Electrolux EIV63440BW

indukční varná deska • čtyři plotýnky (dvě s funkcí Bridge) • maximální příkon 7 350 W • elektronické řízené výkonu • využití zbytkového tepla • akustický signál • funkce Power Booster • časovač • automatické vypnutí • dětský zámek • uzamčení ovládání • funkce Start + Go • ukazatel času • posuvné dotykové ovládání • materiál: sklokeramika
Zobrazit více
18 990,00 Kč (716,60 €)
katalogové číslo: EIV63440BW
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
cena bez DPH:15 694,21 Kč (592,23 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Electrolux 700 FLEX Bridge EIV63440BW
Electrolux 700 FLEX Bridge EIV63440BW je povedená indukční varná deska, která míří zejména na náročnější uživatele. Osazena je čtveřicí plotýnek, přičemž si lze povšimnout, že dvě jsou opticky graficky propojeny – dokáží totiž fungovat spojeně. Nejprve se však zaměřme na přece jen asi častější využití, tedy režim čtveřice samostatných plotýnek. Dvě z nich podporují nádobí až do průměru 210 mm a obě nabízejí výkon 3 200 W. Střední 180mm plotýnka pak pracuje s 2 800W výkonem, zatímco ta nejmenší 145mm využívá výkon dosahující 2 500 W.

Moderní funkce
Deska nabízí několik zajímavých funkcí, jež usnadňující její používání. Jednou z těch nejužitečnějších je automatická detekce nádobí. Varná deska pozná, které oblasti jsou zakryté, a pouze v nich povolí ohřev. Dochází tak k šetření energie a nehrozí, že byste omylem aktivovali ohřev ve špatné zóně.

Posuvné dotykové ovládání
V úvodu jsme zmiňovali výkony jednotlivých varných zón. Uvedené hodnoty jsou samozřejmě maximální a lze je pohodlně regulovat. K tomuto účelu slouží čtveřice dotykových posuvných voličů, na nichž můžete velmi intuitivním způsobem volit ze čtrnácti stupňů intenzity ohřevu. Nastavený stupeň se navíc ukazuje na šikovném LED displeji pro každou zónu samostatně.
  
Náhodná změna nastavení nehrozí
Při zmínce o dotykovém ovládání může leckoho napadnout, že asi není příliš těžké omylem nastavení změnit. Výrobce však myslel na vše a desku vybavil funkcí uzamykání ovládacího panelu, takže například nehrozí náhodné zapnutí při údržbě. Zcela vyloučeno je také spuštění vašimi ratolestmi, desce pochopitelně nechybí ani dětský zámek.

Snadná údržba
Sklokeramický povrch je perfektně hladký; a i veškeré ovládací prvky a displeje výrobce umístil do jedné roviny se zbytkem desky. Když k tomu přičtete fakt, že při indukčním ohřevu nedosahuje deska jako taková vysokých teplot, jistě už tušíte, že údržba bude velmi jednoduchá. Nečistoty na tomto povrchu v podstatě nemají šanci ulpívat a čištění tak obstaráte pouhým vlhkým hadrem s kapkou čisticího prostředku.

Funkce spojení varných zón Bridge
Jak již bylo zmíněno, deska dokáže spojit dvě varné zóny do jedné podlouhlé. Ta pak funguje spojeně a zcela automaticky si synchronizuje výkon tak, aby teplota byla po celé délce nádobí stejná. Na desce tak lze používat i různé podlouhlé pánve, grilovací desky, pekáče a podobně.


Funkce
Časovač/minutka    ano
Dětská pojistka    Ano
Signalizace zbytkového tepla    Ano
Booster    Ano
Hob2Hood    Ne
Konstrukce
Typ varné desky    Indukce
Zóny
Počet varných zón    4
Provedení
Ovládání    dotykové
Provedení desky    sklokeramika
Umístění ovládání    vpředu
Provedení hrany VD    zkosený okraj
Nezařazeno
Celkový příkon    7,35 kW
Barva    bílá
Šířka    59 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD    Ano
Značka kvality dTest    Ne
Připojení    400 V
Připojovací kabel součástí balení    Ano
Retro    Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku    59 cm
Výška výrobku    4,4 cm
Hloubka výrobku    52 cm
Hmotnost výrobku    10,64 kg
Rozměry balení
Šířka balení    67,8 cm
Výška balení    11,8 cm
Hloubka balení    61 cm
Hmotnost balení    11,74 kg

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).