Electrolux EOD6C71X

Vestavná parní trouba Electrolux EOD6C71X v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí 9 funkcí pečení s možností pečení až na 3 úrovních najednou. V nabídce má také automatické návrhy teplot. S funkcemi SteamBake umožňuje pomocí páry připravit dokonalé pokrmy. Teplotní sonda zajistí přesné pečení a sledování teploty uvnitř pokrmu. Čištění trouby Electrolux EOD6C71X je katalitické. Ovládána je pomocí 2 zatláčacích otočných voličů a LED displeje. Pro bezpečnost je vybavena dětskou pojistkou. Vnitřní objem trouby je 72 l. Dodávané příslušenství: chromovaný vysoký rošt, smaltovaný plech na pečení koláčů, odkapávací pekáč šedý smalt.
Zobrazit více
katalogové číslo: EOD6C71X
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Vestavná parní trouba SteamBake
Vestavná parní trouba Electrolux EOD6P71X z řady 600 SteamBake používá jemný dotek páry k dosažení sytější a lesklejší barvy, křupavější kůrky a jemné delikátní konzistence při pečení domácího chleba .. V kombinovaném režimu trouba automaticky a přesně vypočítá optimální poměr ohřevu a páry. S funkcí SteamBake v pohodlí domova můžete péct v podobné kvalitě jako v pekárně. Vlhkost podporuje kynutí těsta, které bude následně vláčnější, a suché teplo vykouzlí na připravovaném pokrmu zlatavou kůrku. Můžete zkoušet pečení koláčů, šťavnatého masa i křehkých ryb. Její kapacita je až 72 litrů a tak nabízí dostatečně velký prostor pro přípravu jídel. Ovládací panel s displejem vám poskytne přístup k režimům ohřevu, funkcím časovače, osvětlení trouby a režimu rychlého ohřevu, abyste měli vždy pod kontrolou přípravu všech svých oblíbených jídel. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče.

Funkce trouby
    Trouba nabízí 9 funkcí pečení: Spodní ohřev, spodní ohřev + kruhové topné těleso + ventilátor (pizza), ventilátor + světlo, gril + spodní ohřev + ventilátor, gril + horní ohřev, gril + horní ohřev + ventilátor, kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor + SteamBake, Horní + spodní ohřev
    Elektronické funkce: denní čas, akustický signál, automatické vypnutí (jen trouby), odložení času katalýzy, katalýza-upozornění, katalytické čištění, prověření výsledku, dětský zámek, přičtení času, demo program, trvání, elektronická regulace teploty, konec, výběr rýchlehop, predohev, senzor jídla, automatické vypnutí senzoru jídla, senzor jídla - indikace teploty jádra, zámek funkcí, minutka, osvětlení trouby zapnout / vypnout, ukazatel teploty, oodčítanie času, indikace zbytkového tepla, použití zbytkového tepla, servisní kódy, doporučená teplota
Precizní pečení s teplotní sondou
Vestavná parní trouba je vybavena teplotní sondou, která je důležitá při rozhodování, zda už je váš pokrm hotový nebo ne. Je přímo spojena s ovládacím panelem a funguje jako teploměr. aka teplotní sondě můžete pokaždé dosáhnout dokonalé výsledky. Umožňuje sledovat proces pečení měřením teploty uvnitř jídla. Nastavte sondu na správnou úroveň vaření, trouba se vypne, když je jídlo hotové.

Jednoduchá údržba s katalytickým čištěním
Prostřednictvím technologie katalytického čištění se z vnitřního povrchu trouby odstraňují nánosy mastnoty a zbytky jídel. Před průběhem čištění je nutno z trouby odstranit veškeré příslušenství a dno trouby vyčistit vlažnou vodou a jemným čisticím prostředkem. Katalytické čištění se automaticky spustí, když teplota v troubě dosáhne 250 ° C. Po skončení čištění zazní zvukový signál, který lze vypnout stisknutím jakéhokoliv tlačítka.

Nastavit teplotu pomocí LED displeje
Vestavná parní trouba je ovládána pomocí zatláčacích otočných voličů a LED Displeje. Displej navrhne správnou teplotu po zadání zvolené funkce pečení. Pomáhá při rozhodování o vhodné teplotě. Teplotu a čas spuštění a ukončení lze nastavit samozřejmě i manuálně.

Rychlé ohřátá trouba vám ušetří čas
Funkce rychlého zahřátí pomůže zajistit, že trouba bude připravena a sehrát právě v momentě, kdy to potřebujete. Ve srovnání s jinými troubami se zahřeje na požadovaný stupeň v krátkém čase.

Příslušenství
    Dodávané příslušenství: 1 drátěná chromovaná mřížka, 1 smaltovaný plech na pečení, 1 hluboký odkapávací pekáč šedý smalt.

Základní parametry
Třída energ.účinnosti:    A +
Celk.vn.kapacita trouby:    72 L
Gril:    Ano
Celkový výkon trouby:    3480 W
Typ čištění:    Katalýzou
Horkovzdušná funkce:    Ano
Počet funkcí:    9
Další vlastnosti
Značka:    Electrolux
Jednoduché čištění:    Ano
Teleskopický výsuv:    Jednoúrovňový
Počet skel dvířek:    3
Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    nerez
Šířka:    59,5 cm
Výška:    59,4 cm
Hloubka:    59,7 cm
Hmotnost:    33 Kg
Obsah balení
Obsah balení:    plech na zach.mastnoty
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Funkce
Časovač:    Ano
Gril:    Ano
Typ čištění:    Katalýzou
Počet funkcí:    9
Konektivita
Délka kabelu:    1,6 m
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    A +
Trouba
Celk.vn.kapacita trouby:    72 L
Celkový výkon trouby:    3480 W
Horkovzdušná funkce:    Ano
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).