Electrolux EOC8P31X

Vestavná trouba Electrolux EOC8P31X s integrovanou funkcí páry k dosažení dokonalého pečení masa a nepocházejícího pokrmů. Je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí 10 funkcí pečení: spodní ohřev, gril, gril + spodní ohřev, osvětlení, kruhové těleso + spodní ohřev, kruhové těleso + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor (kontrola vlhkosti), ventilátor + gril, ventilátor + gril + spodní ohřev, ventilátor + kruhové topné těleso, ventilátor + kruhové topné těleso + spodní ohřev, ventilátor + kruhové topné těleso + pára. Kromě nich má k dispozici i funkci rychlého vyhřátí trouby, automatický návrh teploty, zabudované recepty, masovou sondu. Nechybí minutka, čas, akustický signál, trvání / ukončení programu a množství jiných. Ovládání je zabepečené pomocí LED displeje a záspustného otočného knoflíku. Objem trouby Electrolux EOC8P31X dosahuje 72 litrů. Čištění trouby je pyrolytické.
Zobrazit více
katalogové číslo: EOC8P31X
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Vestavná trouba
Vestavná trouba Electrolux EOC8P31X používá sílu páry Steam Crisp, která přináší do procesu pečení vlhkost čímž umožňuje přípravu jídla při nižší teplotě a zabraňuje jeho vysušení. Vytváří zlatavé, křupavé kůrky a šťavnaté vnitra. V kombinovaném režimu trouba automaticky a přesně vypočítá optimální poměr ohřevu a páry. Její kapacita je až 72 litrů a tak nabízí dostatečně velký prostor pro přípravu jídel. Ovládací panel s LED displejem vám poskytne přístup k režimům ohřevu, funkcím časovače, osvětlení trouby a režimu rychlého ohřevu, abyste měli vždy pod kontrolou přípravu všech svých oblíbených jídel. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče.

Jemné uvnitř, křupavé venku
Rozlučte se s průměrným pečením a přivítejte troubu SteamCrisp. Ideální k pečení masa a nepocházejícího pokrmů, kombinuje páru a tradiční ohřev, aby se jídlo pečenou jemně, čili aby pokrmy nevyschly. Chuť a textura jsou vylepšené párou.

Precizní pečení s teplotní sondou
Odteď můžete nahlédnout dovnitř připravovaného jídla, aniž jste otevřely dveře trouby. Vestavná a výkonná trouba disponuje jedinečnou tepelnou sondou, která vás vždy spolehlivě informuje o stavu propečení pokrmu. Pokud je již jídlo důkladně propečené, tepelná sonda automaticky troubu vypne. Tak se nemusíte obávat, že by se jídlo spálilo. Tuto užitečnou funkci využije každá hospodyňka a výrazně to usnadní pečení chutných jídel. Vždy budete vědět, zda je jídlo dokonale propečené a připraveno k podávání.

Pyrolytické samočištění
Při pyrolytického samočištění se nečistoty v troubě změní na popel, které pak jednoduše otřete vlhkým hadrem. Dokoce vás na potřebu čištění trouba sama upozorní. Dosáhnete profesionélnu úroveň čistoty ale bez drhnutí.

LCD displej
S LCD displejem máte čas, režim a teplotu pečení na dosah ruky. Poskytuje přístup k předem naprogramovaným receptem, takže vaše trouba udělá tu těžkou práci za vás. Vyberte si pokrm a vaše trouba se automaticky přizpůsobí, abyste vytvořili dokonalý pokrm.

Rychlý ohřev
Funkce rychlého ohřevu se postará o to, aby trouba byla připravena tehdy, když jste připraveni i vy. S kratším časem předehřevu v porovnání s tradičním ohřevem můžete přeměnit volné chvíle na zapamatovatelný pokrmy.

Funkce pečení
Trouba nabízí 10 funkcí pečení: spodní ohřev, gril, gril + spodní ohřev, osvětlení, kruhové těleso + spodní ohřev, kruhové těleso + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor (kontrola vlhkosti), ventilátor + gril, ventilátor + gril + spodní ohřev, ventilátor + kruhové topné těleso, ventilátor + kruhové topné těleso + spodní ohřev, ventilátor + kruhové topné těleso + pára

Elektronické funkce: minutka, osvětlení trouby zap. / Vyp., Pyrolýza s posunutým startem, pyrolýza - upomínka, ukazatel skutečné teploty, resetování ukazatele času, bezpečnostní vypnutí, servisní kódy, nastavení spuštění, pára, vypnutí času dne ve stavu vypnutí, doporučená teplota, prodloužení času, indikace zbytkového tepla, využití zbytkového tepla, čas programu, denní čas, minutka (odpočet, prípočet), 20 paměťových programů, 3 pyrolytické cykly, 88 receptů / automatické programy (9 receptů s hmotnostmi / 11 receptů se senzorem), akustický signál, dětský zámek, čas vaření zobrazený s programem, demo program, indikace otevřených dveří, dveřní spínač pro světlo, trvání, elektronická regulace teploty, elektronický zámek dveří, ukončení programu, rychlé předehřátí, oblíbený program, senzor pokrmu, automatické vypnutí senzoru pokrmu, ukazatel teploty senzoru pokrmu, odhad senzoru pokrmu , zámek funkcí, ohřátí a udržování teploty, udržování tep loty 65 ° C rozšířeny o pečení při nízké teplotě a nastavení senzoru pokrmu, tóny tlačítek a tóny alarmu a chyb - aktivace / deaktivace (kromě ZAP / VYP), jazyky / textový displej

Základní parametry
Třída energ.účinnosti:    A +
Celk.vn.kapacita trouby:    72 L
Gril:    Ano
Celkový výkon trouby:    3380 W
Typ čištění:    Pyrolýzou
Horkovzdušná funkce:    Ano
Počet funkcí:    10
Další vlastnosti
Značka:    Electrolux
Jednoduché čištění:    Ano
Teleskopický výsuv:    Jednoúrovňový
Počet skel dvířek:    3
Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    nerez
Šířka:    59,5 cm
Výška:    59,4 cm
Hloubka:    56,7 cm
Hmotnost:    37 Kg
Obsah balení
Obsah balení:    smalt.plech na mast.
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Funkce
Časovač:    Ano
Gril:    Ano
Typ čištění:    Pyrolýzou
Počet funkcí:    10
Konektivita
Délka kabelu:    1,6 m
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    A +
Trouba
Celk.vn.kapacita trouby:    72 L
Celkový výkon trouby:    3380 W
Horkovzdušná funkce:    Ano
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne
 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).