Electrolux EW6S406BCI

Předem plněná slim práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6S406BCI v bílém provedení je zařazena do energetické třídy D. Technologie SensiCare v pračkách Perfect Care 600 automaticky upraví čas, spotřebu vody a energie pro každý prací cyklus. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 6 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1 000 ot./min. Nabízí 14 pracích programů: Eco 40-60, Bavlna, Syntetika, Jemné prádlo, Rychlý 14 minut, Máchání, Odstředění/Vypouštění, Antialergická pára, Dětský, Hedvábí, Vlna, Sport, Outdoor, Džínovina. K dispozici je i množství přídavných funkcí. Technologie Fuzzy Logic se přizpůsobuje množství náplně. Slim pračka Electrolux PerfectCare 600 EW6S406BCI je vybavena praktickou dětskou pojistkou, ochranou proti vyplavení a protipěnovým systémem.
Zobrazit více
katalogové číslo: EW6S406BCI
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Praktický pomocník
Slim pračka Electrolux PerfectCare 600 EW6S406BCI zvládne na jeden prací cyklus vyprat 6 kg prádla při maximálních otáčkách odstřeďování 1 000 ot./min. Díky praktickým funkcím, kterými je spotřebič vybaven, máte možnost vyprat prádlo opravdu perfektně. K dispozici je také dětská pojistka a možnost odloženého startu. Navíc je zařazena do energetické třídy A+++.

14 pracích programů: Eco 40-60, Bavlna, Syntetika, Jemné prádlo, Rychlý 14 minut, Máchání, Odstřeďování/Vypouštění, Antialergická pára, Dětský, Hedvábí, Vlna, Sport, Outdoor, Džínovina
Funkce: Výběr teploty, Výběr otáček, Předpírka, Pouze máchání, Soft Plus, Odložený start, TimeManager, Start/Pauza
Doplňkové funkce
Technologie SensiCare automaticky přizpůsobuje program každé várky prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie, aniž by ovlivnila dokonalé výsledky praní. S funkcí SoftPlus vám pračka zajistí důkladné namočení prádla a rovnoměrnou distribuci aviváže do každého vlákna. Vaše prádlo tak zůstane jemné na dotek a voňavé a svěží delší dobu.

Méně enrgie a více času
Funkce Eco TimeManager vám umožní nastavit trvání pracího cyklu podle vašich potřeb. Ušetříte energii i čas, ale přitom vaše prádlo bude zaručeně dokonale čisté. Antialergický program kombinuje vodní páru a vysokoúčinné praní, přičemž odstraňuje bakterie z oblečení.

Fuzzy Logic
Technologi Fuzzy Logic kontroluje průběh pracího programu. Praní probíhá pomocí automatické regulace spotřeby vody a energie. Tyto parametry se nastavují pode množství náplně v bubneu pračky. Na vás zůstává jen nastavení programu podle druhu tkaniny.

Kontrola vyváženosti prádla
Díky této kontrole se nestane, že by prádlo v bubnu pračky bylo nerovnoměrně uložené. V případě nerovnoměrně rozloženého prádla se přeruší prací cyklus, buben se zlehka zatřese a prádlo se uvolní a lépe rozvrství. Spotřebič se tak méně opotřebuje a je zajištěn klidnější chod pračky.

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šířka:    59,5 cm
Výška:    84,5 cm
Hloubka:    38 cm
Hmotnost:    58 Kg
Maximální hloubka:    49 cm
Hlučnost
Maximální hlučnost:    54 db
Hluk při odstřeďování:    76 db
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Funkce
Kapacita bubnu:    6 Kg
Max.otáčky odstřeďování:    1000 ot./min.
Dětská pojistka:    Ano
Počet programů:    14
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ano
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    D
Třída účin.odstřeď.:    C
Spotřeba vody na cyklus:    43 L
Vzhled
Vzhled skříně:    volně stojící
Systém ovládání:    otočné
Systém vkládání:    předním plněním

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).