Gorenje D2S92ILS

Kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Gorenje D2S92ILS je zařazena v energetické třídě A ++. Objem bubnu pro sušení dosahuje 9 kg prádla. SteamTech parní generátor zajistí dodatečné ošetření parou na konci programu. Sušička nabízí 14 programů: Ložní prádlo, Vlna, Košile, Osvěžení párou, sportovní oblečení, Quick Pro - efektivní rychlý program, Časování sušení, Mix suché, Mix suché na žehlení, IonRefresh osvěžení prádla ionizovaným vzduchem s možností výběru času sušení. Vnitřní osvětlení bubnu usnadní vyjímání a vkládání prádla. Sušička prádla Gorenje D2S92ILS nabízí i řadu užitečných funkcí: Funkce IonTech, SteamRefres, IonREfresh, odložený start, dětskou pojistku a jiné. Buben WaweActive jemně ošetří jakékoliv oblečení. Indikátor EcoEye monitoruje vaši uhlíkovou stopu a v reálném čase poskytuje informaci o spotřebě vody a energie v daném programu. Sušička má hadici AutoDrain, pomocí které ji lze připojit přímo k odpadu bez nutnosti vyprazdňování zásobníku na kondenzát.
Zobrazit více
katalogové číslo: D2S92ILS
záruka:2 roky
výrobce:Gorenje
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Nová úroveň sušení prádla
Sušte svou prádlo efektivně a rychle kdykoli a kdekoli. Ať je venku větrno, vlhko nebo deštivo, vaše prádlo můžete vždy vysušit v pohodlí domova. Pomocí kondenzační sušičky s tepelným čerpadlem Gorenje D2S92ILS máte možnost sušit najednou enormní množství prádla. Do bubnu můžete vložit až 9 kg oblečení. Odolný buben vyrobený z nerezové oceli dokáže fungovat i na reverzní chod. Průběh sušení lze kontrolovat i na LED ukazateli. Digitální ukazatel zbývajícího času vám pomůže v rozvržení vašich aktivit během sušení. Uživatelsky jednoduché rozhraní s centrálním ovladačem uprostřed umožňuje začít sušení prádla v 3 jednoduchých krocích: zapněte sušičku, vzoľte program a stiskněte tlačítko start. Na velkém dotykovém LED displeji dopněném o tlačítka start a pauza si vyberete nastavení funkcí podle potřeby. Indikátor EcoEye vám v reálném čase poskytne zpětnou vazbu o aktuální spotřebě vody a energie pro zvolený program.

Programy sušení
    Sušička má k dispozici až 14 programů: Ložní prádlo, Vlna, Košile, Osvěžení párou, sportovní oblečení, Quick Pro - efektivní rychlý program, Časování sušení, Mix suché, Mix suché na žehlení, IonRefresh osvěžení prádla ionizovaným vzduchem
    funkce: výběr času sušení, nastavení úrovně vysušení, Anticrease systém proti zmačkání, StartDelay - odložený start, funkce Refresh pro osvěžení prádla, SoftSound - jemný zvukový signál, signalizace plné nádrže na kondenzát, digitální ukazatel zbytkového času, dětská pojistka, EcoEye


Prakticky vybavená
Elegantní sušička patří k vynikající energetické třídě A+++. Díky technologické propracovanosti zde najdete množství užitečných možností, které vám výrazně zjednoduší práci. Kondenzační sušičku s hadicí AutoDrain můžete připojit přímo k odpadu, a ušetřit si tak starosti se zdlouhavým vyprazdňováním zásobníku kondenzátu. Nemusíte se obávat o bezpečnost vašich dětí. Přestože se sušička otevírá zepředu, děti si neublíží díky dětské pojistce. Stisknutím speciální kombinace tlačítek zabráníte dětem přeprogramovat nastavení. Po ukončení sušení zazní jemný zvukový signál. Jednoduchá není pouze manipulace s tímto zařízením, vakuové nožičky umožňují bezpečně umístit sušičku na pračku. Vnitřní LED osvětlení bubnu vám poskytne přehled při vkládání a vyjímání prádla.

Eliminuje nadbytečnou vlhkost při sušení oblečení
Sušičky WaweActive dokáží v každém cyklu sušení zkondenzovat až 90% vlhkosti z oblečení, díky čemuž zůstane vaše prádlo dokonale suché a eliminuje se nadbytečná vlhkost ve vaší domácnosti.

Funkce IonTech
Tato funkce minimalizuje pomačkání a maximalizuje svěžest vašeho oblečení. Vzduch plný záporně nabitých iontů vysuší prádlo s výrazně nižší tvorbou záhybů na vašem oblečení. Ionizátor vytváří prostředí bez alergenů, zbytků kouře, pylu a elektrostatického náboje, který se může nahromadit při procesu sušení. Díky tomu budete moci své oblečení mnohem jednodušší vyžehlit a navíc zůstane svěží.

SteamTech pro jemnější oblečení
Na konci vybraného programu si můžete zvolit dodatečné ošetření párou. Vaše oblečení tak bude jemnější, zbavené alergenů a bakterií. Buben se naplní párou, která následně proniká do každého vlákna pro jemnější prádlo, kterou nebudete muset žehlit.

Účinné sušení většího množství prádla
Pokud potřebujete usušit objemnější kusy prádla, sušička s tím nebude mít žádný problém. Prádlo bude hned po vyjmutí měkké, rovnoměrně vysušené a méně pokrčené díky patentovanému obousměrnému systému foukání vzduchu TwinAir.

Rychlé osvěžení oblečení
Speciální program pro osvěžení vašeho oblečení po sportovních aktivitách nebo večeři IonRefresh pomocí speciálního programu s ionty odstraňuje nepříjemné pachy, vůni jídla nebo cigaret. Vaše oblečení bude připraveno pro další použití a téměř takové svěží jako čerstvě oprané během 30 minut.

Oblečení bez pomačkání a pachu
18 minutová parní úprava SeamRefresh odstraňuje většinu pomačkání a zápachu z prádla. Osvěží vaše deky, přikrývky, zimní bundy či jiné oblečení. Je dokonalou volbou v případě, že potřebuje rychle osvěžit vaše šaty nebo se vyhnout zdlouhavému žehlení.

Efektivní senzorová technologie
Inteligentní senzorová technologie sušení automaticky reguluje proces sušení podle zvoleného programu, typu prádla a požadované úrovně sušení. Senzory zastaví sušení tehdy, když vaše prádlo dosáhne tuto úroveň, aby ​​se sušení zbytečně neprodlužovalo.

Základní parametry
Hloubka:    62,5 cm
Vestavěný displej:    Ano
Kapacita bubnu:    9 Kg
Třída energ.účinnosti:    A ++
Systém sušení:    kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení:    tepelné čerpadlo
Další vlastnosti
Značka:    Gorenje
Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šířka:    60 cm
Výška:    85 cm
Hloubka:    62,5 cm
Hmotnost:    53 Kg
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Funkce
Kapacita bubnu:    9 Kg
Odložený start:    Ano
Programy sušení:    
Sportovní oblečení, Košile / halenka, Rychlé sušení, Vyhlazování párou, Suché do skříně, S
Systém sušení:    kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení:    tepelné čerpadlo
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    A ++
Třída účinnosti sušení:    A
Vzhled
Vzhled skříně:    volně stojící
Systém ovládání:    Otočné + dotykové
Systém vkládání:    předním plněním
Hlučnost
Hlučnost (sušení):    66 db
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).