Electrolux EW7T3272C

Shora plněná pračka Electrolux EW7T3272C série 700 s technologií SteamCare je zařazena do energetické třídy F. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 7 kg a maximální otáčky odstřeďování jsou 1200 ot./min. Nabízí 14 pracích programů a množství přídavných funkcí: výběr teploty, nastavení rychlosti odstřeďování, předpírka, skvrny, extra máchání, Soft Plus, Steam Plus, zpožděný start, Time Manager, start / pauza. Maximální hlučnost dosahuje při praní 66 dB a při odstřeďování 77 db. Pračka Electrolux EW7T3272SC s technologií SteamCare snižuje pomačkání prádla o třetinu díky páře. Funkce SoftPlus zajistí na dotyk měkké a jemné prádlo s dlouhodobě svěží vůní. S funkcí EcoTimeManager vypere pračka úsporně, efektivně a ekologicky.
Zobrazit více
katalogové číslo: EW7T3272C
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Méně pokrčené prádlo
Technologie SteamCare umožňuje z bubnu pračky vybrat méně pokrčené prádlo. Před skončením pracího cyklu prádlo ošetří párou, která vyrovnává vlákna a sníží pomačkání oblečení o třetinu. Není třeba ho následně tolik žehlit, takže není třeba vystavovat tlaku a teplu. Díky tomu zůstane déle jako nové.

Šikovné funkce a technologie
S moderní technologií FuzzyLogic, která reaguje na aktuální množství prádla v bubnu pračky, se šetří nejen vaše peněženka, ale životní prostředí. Pračka totiž přizpůsobí délku pracího cyklu a spotřebu vody a energie. Velmi oblíbená je funkce odložený start, která umožňuje odložit začátek pracího cyklu, takže praní můžete nastavit na dobu, kdy nebudete doma, nebo na levnější, noční proud. Pračka je vybavena množstvím užitečných funkcí, mezi které patří Eco TimeManager, který nastaví délku pracího cyklu podle vašich potřeb. Technologie SensiCare automaticky přizpůsobuje program každé várky prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie aniž ovlivnila dokonalé výsledky praní.

Osvěží prádlo se SoftPlus

Funkce SoftPlus zajistí, že vyprané prádlo bude na dotek měkké, jemné a dlouhodobě si udrží svoji svěží vůni. Před posledním mácháním se oblečení namočí, aby se aviváž rozložila rovnoměrně v celé náplni a správně ošetří každý kus oděvu.

Prací programy

Z pracích programů si vždy vyberete ten nejvhodnější pro praní právě zašpiněného prádla. Vysoce účinný antilalergický program odstraní z prádla dráždivé látky. Kombinuje přitom účinný prací cyklus a parní fázi aby jemně a dokonale očistil a ošetřil každé vlákno. Pračka je vybavena i speciálními programy pro praní sportovního oblečení nebo dokonce hedvábí.

    Programy: zap / vyp, bavlna, bavlna ECO, syntetika, jemné prádlo, Steam, Steam Cashmere, odstředění / vypuštění, máchání, dětská prádlo, Rychlý 14min, Antialergický, sportovní prádlo, Denim, Vlna / hedvábí.
    Funkce: výběr teploty, nastavení rychlosti odstřeďování, předpírka, skvrny, extra máchání, Soft Plus, Steam Plus, zpožděný start, Time Manager, start / pauza.

 

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šířka:    40 cm
Výška:    89 cm
Hloubka:    60 cm
Hlučnost
Maximální hlučnost:    56 db
Hluk při odstřeďování:    77 db
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Funkce
Kapacita bubnu:    7 Kg
Max.otáčky odstřeďování:    1200 ot./min.
Dětská pojistka:    Ne
Počet programů:    14
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ne
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    F
Třída účin.odstřeď.:    B
Spotřeba vody na cyklus:    45 L
 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).