Gorenje GV671C60

myčka nádobí • vestavná • energetická třída C • 16 sad nádobí • 5 programů • 5 mycích teplot • AquaStop • funkce SpeedWash • TotalDry • odložený start • spotřeba vody 9,6 l • hlučnost 42 dB
Zobrazit více
katalogové číslo: GV671C60
záruka:2 roky
výrobce:Gorenje
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Gorenje Advanced GV671C60, bílá
Bezpečnostní funkce AquaStop v případě úniku vody anebo zatopení automaticky odstaví přívod vody a čerpadlo vypumpuje vodu z nádrže myčky ven. Nemusíte se tak bát nechat myčku v provozu bez dohledu nebo i přes noc. Myčku nádobí lze místo studené vody připojit k horké vodě a zkrátit tak čas trvání programu a snížit spotřebu energie. Oplachovací systém spolu s automatickou prevencí proti ucpání filtru zajišťuje, že filtr bude fungovat bez závad s výrazně méně čistěním.

Funkce SpeedWash
Rychlý program trvající pouhých 15 minut dokáže umýt nádobí od večeře, zatímco co vy si budete pochutnávat se svými přáteli na dezertu. Je ideální pro větší množství méně zašpiněného nádobí. Myje rychle a efektivně.

Funkce TotalDry
Po dokončení mycího cyklu se dvířka myčky automaticky pootevřou, aby mohla ven uniknout zbytková pára. Následující sušící cyklus bude rychlejší, efektivnější a s nižší spotřebou energie.

Elektromotor s invertorem
Výkonný invertorový motor PowerDrive s regulací otáček zajišťuje vysoký výkon s významně tišším provozem, nižší spotřebou energie a delší životnost.

Nastavitelné koše
Barevné pohyblivé prvky a přizpůsobitelné rozložení košů usnadní ukládání nádobí ve třech úrovních tak, aby se vešly i ty největší hrnce a talíře. Nosníky ve spodním koši jsou sklopitelné pro získání většího prostoru. Příbory lze perfektně zorganizovat ve speciálním zásobníku, kde jsou umístěny odděleně tak, aby nedošlo k poškrábání a mohli dokonale oschnout.
 
Funkce ExtraHygiene
Funkce ExtraHygiene prodlouží dobu mytí a zvýší teplotu o 5  °C. V kombinaci s intenzivním programem tak zničí většinu bakterií a napodobuje proces sterilizace. Funkce je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, které čistí dětské nádobí a lahve.
 
Maximální flexibilita
Myčka nádobí nabízí dostatek prostoru pro mytí až 16 sad nádobí najednou, které můžete uložit do tří košů. Naprostá variabilita vnitřního uspořádání umožňuje mytí různých předmětů s vynikajícím mycím výkonem a velmi jednoduchou obsluhou.

Rychlé každodenní mytí
Dokonale čisté a suché nádobí i při 100% naplnění znečištěným nádobím už za 1,5 hodiny a navíc s použitím menšího množství vody a energie díky optimalizaci všech fází mycího cyklu.

AUTO program
Moderní senzorová technologie vždy upraví program mytí nádobí pro optimální spotřebu energie a vody. Jeden program se přizpůsobím všem vašim potřebám.

Konstrukce
Typ    vestavba
Konstrukce vestavné myčky    plně integrovaná
Spotřeba
Energetická třída    C
Programy/funkce
Funkce myčky    indikace leštidla, ochrana proti úniku vody
Počet programů    5
Odložený start    Ano
Speciální programy    Rychlý intenzivní program,ECO program, Auto program, Paměťový program, samočistící program
Příborová zásuvka    Ano
AquaStop    Ano
ComfortLift    Ne
Počet sad nádobí
Kapacita myčky    16 souprav
Mytí/sušení
Účinnost mytí    A
Účinnost sušení    A
Počet teplot    5
Počet ostřikovacích ramen    3
Distribuce
Distribuce    oficiální ČR
Nezařazeno
Hlučnost při mytí    42 dB
Displej    Ano
Šířka myčky    60 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD    Ne
Značka kvality dTest    Ne
Automatické otevírání dveří    Ne
Promítání času na podlahu    Ne
Paprsek na podlahu    Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení    Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku    59,6 cm
Výška výrobku    81,7 cm
Hloubka výrobku    55,6 cm
Hmotnost výrobku    30 kg
Rozměry balení
Šířka balení    64 cm
Výška balení    89 cm
Hloubka balení    66,5 cm
Hmotnost balení    32,3 kg
 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).