Electrolux EOD6C71Z

Vestavná trouba Electrolux EOD6C71Z v černém provedení s kruhovým topným tělesem a s funkcí páry je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí funkce pečení: Dolní ohřev, Tradiční pečení, Rozmrazování, Rychlý gril, Rychlé ohřívání, Vlhký horký vzduch, Pečení pizzy, Horkovzdušné pečení PLUS, Turbo gril. Kromě nich má k dispozici i funkci rychlého vyhřátí trouby, automatický návrh teploty, masová sonda a množství jiných. Ovládání je zabepečené pomocí 2 zápustních otočných knoflíků. Objem trouby Electrolux EOD6C71Z dosahuje 72 litrů. Čištění je katalytické. Příslušenství: 1 drátěná vysoká chromovaná mřížka, 1 smaltovaný plech na pečení, 1 plech na zachytávání mastnoty šedý smalt.
Zobrazit více
katalogové číslo: EOD6C71Z
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Vestavná trouba Electrolux EOD6C71Z s kruhovým topným tělesem zajišťuje rovnoměrnou vnitřní teplotu díky rozvádění vzduchu a tepla pomocí ventilátoru. Nabízí možnost péct rovnoměrně na třech úrovních. S funkcí SteamBeak umožňuje vytvořit si doma výsledky jako z pekárny. Její kapacita je 72 litrů pro přípravu jídel. Ovládací panel vám poskytne přístup k režimům ohřevu, funkcím časovače či teploty, abyste měli vždy pod kontrolou přípravu všech svých oblíbených jídel.

Funkce trouby: Dolní ohřev, Tradiční pečení, Rozmrazování, Rychlý gril, Rychlé ohřívání, Vlhký horký vzduch, Pečení pizzy, Horkovzdušné pečení PLUS, Turbo gril
Elektronické funkce: doporučená teplota, denní čas, akustický signál, automatické vypnutí jen trouby, katalýza s posunutým startem, připomenutí katalýzy, katalytické čištění, kontrala výsledku, dětský zámek, stopky, demo program, trvání, elektronická regulace teploty, ukončení programu, rychlé předehřátí s výběrem možností, senzor pokrmu, automatické vypnutí senzoru pokrmu, ukazatel teploty senzoru pokrmu, zámek funkcí, minutka, osvětlení trouby zap. / Vyp., Ukazatel skutečné teploty, resetování ukazatele času, indikace zbytkového tepla, využití zbytkového tepla, servisní kódy   Trouba SteamBake pro fantastické pečení
Trouba SteamBake pro fantastické pečení
Trouba SteamBake série 600 umožňuje vytvořit si doma výsledky jako z pekárny stiskem tlačítka. Vlhkost umožňuje plné vykynutí těsta, čímž vytváří chutné jemné vnitra, zatímco suché teplo vytváří bohaté, lesklé kůrky. Užívejte si nejen chutné pečivo, ale i pečené kuře a šupinatou rybu.

Precizní pečení s teplotní sondou
Odteď můžete nahlédnout dovnitř připravovaného jídla, aniž jste otevřely dveře trouby. Vestavná a výkonná trouba disponuje jedinečnou tepelnou sondou, která vás vždy spolehlivě informuje o stavu propečení pokrmu. Pokud je již jídlo důkladně propečené, tepelná sonda automaticky troubu vypne. Tak se nemusíte obávat, že by se jídlo spálilo. Tuto užitečnou funkci využije každá hospodyňka a výrazně to usnadní pečení chutných jídel. Vždy budete vědět, zda je jídlo dokonale propečené a připraveno k podávání.

Katalytické čištění
Technologie katalytického čištění znamená, že se můžete rozloučit s tvorbou mastnoty a zbytků. Tato samočisticí technologie automaticky začne pracovat, když teplota trouby dosáhne 250 ° C. Nyní je čištění vaší trouby snadné.

Základní parametry
Třída energ.účinnosti:    A +
Celk.vn.kapacita trouby:    72 L
Gril:    Ano
Celkový výkon trouby:    3480 W
Typ čištění:    Katalýzou
Horkovzdušná funkce:    Ano
Počet funkcí:    9
Další vlastnosti
Značka:    Electrolux
Jednoduché čištění:    Ano
Teleskopický výsuv:    Jednoúrovňový
Počet skel dvířek:    3
Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    černá
Šířka:    59,5 cm
Výška:    59,4 cm
Hloubka:    59,7 cm
Hmotnost:    33 Kg
Obsah balení
Obsah balení:    plech na zach.mastnoty
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Funkce
Časovač:    Ano
Gril:    Ano
Typ čištění:    Katalýzou
Počet funkcí:    9
Konektivita
Délka kabelu:    1,6 m
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    A +
Trouba
Celk.vn.kapacita trouby:    72 L
Celkový výkon trouby:    3480 W
Horkovzdušná funkce:    Ano
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne
 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).