Electrolux ESF9500LOX

Myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX je zařazena do energetické třídy E. Ovládací panel je umístěn zepředu. Technologie Airdrie využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX nabízí 6 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hodin. Je vybavena i množstvím dalších funkcí: fáze sušení, indikátor nedostatky leštidla a soli, Timemanager, XtraDry. Její kapacita pro mytí je 14 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří: výškově nastavitelný horní koš - má skládací poličky na poháry a plastové držadlo. Dolní koš má 4 rozložitelné talířové poličky a plastové držadlo. Zásuvka MaxiFlex slouží pro ukládání příborů a kuchyňského náčiní.
Zobrazit více
14 990,00 Kč (565,66 €)
katalogové číslo: ESF9500LOX
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
cena bez DPH:12 388,43 Kč (467,49 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Myčka s MaxiFlex zásuvkou
Volně stojící myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX na jeden mycí cyklus dokáže umýt 14 jídelních souprav nádobí. Myčka využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzdchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou aby mohl vdzuchu proudit dovnitř a nádobí bude dokonale usušený. Myčka ze série 700 vám při vaření umožní používat jakékoliv kuchyňské nářadí. Díky zásuvce MaxiFlex se pro jejich mytí vždy najde místo. Při jejich ukládání si prostor flexibilně přizpůsobíte. Oceníte odložený start o 1 - 24 hodin. 

Všechny příbory budou umyté najednou
V zásuvce MaxiFlex umyjete najednou všechny příbory a drobné kuchyňské pomůcky různých rozměrů a tvarů. Zásuvka nabízí flexibilní nastavení různých dělících příček a a přitom zajistí důkladné umytí.

Sušení AirDry
Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována priprodzeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci váš nádobí vybrat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

Programy a funkce
Pomocí ovládacího panelu si víte zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 6 mycích programů:

    ECO 50 ° C - jde o nejdelší program, který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
    AutoFlex 45 ° -70 ° C - rozpoznává stupeň znečištění a množství nádobí v koších. Automaticky upraví množství vody a teplotu mytí jakož i spotřebu energie a trvání programu.
    Šetrný na sklo 45 ° C - program je vhodný pro mytí skla a lehce znečištěného nádobí. Reguluje teplotu vod a zajistí mimořádnou péči o choulostivé nádobí.
    Intenzivní 70 ° C - program ideální pro silně znečištěné nádobí, používá vysoký tlak vody při vysoké teplotě.
    QuickPlus 60 ° C - jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
    Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).
Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

    ExtraDry - zlepšuje výkon sušení. Zvolit je ji možné pro všechny programy kromě Eco.
    TimeManager - funkce zvyšuje tlak a teplotu vody. Fáze mytí a sušení jsou kratší, při stejném účinku jako s běžným trváním.
Systém vnitřních košů
Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky. Výbava dolního koše sestává ze 4 sklopných držáků na talíře a plastového držadla. Zásuvka MaxiFlex slouží pro ukládání příborů a kuchyňského náčiní.

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    nerez
Šířka:    60 cm
Výška:    85 cm
Hloubka:    60 cm
Hmotnost:    46,65 Kg
Hlučnost
Maximální hlučnost:    44 db
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:  E
Spotřeba vody na cyklus:    10,5 L
Funkce
Počet programů:    5
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ano
Počet souprav nádobí:    14
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ano
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne
Ostatní

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).