém jazyce • hmotnost 2,2 kg • rozměry 27 × 25,2 × 9 cm
Zobrazit více
katalogové číslo: Braavajetm6
záruka:2 roky
výrobce:iRobot
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

iRobot Braava Jet m6, bílá
Mít krásně čistý interiér v dnešní době rozhodně neznamená strávit hodiny namáhavým umýváním podlah. Proč za sebe nenechat pracovat špičkového pomocníka a využít svůj volný čas jinak? Robotický mop iRobot Braava Jet m6 za vás vyčistí i ty největší plochy bez omezení velikosti. Robotický mop pracuje se speciálními čisticími podložkami, které zajišťují suchý i mokrý úklid. Je proto vhodný pro všechny typy tvrdých podlah od dlaždic, vinylu až po laminát. 

Robotický mop má zabudované senzory pro upozornění na překážky, které mohou omezit jeho správný chod. Kamerová navigace iAdapt 3.0 s technologií vSLAM® automaticky upozorní na nejrůznější bariéry, schody a zamezí tak pádu. Inteligentní mapování Imprint™ rozezná jednotlivé místnosti ve vašem domě či bytě a umožní vám zvolit si pokoje, kde má mop pracovat. Mop má jedinečnou schopnost komunikovat s robotickými vysavači iRobot Roomba typu i7, i7+ a s9+. Komunikuje s nimi pomocí funkce Imprint™ Link a zajišťuje tak jejich vzájemnou spolupráci při úklidu.

Režim mokrého mopování
Podložky na mokré mopování obsahují absorpční vlákna a uvolňují lepkavé nečistoty, zažranou špínu* a kuchyňskou mastnotu.
* Testováno v režimu čištění SPOT.

Režim suchého zametání
Podložky na suché zametání využívají elektrostatický náboj na zachycení nečistot, prachu a zvířecích chlupů.

Čistí všechny typy pevných podlah
Robotický mop Braava jet m6 je navržen k čištění všech typů pevných podlah, včetně dřevěných a laminátových, dlažby a kamene. Při čištění podlah dodržujte instrukce k údržbě od výrobce nebo dodavatele podlahy.

Ideální na více místností a velké prostory
V režimu mokrého mopování* nebo suchého zametání dokáže očistit až 100 m2.
* V režimu mokrého mopování se automaticky dobije a zase pokračuje.

3 jednoduché kroky
Nasaďte čisticí podložku, naplňte nádržku vodou a stlačte tlačítko CLEAN. Pro dlouhotrvající svěží vůni přidejte Braava jet čisticí prostředek na pevné podlahy.

Inteligentní mapování Imprint
Braava jet m6 se naučí půdorys vaší domácnosti a zapamatuje si jednotlivé místnosti. Následně si můžete přes aplikaci určit, které místnosti se mají čistit a kdy. Anebo můžete zvolit čištění celé domácnosti.

Dobije se a pokračuje
Po skončení uklízení se sám vrátí do nabíjecí stanice Home Base. Když je potřeba, dobije se a zase pokračuje, dokud není vše očištěné.

Čistí i podél stěn a v koutech
Důkladně čistí podél stěn a stejně tak v koutech místností. Pohybuje se podle efektivního vzoru, přičemž obchází nábytek, rohy a jiné překážky.

Vyhýbá se kobercům a rohožkám
Pomocí inteligentních senzorů rozpozná koberce a rohožky, takže bude čistit jen ty povrchy, na které je určený a koberce zůstanou chráněny.

Čistí i na těžko dostupných místech
Díky čtvercovému tvaru a kompaktním rozměrům se Braava jet m6 dostane i na těžko dostupná místa, třeba pod postel nebo gauč.

Čištění podle objektů
Dokáže rozpoznat objekty v domácnosti, jako například stůl se stoličkami, gauč či komodu. Tím pádem je možné nasměrovat mop k očištění jen okolo konkrétního objektu nebo pod ním.

Zakázané zóny
V aplikaci si ve vytvořené mapě domácnosti přidejte libovolná místa, kterým se bude Braava jet m6 při mopování vyhýbat. Ideální třeba k obcházení misek pro domácí mazlíčky.

Rozšířená aplikace iRobot Home s inteligentními mapami
Přes smartphone nastavíte, které místnosti se mají čistit a kdy. Rovněž nastavíte i vlastnosti mopování. Přes report Clean Map sledujte, kde všude váš robotický mop Braava jet m6 čistil. Nechybí statistiky, historie a push správa po ukončení čištění.

Dream team čistotných
Roomba série 900i a 900s po skončení vysávání informuje mop Braava jet m6, že může začít mopovat. Užijte si plně novou úroveň vyčištěných podlah.

Robot, který plánuje dopředu
Naučí se vaše návyky při uklízení a doporučí plány, aby vyhovovaly vašim potřebám. Navíc vám doporučí například intenzivnější čištění v období alergické sezóny.

Čistěte, aniž byste pohnuli prstem
Díky kompatibilitě s hlasovými asistenty Alexa nebo Google Assistant umožňuje čistit jen na základě hlasového povelu.
 
Nespadne ze schodů
Díky senzorům rozpozná schody i vyvýšená místa a vyhne se jim. To zaručuje bezpečný provoz v každé domácnosti.

Už nikdy se nedotýkejte špíny
Čisticí podložky jednoduše uvolníte a zahodíte zatlačením tlačítka. A to bez jediného dotyku se špínou a nečistotami.

iServis Premium
Máte-li jakékoliv dotazy, můžete kontaktovat výrobce přes infolinku či e-mail. V případě reklamace kurýr zdarma vyzvedne robota přímo u vás doma a opraveného ho přiveze zase zpět. Navíc máte garanci, že reklamace bude vyřízena maximálně do 10 dní.

 Vaše bezpečnost je prioritou
Výrobce se zavazuje poskytnout nejvyšší standardy ochrany soukromí a zajistit tak, aby vaše osobní údaje zůstaly zabezpečené. Použije jich pouze na zlepšení vašich uživatelských zkušeností a zvýšení výkonu vašeho robota.

Obsah balení:
iRobot Braava jet m6
Nabíjecí stanice Home Base
Síťový kabel
Úvodní čisticí souprava (vzorek čisticího prostředku Braava jet na pevné podlahy, 2 podložky na mokré mopování a 1 podložka na suché zametání, 1 pratelná podložka na mokré mopování a 1 pratelná podložka na suché zametání)


Virtuální zeď    nemá
Zdroj energie    aku (Li-ion)
Mopování    Ano
Mobilní aplikace    Ano
Použití    robotický mop
Doba provozu na jedno nabití až    150 min
Výška    9 cm
Druh podlahy    na tvrdé podlahy
Na zvířecí chlupy    Ano
Plánování úklidu    Ano
Typ navigace    iAdapt
Rozměry výrobku
Šířka výrobku    25 cm
Výška výrobku    9,3 cm
Hloubka výrobku    25 cm
Hmotnost výrobku    2,2 kg
Rozměry balení
Šířka balení    12 cm
Výška balení    50 cm
Hloubka balení    39 cm
Hmotnost balení    3,7 kg

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).