Electrolux ESI8550ROX

vestavná myčka nádobí • energetická třída D • kapacita 15 sad nádobí • hlučnost 44 dB • držáky SoftGrip • AirDry technologie pro efektivní sušení • příborová zásuvka • odložený start • bezpečná napouštěcí hadice AquaControl
Zobrazit více
19 490,00 Kč (735,47 €)
katalogové číslo: ESI8550ROX
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
cena bez DPH:16 107,44 Kč (607,83 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Electrolux 600 FLEX SatelliteClean ESI8550ROX
Mytí nádobí v ruce je neefektivní z několika důvodů – časového, úspory vody, ale i péče o vaší pokožku, která tak musí přicházet do kontaktu s agresivními čistícími prostředky. Nic z toho přitom už nemusíte trpět – řešením je vestavná myčka na nádobí Electrolux 600 FLEX SatelliteClean ESI8550ROX, která najednou dokáže umýt 15 jídelních sad nádobí a přitom spotřebuje jen 11 litrů vody i díky senzoru, jenž detekuje úroveň zašpinění vody, na základě čehož upravuje spotřebu! Odráží se to také na tom, že patří do energetické třídy D.

K dispozici má přitom vše, co budete při běžném provozu potřebovat – odložený start a také krásně tichý chod (max. 44 dB), abyste mohli nechat spotřebič pracovat klidně v noci v levnějším tarifu elektřiny, aniž byste byli jakkoli rušeni a zároveň se nemusíte ani ničeho obávat díky bezpečné napouštěcí hadici Aqua control. Výborných výsledků navíc dosahuje i v oblasti sušení díky technologii AirDry, zatímco invertorový motor je zárukou dlouhé životnosti a maximální spolehlivosti.

Držáky SoftGrip
Držáky SoftGrip jsou konstruovány tak, aby během mytí pevně a zároveň šetrně uchytily sklo, jako jsou křehké skleničky na víno. Nemusíte se tak bát jejich poškození či dokonce rozbití.

GlassCare
Myčka využívá systém GlassCare s přizpůsobeným horním košem, v němž jsou sklenice chráněny a bezpečně uloženy, takže nehrozí jejich poškození. V dolním koši pak lze využít speciální držák GlassHolder vhodný i pro velké sklenice s dlouhými nožkami.

Technologie AirDry
AirDry je inovativní technologie, která využívá přirozený tok vzduchu pro dokončení procesu sušení. V poslední fázi programu otevře dvířka o 10 cm a počká, až nádobí vyjmete. Jedná se o maximálně efektivní způsob sušení s ohledem na energetickou náročnost.

Program FlexiWash
Program FlexiWash využívá různá nastavení horního a dolního koše. Díky tomu lze docílit nejlepších výsledků mytí u všech druhů nádobí (i netradičních tvarů).

Programy/funkce
Funkce myčky    indikace soli, indikace leštidla
Počet programů    6
Odložený start    Ano
Speciální programy    AirDry
Příborová zásuvka    Ano
AquaStop    Ano
ComfortLift    Ne
Počet sad nádobí
Kapacita myčky    15 souprav
Mytí/sušení
Index čisticí schopnosti    1,13
Index sušicí schopnosti    1,07
Doba trvání eko-programu    2:52 hod.
Počet teplot    5
Počet ostřikovacích ramen    3
Distribuce
Distribuce    oficiální ČR
Nezařazeno
Hlučnost při mytí    44 dB
Třída hlučnosti    B
Displej    Ano
Šířka myčky    60 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD    Ne
Značka kvality dTest    Ne
Automatické otevírání dveří    Ano
Promítání času na podlahu    Ne
Paprsek na podlahu    Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení    Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku    59,6 cm
Výška výrobku    81,8 cm
Hloubka výrobku    57,5 cm
Hmotnost výrobku    38,12 kg
Rozměry balení
Šířka balení    63,5 cm
Výška balení    86,4 cm
Hloubka balení    68 cm
Hmotnost balení    39,8 kg

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).