Doprava zdarma
Doprava zdarma

Electrolux EN3484MOX

Kombinovaná chladnička Electrolux EN3484MOX v nerezovém provedení patří do energetické třídy A ++. Dvířka jsou nerezové s úpravou proti otiskům prstů. K dispozici je 324 litrový čistý objem, ze kterého chladicí část s automatickým odmrazováním má 230 litrů a mrazící část s automatickým odmrazováním 94 litrů. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 8 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Akumulační doba při poruše nebo výpadku proudu je 18 hodin. Úroveň hluku nepřesáhne 42 dB. LED osvětlení rovnoměrně osvětlí prostor chladící části. Ovládání teploty je externí a elektronickým s LCD displejem na dveřích. Vzduch cirkuluje pomocí ventilátoru pro rovnoměrné rozložení teploty v chladničce.
Zobrazit více
katalogové číslo: EN3484MOX
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Chladící část
Chladící část nabízí 230 litrový objem pro uskladnění vašich potravin. V její vnitřní části jsou přizpůsobeny dvě poličky plné šířky. Vyrobené jsou ze skla a jsou doplněny přední dekorační lištou. K dispozici jsou i zásuvky, z průhledného plastu, které zajistí, že vaše ovoce a zelenina zůstanou čerstvé. Poličky pro uskladnění drobných potravin nechybějí ani ve dvířkách chladničky.

Mrazící část
Mrazící část má čistý užitný objem 94 litrů. V její vnitřní části se nacházejí tři praktické zásuvky pro mražení potravin (z toho 1 poloviční hloubky). Jsou vyrobeny z průhledného materiálu. Kapacita zmrazování 8kg/24h a akumulační doba je 18 hodin.

Zásuvky NaturaFresh
Chladicí prostor kromě praktických skleněných polic na uložení potravin disponuje praktickými zásuvkami NaturaFresh s konstantní teplotou 0 ° C. Tato teplota je ideální pro uskladnění masných výrobků, masa a ryb, ale i ovoce a zeleniny pro zachování jejich dlouhodobé čerstvosti. NaturaFresh zóna udrží 3krát delší čerstvost uskladněných potravin.

Technologie MultiFlow
Díky technologii MultiFlow, kterou je chladnička Electrolux EN3484MOX vybavená, jsou skladovány potraviny v nejlepších podmínkách. Tato technologie zachovává uvnitř chladničky stabilní teplotu, což zabraňuje vyschnutí vašich surovin.

Čerstvé díky systému TwinTech
Systém TwinTech zachová potraviny v chladničce čerstvé jako na trhu. Oddělením vzduchu, který proudí v mrazničce od vzduchu v chladničce uchovává konstantní úrovně vlhkosti a teploty. Vytváří dokonalé prostředí k zabránění vysychání potravin.

Kompletní ovládání jedním dotykem
Štíhlé, intuitivní a univerzální ovládací prvky vám umožní snadné nastavení vnitřního prostředí, aby o vaše potraviny bylo vždy nejlépe postaráno. Chladnička má elektronické ovládání teploty s LCD displejem na dveřích spotřebiče.

LED osvětlení
Zkontrolujte obsah vaší chladničky použitím bočního LED osvětlení. Toto úsporné osvětlení navíc umožňuje výbornou viditelnost. Ovládání chladicí a mrazicí části je oddělené.

Základní parametry
Značka:    Electrolux
Šířka:    59,5 cm
Výška:    186 cm
Hloubka:    64,2 cm
iTřída energ.účinnosti:    A ++
Umístění mrazničky:    dole
Celkový čistý objem:    324 L
Čistá kapacita chladničky:    230 L
Čistá kapacita mrazničky:    94 L
Klimatická třída:    SN-T
Další vlastnosti
Značka:    Electrolux
Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    nerez
Šířka:    59,5 cm
Výška:    186 cm
Hloubka:    64,2 cm
Hmotnost:    69 Kg
Hlučnost
Maximální hlučnost:    42 db
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    A ++
Roční spotřeba energie:    263 kWh
Klimatická třída:    SN-T
Akumulační doba:    18 hod.
Mraznička
Umístění mrazničky:    dole
Čistá kapacita mrazničky:    94 L
Mrazící výkon:    8 kg/24h
Vzhled
Celkový čistý objem:    324 L
Chladnička
Čistá kapacita chladničky:    230 L
Funkce
No Frost (mrazák):    Ano
Rychlé zamražení:    Ne
Alarm:    Ne
Čerstvá zóna
Přihrádka Fresh Zone:    Ano
Další parametry
Kovová police na lahve:    Ne
Smart (ovládání mobilem):    Ne

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).