Electrolux EW6F528WVC

Předem plněná pračka Electrolux EW6F528WVC v bílém provedení je zařazena do energetické třídy D. S technologií SensiCare lze upravit čas, spotřebu vody a energie pro každou várku prádla. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg prádla s maximálními otáčkami odstřeďování 1 200 ot / min. Nabízí 14 pracích programů a řadu užitečných funkcí. Funkce Eco TimeManager umožňuje přizpůsobovat prací cyklus podle individuálních časových možností. Rovněž je možné posunout start podle potřeby. Maximální hlučnost pračky Electrolux EW6F528WVC dosahuje při praní 51 dB a při odstřeďování 76 dB.
Zobrazit více
9 390,00 Kč (354,34 €)
katalogové číslo: EW6F528WVC
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
cena bez DPH:7 760,33 Kč (292,84 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Pračka PerfectCare 600
Předem plněná pračka Electrolux PerfectCare 600 EW6F528WVC dokáže na jeden prací cyklus vyprat až 8 kg prádla, což nepochybně ocení i standardní 4-5členná rodina. Maximální otáčky odstřeďování 1 200 ot./min. lze nastavit pomocí přehledného ovládání, které tvoří otočný volič, digitální LCD displej a tlačítka. Pračka má k dispozici až 14 pracích programů a praktické přídavné funkce. S energetickou třídou D ušetří i energii. Energeticky účinný invertorový motor nabízí nejvyšší účinnost a trvanlivost a zajišťuje také špičkový prací výkon bez ohledu na zvolený program.

Prací programy: Vyp/zap, Eco 40-60, Bavlna, Syntetika, Jemné prádlo, Rapid 14 min, Máchání, Odstředění/vypuštění, Čištění, Přikrývky, Hedvábí, Vlna, Sport, Sportovní prádlo, Denim
Funkce: Zap./vyp., Výběr teploty, Nastavení rychlosti odstřeďování, Předpírka, Start/pauza, Zpožděný start, Úspora času
Méně času, více péče
Technologie SensiCare automaticky přizpůsobuje program každé várky prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie, aniž by ovlivnila dokonalé výsledky praní. Funkce Eco TimeManager vám umožní nastavit trvání pracího cyklu podle vašich potřeb. Ušetříte energii i čas, ale přitom vaše prádlo bude zaručeně dokonale čisté.

Odložený start
Funkce Posunutého startu umožňuje snadné naprogramování začátku pracího cyklu podle vlastních představ a rozvrhu. Vždy je možné si ho nastavit tak, aby se přizpůsobil vašemu dennímu plánu. Čisté prádlo bude připraveno právě tehdy, až vám to bude vyhovovat. Využijte maximální flexibilitu v praní.

Snadnější vkládání a vyndavání prádla
Pračka s velkou kapacitou nabízí nejen buben s možností praní většího množství prádla, ale také extra velký plnící otvor. Díky němu je vkládání a vyndavání prádla mnohem pohodlnější a jednodušší i v případě objemnějších kusů prádla jako jsou přikrývky.

Kontrola vyváženosti prádla
Díky této kontrole se nestane, že by prádlo v bubnu pračky bylo nerovnoměrně uložené. V případě nerovnoměrně rozloženého prádla se přeruší prací cyklus, buben se zlehka zatřese a prádlo se uvolní a lépe rozvrství. Spotřebič se tak méně opotřebuje a je zajištěn klidnější chod pračky.

Fuzzy Logic
Technologie Fuzzy Logic kontroluje průběh pracího programu. Praní probíhá pomocí automatické regulace spotřeby vody a energie. Tyto parametry se nastavují podle množství náplně v bubnu pračky. Na vás zbývá pouze nastavení programu podle druhu tkaniny.

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šířka:    60 cm
Výška:    85 cm
Hloubka:    60 cm
Hmotnost:    65 Kg
Maximální hloubka:    60 cm
Hlučnost
Hluk při odstřeďování:    76 db
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Funkce
Kapacita bubnu:    8 Kg
Max.otáčky odstřeďování:    1200 ot./min.
Dětská pojistka:    Ne
Počet programů:    14
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ne
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    D
Třída účin.odstřeď.:    B
Spotřeba vody na cyklus:    47 L
Vzhled
Vzhled skříně:    volně stojící
Systém ovládání:    otočné
Systém vkládání:    předním plněním

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).