Gorenje GV66167

Plně integrovaná myčka nádobí Gorenje GV66167 s invertorovým motorem vám ušetří nejen čas, ale i energii a to díky extra úsporné energetické třídě A +++. Je připravena umýt až 16 sad nádobí. Myčka se ovládá pomocí tlačítek umístěných na výklopných dvířkách spotřebiče. Jednoduše zvolíte program, zavřete dvířka a myčka se postará o zbytek. Myčku Gorenje GV66167 můžete místo studené vody připojit k horké vodě. Na jeden program si tak vezme v průměru jen 9,5 l vody. Velkou výhodou je i samočisticí a velmi účinný filtr a nerezová mycí vana. Její přednostmi jsou mnohé skvělé technologie a užitečné funkce. Nízká hlučnost myčky 44 dB zajistí nerušenou práci a nebude vás obtěžovat nadměrným hlukem. Praktická je i možnost polovičního naplnění myčky. Dekorační dvířka nejsou součástí myčky.
Zobrazit více
12 990,00 Kč (490,19 €)
katalogové číslo: GV66167
záruka:2 roky
výrobce:Gorenje
cena bez DPH:10 735,54 Kč (405,11 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Gorenje GV66167
Plně integrovaná myčka nádobí na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 16 jídelních souprav nádobí ve třech koších. Oceníte i informativní displej a zvukový signál na konci programu a vizuální indikátor konce mytí na ovládacím panelu. Myčka se řadí se do úsporné energetické třídy A +++.

Horní koš: Široká mřížka v koši; Rukojeť s plastovým logem; Sklápěcí levý držák sklenic se stopkou; Sklápěcí pravý držák sklenic se stopkou; Široký držák nožů; Jeden skládací držák na sklo
Spodní koš: Široká mřížka v koši; Rukojeť s plastovým logem; Sklopné / dělitelné zadní držáky talířů
Horní zásuvka: S teleskopickými pojezdy; Rukojeť s plastovým logem
Nastavitelné koše
Koše jsou vybaveny zvýrazněnými pohyblivými prvky a přizpůsobitelným rozložením košů pro snadné nakládání. Skutečně jednoduchý systém nastavení košů ve třech úrovních umožňuje, aby se vešly i ty největší hrnce a talíře. Nosníky ve spodním koši lze snadno sklopit, abyste získali více prostoru pro větší předměty. Příbory můžete perfektně zorganizovat ve speciálním zásobníku. Kusy příborů jsou umístěny odděleně tak, aby nedošlo k poškrábání a mohli dokonale vyschnout.

Program a teplota
Teploty mytí: 70, 65, 55, 45, 35 ° C
5 programů: Auto program; Intenzivní mytí; ECO program; oplachování; Rychlý 20 minutový program
Vyšší teplota, nižší spotřeba
Myčku Gorenje můžete místo studené vody připojit k horké vodě (s teplotou max. 70 ° C). Při instalaci přívodu horké vody, se čas trvání programu zkracuje a zároveň se tím snižuje i spotřeba energie. Vaše rodina tak přispěje k šetrnějšímu zacházení k životnímu prostředí, což se odrazí i na rodinném rozpočtu.

15-minutový program SpeedWash
Myje rychle, abyste vy mohli zpomalit. Představte si, že pozvete přátele na večeři a nádobí z hlavního chodu jsou umyté, zatímco vy podáváte dezert. Rychlý 20-minutový program s funkcí SpeedWash umyje Vaše nádobí jen za 15 minut. Ideální na větší množství nádobí, když máte doma více hostů.

Funkce TotalDry
Po dokončení mycího cyklu se dveře myčky automaticky trošku otevřou pro vypuštění nadbytečné páry. To umožňuje přístup čerstvého vzduchu, čímž se umyté nádobí, jako například plastové nádoby, kompletně vysuší. Vynikající pro rychlé schnutí s nízkou spotřebou energie.

AutoProgramme
Někdy potřebujete skleněné nádobí jen opláchnout, jindy je vaše myčka plná hrnců z nedělního oběda. Moderní senzorová technologie vždy upraví program mytí nádobí pro optimální spotřebu energie a vody. Nepotřebujete speciální programy pro sklo nebo intenzivní čištění - jeden program AutoProgramme se přizpůsobí všem vašim potřebám.

Samočistící filtr
Praktická myčka nádobí Gorenje se může pochlubit účinným filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání. Vždy bude připraven na další mycí cyklus, ve kterém zajistí perfektní výsledky a zářivě čisté nádobí.

Total AquaStop - ochranný systém proti vyplavení
Díky bezpečnostní funkci AquaStop může být myčka bezpečně ponechána v provozu v noci i během vaší nepřítomnosti. V případě úniku vody nebo vytečení funkce AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo současně odčerpá zbytkovou vodu pryč ze spodku myčky. Funkce AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu životnosti myčky.

 

yzické vlastnosti a barva
Šířka:    59,6 cm
Výška:    81,7 cm
Hloubka:    55,6 cm
Hmotnost:    34,5 Kg
Display/Grafika
? Typ displeje:    LED
Hlučnost
Maximální hlučnost:    44 db
Konektivita
Délka kabelu:    1,91 m
Energetické údaje
? Třída energ.účinnosti:    A +++
Spotřeba vody na cyklus:    9,5 L
Třída účinnosti sušení:    A
Funkce
? Dětská pojistka:    Ne
Počet programů:    5
? Odložený start:    Ano
Doba cyklu:    180 min.
? AquaStop funkce:    Ano
Počet souprav nádobí:    16
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ano

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).