Electrolux EOC6H71X

Vestavná trouba Electrolux EOC6H71X s integrovanou funkcí páry k dosažení dokonalého pečení masa a nepocházejícího pokrmů. Je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí 9 funkcí pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo, Grill + bottom + fan (humid), gril + vrchní ohřev, kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, pára + kruhové těleso + ventilátor, vrchní a spodní ohřev , gril + vrchní ohřev + ventilátor. Kromě nich má k dispozici i funkci rychlého vyhřátí trouby, automatický návrh teploty, masovou sondu. Nechybí minutka, čas, akustický signál, trvání / ukončení programu a množství jiných. Ovládání je zabepečené pomocí 2 záspustných otočných knoflíků. Objem trouby Electrolux EOC6H71X dosahuje 72 litrů. Čištění trouby je pomocí funkce aqua clean.
Zobrazit více
katalogové číslo: EOC6H71X
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Vestavná trouba
Vestavná trouba Electrolux EOC6H71X používá sílu páry SteamCrisp, která přináší do procesu pečení vlhkost čímž umožňuje přípravu jídla při nižší teplotě a zabraňuje jeho vysušení. Vytváří zlatavé, křupavé kůrky a šťavnaté vnitra. V kombinovaném režimu trouba automaticky a přesně vypočítá optimální poměr ohřevu a páry. Její kapacita je až 72 litrů a tak nabízí dostatečně velký prostor pro přípravu jídel. Ovládací panel s displejem vám poskytne přístup k režimům ohřevu, funkcím časovače, osvětlení trouby a režimu rychlého ohřevu, abyste měli vždy pod kontrolou přípravu všech svých oblíbených jídel. Dětský zámek chrání před náhodným spuštěním spotřebiče.

Jemné uvnitř, křupavé venku
Rozlučte se s průměrným pečením a přivítejte troubu SteamCrisp. Ideální k pečení masa a nepocházejícího pokrmů, kombinuje páru a tradiční ohřev, aby se jídlo pečenou jemně, čili aby pokrmy nevyschly. Chuť a textura jsou vylepšené párou.

Funkce pečení
Trouba nabízí 9 funkcí pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo, Grill + bottom + fan (humid), gril + vrchní ohřev, kruhové těleso + spodní ohřev + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, pára + kruhové těleso + ventilátor, vrchní a spodní ohřev, gril + vrchní ohřev + ventilátor

Precizní pečení s teplotní sondou
Díky teplotní sondě můžete pokaždé dosáhnout dokonalé výsledky. Umožňuje sledovat proces pečení měřením teploty uvnitř jídla. Dokonce vám oznámí, kdy bude jídlo upečené na požadovanou teplotu, a zastaví pečení.

Snadné čištění
Čištění po pečení nemusí být obtížný úkol, trouba se vyčistí využitím síly vlhkosti. Funkce AquaClean odpaří vodu ze dna trouby a pára uvolní jinak odolnou mastnotu a zbytky ponechány na površích. Takže můžete jednoduše dosáhnout přirozenou čistotu.

Časovač s LED displejem
LED displej navrhuje správnou teplotu na základě funkce pečení, kterou jste vybrali, takže nikdy nemusíte tipovat, jaká teplota je nejvhodnější pro váš pokrm. Můžete nadále upravovat teploty manuálně, a nastavit časy začátku a konce.

Základní parametry
Třída energ.účinnosti:    A +
Celk.vn.kapacita trouby:    72 L
Gril:    Ano
Celkový výkon trouby:    3380 W
Typ čištění:    EcoClean
Horkovzdušná funkce:    Ano
Počet funkcí:    10
Další vlastnosti
Značka:    Electrolux
Jednoduché čištění:    Ano
Teleskopický výsuv:    Jednoúrovňový
Počet skel dvířek:    3
Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    nerez
Šířka:    59,5 cm
Výška:    65,4 cm
Hloubka:    56,7 cm
Hmotnost:    30 Kg
Obsah balení
Obsah balení:    smalt.plech na mast.
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Funkce
Časovač:    Ano
Gril:    Ano
Typ čištění:    EcoClean
Počet funkcí:    10
Konektivita
Délka kabelu:    1,6 m
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    A +
Trouba
Celk.vn.kapacita trouby:    72 L
Celkový výkon trouby:    3380 W
Horkovzdušná funkce:    Ano
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).