Doprava zdarma
Doprava zdarma

Gorenje N6X2NMX

Beznámrazová lednice Gorenje v en.třídě A++ o objemu chladničky 222 l/ mrazničky 85 l s hlučností 42 dB. Technologie IonAir, MultiFlow, AdaptTech a další
Zobrazit více
katalogové číslo: N6X2NMX
záruka:2 roky
výrobce:Gorenje
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Ideální do jakékoliv rodiny
Kombinace chladničky s mrazničkou Gorenje Advanced N6X2NMX v nerezovém provedení je skvěle vybavený spotřebič elegantního designu, který se stane ozdobou vaší kuchyně. Tato volně stojící chladnička s jedním kompresorem patří do energetické třídy A++ a skvěle se hodí až pro čtyřčlennou rodinu. Nabízí celkový objem 307 l, z toho je 222 l objem chladničky a 85 l objem mrazničky.

Speciální technologie zajistí čistý vzduch bez bakterií
Spotřebič je vybaven spoustou chytrých technologií, které zajistí to nejlepší uskladnění potravin. Technologie IonAir se postará o optimální prostředí tím, že do prostoru chladničky dodává záporně nabité ionty. Ty patří k přirozeným čističům vzduchu a zajistí zdravé prostředí pro bezpečné ukládání potravin. Tato technologie zničí až 95 % bakterií, odstraní zápachy a zajistí optimální úroveň vlhkosti. V chladničce se tak nachází prostředí, které prodlouží trvanlivost a čerstvost potravin.

Technologie MultiFlow 360° prostřednictvím senzorů zabrání teplotním výkyvům při častém otevírání dveří chladničky, při kterém se narušuje stabilní vnitřní teplota. Speciální technologie NoFrost Plus odstraní v celém spotřebiči nežádoucí námrazu, čímž vám usnadní práci při údržbě. Navíc zajistí dokonalé klimatické podmínky v chladničce, díky kterým potraviny vydrží déle čerstvé a svěží.

Dostatek místa pro vaše potraviny
Uvnitř chladničky se nachází posuvné police Pull Out, které umožní pohodlné vytažení potravin umístěné v zadní části. Jsou vyrobené z kvalitního tvrzeného skla o nosnosti až 22 kg. Uvnitř naleznete i speciální úložný prostor MultiBox, který je určen pro skladování surovin se silným aromatem. Díky omezenému přístupu vzduchu suroviny nebudou vysychat a nebude docházet k tomu, že by se pach rozšířil do celého vnitřního prostoru. Ovoce a zeleninu můžete skladovat ve velké zásuvce CrispZone s HumidityControl, která umožňuje regulaci vlhkosti. Uložené potraviny tak zůstanou déle čerstvé a plné vitamínů a výživových hodnot.

Dveřní police o nosnosti 5 kg SimpleSlide umožní jejich jednotlivé nastavení tak, aniž byste je museli vyjmout ven. Ve dveřích chladničky se nachází hluboká police, která umožní uložit láhve o objemu až 2,5 litru. Pro pohodlnější manipulaci při otevírání dveří se v nich nachází bezpečnostní systém, který pevně drží láhve tak, aby nedošlo k jejich pádu ani při rychlém otevření dveří. Nechybí ani speciální držák na láhve, který optimálně využívá úložný prostor. Má mírný sklon, díky kterému budou bezpečně uložené i láhve, které již byly otevřeny.


Mrazicí část umístěná ve spodní části spotřebiče
V mrazicím prostoru se nachází tři průhledné zásuvky, z toho jedna je o velikost XXL. Uskladnit tak můžete i velké kusy potravin. Klimatické třídy jsou SN, ST, N, T, což znamená, že spotřebič bude správně fungovat v rozmezí vnějších teplot od +10 do +43 °C. Mrazicí výkon činí 5 kg za 24 hodin. V případě nečekané poruchy nebo výpadku energie vydrží potraviny v zamrazeném stavu až po dobu 18 hodin.

Snadné ovládání, spousta praktických funkcí
Spotřebič se jednoduše ovládá prostřednictvím černého LED displeje, který se nachází ve dveřích. O aktuální teplotě vás bude informovat digitální ukazatel. V případě nedovřených dvířek vás upozorní zvukový i světelný bílý signál. Otevírání dvířek, která jsou vyrobená v nerezovém provedení se speciální úpravou proti otiskům prstů, si můžete nastavit podle potřeby na levou či pravou stranu. Slot-in provedení umožní zabudovat spotřebič do výklenku o šířce 60 cm. Vnitřní prostor chladničky je pro větší přehlednost vybaven LED osvětlením, které dokonale a rovnoměrně osvítí celý prostor. Maximální hlučnost je 42 dB.
MultiFlow 360°
Dokonalý větrací systém zajišťuje díky 14 větracím vstupům trvalou a rovnoměrnou cirkulaci vzduchu uvnitř chadničky, a udržuje tak v celém jejím prostoru stabilní a rovnoměrnou teplotu. Ve spojení s technologií IonAir tento systém vytváří to nejzdravější prostředí pro potraviny uložené v chladničce. Záporně nabité ionty jsou totiž neustále rozptylovány společně se studeným vzduchem, který rovnoměrně cirkuluje kolem potravin na každé úrovni chladničky. Tímto výjimečným spojením technologie IonAir s technologií MultiFlow 360° jsou vybaveny všechny modely NoFrost nové generace chladniček ION generation.

Technologie IonAir
Přírodní mikroklima uvnitř chladničky
Technologie IonAir zajišťuje přírodní prostředí tím, že neustále dodává záporně nabité ionty do prostoru chladničky. Záporně nabité ionty jsou přirozenými čističi vzduchu – zajišťují pocit čerstvého vzduchu v lese, v blízkosti vodopádů nebo po dešti. Záporně nabité ionty, které pocházejí přímo z přirozeného prostředí, vytvářejí to nejzdravější prostředí pro ukládání potravin. Technologie IonAir ničí většinu bakterií uvnitř spotřebiče, odstraňuje zápachy a také zajišťuje optimální úroveň vlhkosti. Takové přirozené mikroklima významně prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin. Technologie IonAir je nejúčinnější ve spojení se systémem MultiFlow 360° nebo DynamiCooling.

AdaptTech
Chladnička, která zná vaše zvyky
Vždy při otevírání chladničky naruší závan venkovního teplého vzduchu stabilní vnitřní teplotu a tím se urychlí proces kažení potravin. AdaptTech je nově vyvinutá technologie senzorů, které „sledují“ zvyky uživatele po 7 dnů a každodenně zaznamenávají období častého otevírání dveří chladničky. Na základě toho spotřebič přizpůsobí svůj provoz a v době častého otevírání dveří si koordinuje teplotu uvnitř chladničky, tak aby zajistil maximální dobu čerstvosti potravin. Zabrání tak teplotnímu šoku, výkyvům teploty a předčasnému kažení potravin.

Hluboká police na láhve ve dveřích
Hluboká police ve dveřích je přizpůsobena tak, aby pojala velké láhve do objemu až 2,5 litru a je vybavena bezpečnostním systémem, který pevně drží láhve a zabraňuje tak jejich pádu při manipulaci se dveřmi.

CrispZone s HumidityControl
Velká zásuvka v chladničce slouží pro ukládání ovoce a zeleniny. Pomocí systému HumidityControl je možné seřizovat úrovně vlhkosti uvnitř zásuvky CrispZone. Ovoce a zelenina zůstávají déle čerstvé, svěží a zachovávají si své vitamíny.

XXL SpaceBox zásuvka
Extra velká zásuvka v mrazničce, kde můžete snadno uskladnit i ty největší kusy potravin.

Technologie NoFrost Plus Kompletně vylepšený systém NoFrost, který nejenom odstraňuje led z mrazničky, ale rovněž brání vysychání potravin v chladničce. „Plus“ znamená doplněk, který jsme přidali k obvyklému označení NoFrost – IonAir, MultiFlow 360° a AdaptTech. Tímto způsobem jsme zajistili dokonalé mikroklima v chladničce, které je neustále vlhké a současně čerstvé. Navíc se v celém spotřebiči nevytváří led.

SimpleSlide police u vratima Izuzetno praktičan mehanizam koji omogućava pomicanje polica u vratima hladnjaka prema gore i dolje. Čak i najvišu bocu moguće je smjestiti u police vrata hladnjaka, jednostavnim podizanjem ili spuštanjem polica.

Technické detaily

Energetická třída: A++
Rozměry (šxvxh): 60 × 185 × 64 cm
Otevírání dveří: Levé/pravé otvírání dveří
Materiál dveří: Originál nerez s úpravou proti otiskům prstů
Provedení (barva): Šedá metalíza
Slot-in: možnost zabudování chladničky do výklenku šíře 60 cm
Klimatické třídy: SN, ST, N, T
1 kompresor
Brutto/netto objem: 329 / 307 l.
Objem chladničky: brutto/netto: 231 / 222 l.
Objem mrazničky: brutto/netto: 98 / 85 l.
Zmrazovací výkon: 5 kg/24h
Skladovací doba při poruše: 18 h
Elektronické ovládání na dvířkách
Display: LED display
Zvukový alarm otevřených dveří
Digitální ukazatel teploty
Zvukový a světelný signál zvýšené teploty v chladničce: bílý signál
CrispZone s HumidityControl: velká zásuvka na zeleninu s regulací vlhkosti
IonAir s Multiflow 360° - cirkulace ionizovaného vzduchu přes 14 ventilačních otvorů
AdaptTech chlazení - inteligentní paměťový systém
NoFrost Plus
Zásobník na vejce / led: 1 x 7
SimpleSlide výškově nastavitelný systém dveřních polic: 2
Vnitřní osvětlení: LED osvětlení ze stropu
4 skleněné police
Držák na láhve
Police na láhve s pevným krytem
Úložné prostory na sýr a máslo: MultiBox
XXL SpaceBox zásuvka
Prostor pro mrazení: 3 zásuvky
Spotřeba el. energie kWh/24 h: 0,64 kWh
Úroveň hluku: 42 dB
Rozměry (šxvxh): 60 × 185 × 64 cm
Rozměry zabaleného spotřebiče (šxvxh): 64 × 191 × 75 cm
Netto váha: 68 kg
Brutto váha: 70,5 kg
Příkon: 120 w
Jištění: 10 A

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).