iRobot Braava jet 240

Nejkompaktnější robotický mop vhodný pro úklid kuchyní, koupelen a dalších prostor. Potřebujete-li zamést, rychle setřít podlahu nebo kvalitně vytřít, Braava jet je pro vás ta pravá volba.
Zobrazit více
katalogové číslo: Braavajet240
záruka:2 roky
výrobce:iRobot
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nač se trápit úklidem? Mějte čisto bez námahy!
Potřebujete zamést, rychle setřít podlahu nebo důkladně vytřít? Nezbývá vám při každodenním shonu čas na pravidelný úklid či vás to zkrátka nebaví? Pak nastala ta správná doba pořídit si robotický mop iRobot Braava jet 240 v bílém hranatém provedení, který je nejkompaktnějším pomocníkem pro úklid kuchyní, koupelen a dalších prostor. Díky Smart technologii, přesné navigaci a několika režimům se postará o perfektní čistotu ve vaší domácnosti, aniž by vás k tomu potřeboval.
Uklízejte chytře a inteligentně
Chytrý robotický mop iRobot Braava jet 240 od světové jedničky na trhu zametá a mopuje všechny tvrdé podlahy s hladkým povrchem. Stane se nedocenitelným pomocníkem vaší domácnosti, neboť se zcela sám postará o dokonalý úklid na rozloze 20 až 25 m2. Kompaktní rozměr zajistí perfektní pokrytí menších prostor včetně těžko dostupných míst, zajede pod postel a jiný nábytek, uklidí pečlivě podél stěn, noh stolů a při tom se vyhýbá kobercům. Nemusíte se o nic starat, inteligentní technologie umí automaticky vybrat režim úklidu dle typu použité podložky, stačí jen stisknout tlačítko CLEAN.
Režimy podle typu úklidu
iRobot Braava nabízí 3 režimy úklidu, což zaručuje jeho všestranné použití. Vyberte si “mokrý úklid”, při kterém se pohybuje po dráze ve tvaru písmene V a díky rozprašovači a vibrační čistící hlavě dokonale odstraní mastnotu, prach a skvrny z podlahy. Pokud potřebujete setřít prach a zbavit podlahu lehkého znečištění, bude správnou volbou “vlhký úklid” s menší dávkou vody, při kterém se robot pohybuje v lineárních dráhách. “Suchý úklid” odstraní prach, vlasy a drobné nečistoty stejně jako robotický vysavač.
Nikdy nezabloudí
Orientaci v prostoru zajistí přesná navigace iAdapt 2.0, díky níž Braava pozná svou aktuální polohu v místnosti a především místa, která ještě zbývají uklidit. Po dokončení práce se vrátí na místo, kde začal. Pokud máte doma schodiště, oceníte senzory proti pádu ze schodů či jiných vyvýšených míst. Potřebujete uklidit pouze část místnosti? Stačí aktivovat režim Virtuální zdi dlouhým stisknutím tlačítka Clean a robot si vytvoří pomyslnou zeď a zaměří se pouze na prostor před sebou a po stranách.
Hygienické čisticí podložky
Úklid s použitím iRobotu Braava bude perfektní, nenáročný a jednoduchý. Podle volby režimu máte k dispozici tři typy jednorázových čistících podložek. Všechny jsou příjemně parfémované a tak bude váš domov nejen prozářen čistotou, ale také prostoupen osvěžující vůní. Použití podložek je snadné a hygienické, po skončení stačí stisknout tlačítko a podložku vyhodit přímo do koše, aniž byste s ní museli přijít do kontaktu. Alternativním řešením je opakovatelně použitelná čistící podložka pro mokrý úklid, která se vyznačuje vysokou odolností a snadno ji vyperete v pračce.
Komfortní výbava
Braava jet disponuje nádržkou na vodu o objemu 150 ml. Nádržka dávkuje rozprašovač při mokrém a vlhkém úklidu. Jednou z předností je také tichý elektromotor, díky kterému o svém pomocníkovi nebudete ani vědět. Robot je vybaven Li-Ion baterií o kapacitě 1950 mAh, jejíž výdrž postačí až na 20 m2 v režimu mokrého úklidu a 25 m2 v režimu vlhkého nebo suchého úklidu. Baterii nabijete do dvou hodin. Přístroj můžete pohodlně ovládat prostřednictvím mobilní aplikace iRobot HOME ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Spojení funguje na úrovni Bluetooth a umožňuje spustit či zastavit úklid nebo nastavit dávkování vody pro jednotlivé režimy úklidu.
Robotický vytírač iRobot Braava jet 240

Chytře, jednoduše a čistě - to je nová Braava jet. Nejkompaktnější robotický mop vhodný pro úklid kuchyní, koupelen a dalších prostor. Potřebujete-li zamést, rychle setřít podlahu nebo kvalitně vytřít, Braava jet je pro vás ta pravá volba.

Velmi tichý úklid, na všechny typy tvrdých podlah
Navigace iAdapt 2.0
Smart technologie
Ovládání přes aplikaci iRobot HOME
3 režimy úklidu
Úklid 20 až 25 m2
Režim virtuální zdi
Nádržka na vodu
Úklid podél stěn a pod nábytkem
Senzory proti pádu ze schodů

Obsah balení

Braava jet 240
2x Jednorázová utěrka pro mokrý úklid
2x Jednorázová utěrka pro vlhký úklid
2x Jednorázová utěrka pro suchý úklid
1x Nabíjecí adaptér
1x Baterie Li-Ion

Klíčové funkce iRobot Braava jet 240
Chytře
Kompaktní rozměry a chytrá navigace iAdapt 2.0 zajistí perfektní pokrytí menších prostor včetně těžko dostupných míst.
Jednoduše
Braava jet automaticky vybere režim úklidu dle typu použité podložky, stačí jen stisknout tlačítko CLEAN.
Čistě
Díky vibrační čisticí hlavě a rozprašovači roztoku Braava jet účinně odstraňuje skvrny a nečistoty.
Navigace iAdapt 2.0
Přesná navigace iAdapt 2.0 nezanechá ani centimetr neuklizeného prostoru. Braava jet bezpečně pozná svou aktuální polohu v místnosti a hlavně místa, která zbývá uklidit. Po dokončení úklidu se robot vrátí přesně na místo, kde úklid začal.
3 režimy úklidu
1.
Mokrý úklid
Slouží k vytírání tvrdých podlah. Braava jet se pohybuje v krátkých drahách ve tvaru písmene V. Díky rozprašovači a vibrační čisticí hlavě dokáže Braava jet dokonale zbavit podlahu mastnoty, prachu a skvrn.
2.
Vlhký úklid
Je určen ke stírání prachu a zbavení podlahy mastnoty. Braava jet se pohybuje v lineárních drahách, přičemž rozprašovačem aplikuje na podlahu menší dávky vody.
3.
Suchý úklid
Tento režim zajišťuje odstranění prachu, vlasů a menších nečistot suchou cestou. V tomto režimu se Braava jet pohybuje v lineárních drahách.

Jednorázové čisticí podložky
Braava jet nabízí použití třech typů jednorázových čisticích podložek – pro mokrý, vlhký a suchý úklid. Všechny jednorázové podložky jsou parfémované a při úklidu příjemně provoní váš interiér. Po dokončení úklidu stačí stisknout tlačítko, které podložku z robota uvolní přímo do koše.
Opakovatelně použitelné čisticí podložky
Jako alternativu nabízí Braava jet opakovatelně použitelné čisticí podložky – pro mokrý, vlhký i suchý úklid. Výhodou těchto podložek je jejich odolnost a možnost opakovaného používání.
Vibrační čisticí hlava
Braava jet disponuje vibrační čisticí hlavou, díky které dokáže efektivně zbavit podlahu mastnoty a skvrn. Vibrace Braava jet používá v režimu mokrého a vlhkého úklidu.
Režim virtuální zdi
V případě, že je třeba uklidit pouze konkrétní část místnosti, uvedeme Braavu jet do režimu virtuální zdi dlouhým stisknutím tlačítka CLEAN. Braava jet za sebou vytvoří virtuální zeď a uklidí prostor pouze před sebou a po stranách.
Nádržka na vodu
Braava jet disponuje nádržkou na vodu o objemu 150 ml. Nádržka dávkuje rozprašovač při mokrém a vlhkém úklidu.
Úklid podél stěn a pod nábytkem
Braava jet uklízí inteligentně a hlavně důsledně. Zajede pod postel a jiný nábytek, uklidí pečlivě podél stěn, noh stolů a při tom se vyhýbá kobercům.

Mobilní aplikace iRobot HOME
S mobilní aplikací iRobot HOME ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu můžete Braavu jet ovládat a nastavovat parametry jednotlivých režimů úklidu z pohodlí vašeho domova.
Spojení funguje na úrovni Bluetooth a lze ovládat následující funkce:
spustit nebo zastavit úklid
aktivovat režim virtuální zdi
aktualizovat software robota na nejnovější verzi
nastavit dávkování vody pro jednotlivé typy režimů úklidu
spustit lokální úklid

Typ vysavačeRobotický
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).