Electrolux ESF8820ROX

Volně stojící myčka nádobí Electrolux ESF8820ROX v nerezové barvě, v šířce 60 cm. Zařazena je do energetické třídy A +++ s kapacitou pro mytí 15 sad nádobí. Hlučnost díky invertorovému motoru dosahuje 40 dB. Ovládání je umístěno shora. K dispozici je 7 mycích programů s možností odloženého startu o 24 hodin a funkce: automatické otevírání dveří, oblíbené, TimeManager, XtraDry. Vybavená je také indikátorem soli a leštidla. Vnitřní vybavení tvoří 2 koše: horní má 2 sklopné držáky, 2 sklopné drátěné úchytky na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 6 úchytů na sklenice na víno, sklopné držáky na poháry a nerezovou rukojeť; dolní koš má 6 sklopných držáků na talíře, sklopné držáky na sklenice se 6 měkkými úchyty na sklenice a nerezovou rukojetí. Umývačka Electrolux ESF8820ROX disponuje množstevní automatikou Fuzzy Logic, vnitřním osvětlením, vodním senzorem a zařízením proti zaplavení (spínací plovák).
Zobrazit více
katalogové číslo: ESF8820ROX
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Programy
Myčka nádobí Electrolux ESF8820ROX na jeden mycí cyklus dokáže umýt 15 jídelních souprav nádobí. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Oceníte automatické otevírání dveří, odložený start o 24 hodin a zvukový signál na konci programu. Pro lepší přehled je k dispozici i vnitřní osvětlení Myčka se řadí do úsporné energetické třídy A +++.

    Teploty mytí: 5
    7 programů: AutoFlex 45 ° -70 °, Eko 50 ° C, Flexiwash, šetrný na sklo 45 °, intenzivní 70 ° C, QuickPlus 60 ° C, opláchnutí
Sušení
Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci vaše nádobí vybrat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte snížíte výdaje za energii.

Satelitní sprchovací rameno
Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou celé dávky nádobí na mytí i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Systém vnitřních košů
Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 6 úchytů na sklenice na víno, sklopné držáky na sklenice, nerezová rukojeť Electrolux. Držáky na vínové sklenice SoftGrip jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zároveň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše sestává ze 6 sklopných držáků na talíře, sklopných zásuvek na sklenice se 6 měkkými úchyty na sklenice, nerezové rukojeti. 

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    nerez
Šířka:    60 cm
Výška:    85 cm
Hloubka:    57 cm
Hmotnost:    50,48 Kg
Obsah balení
Obsah balení:    napoušť.a vypoušť.hadice
Hlučnost
Maximální hlučnost:    40 db
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    A +++
Spotřeba vody na cyklus:    11 L
Celková spotřeba:    0,857 kWh
Třída účinnosti sušení:    A
Roční spotřeba energie:    241 kWh
Roční spotřeba vody:    3080 L
Funkce
Dětská pojistka:    Ne
Počet programů:    7
Odložený start:    Ano
Doba cyklu:    232 min.
AquaStop funkce:    Ano
Počet souprav nádobí:    15
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ano

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).