FIFA 20

popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

POPIS PRODUKTU

Další ročník nejpropracovanějšího simulátoru fotbalu na této planetě opět přináší spoustu změn na poli hry pro jednoho i více hráčů. Fotbaloví fanatici se pak mohou těšit i na režim kampaně, v níž svého svěřence provedeš od fotbalové školky až po status úspěšné star.

  • S novým autentickým systémem Game Flow, hráčem řízených Decisive Moments, a vylepšenou fyzikou míče budeš v centru všeho sportovního dění v každém zápase hry FIFA 20.
  • Authentic Game Flow pomůže hráčům řízeným umělou inteligencí porozumět času, prostoru a pozici na hřišti, čímž se notně vylepší obrana a fluidní pohyb všech hráčů po hřišti.
  • Dynamická hra 1 na 1 vytvoří zajímavé situace, z nichž budeš moci ladně vybruslit prostřednictvím Decisive Moments a ošálit tak obránce v okamžicích, kdy to bude potřeba.
  • Fyzika míče pak byla vylepšena tak, aby byla zase o něco realističtější s vylepšenými trajektoriemi střelby, obrannými interakcemi a chováním, založeným na fyzikálních zákonech.
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).