Electrolux EIS8134

Indukční varná deska Electrolux EIS8134 v černém provedení nabízí 4 varné zóny. S Infinite indukční deskou se ohřev přizpůsobí dnu vašich hrnců. S funkcí SenseFry se zachová správná teplota na dna boule. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického ovládání digestoře. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, určitě využijete funkci Power Booster. Pro bezpečnost dětí je deska vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové s vysoce citlivým posuvnými ovladači, umístěné v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Pro přerušení vaření je velmi zajímavá funkce Pause, která vám ušetří zbytečné vypínání, zapínání a nastavování teploty. Varná deska Electrolux EIS8134 je vybavena i časovačem a nechybí akustický signál s možností vypnutí a minutka.
Zobrazit více
katalogové číslo: EIS8134
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Navarte rychleji s indukční varnou deskou
Indukční varná deska Electrolux EIS8134 splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokleramického materiálu v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varná deska zahřeje váš pokrm mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je posuvné dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku.

Varné zóny
Varná deska má k dispozici 4 varné zóny a je vybavena dětskou pojistkou, která zamezí, aby vaše dítě představili stupeň vaření. Deska nabízí časovač a samozřejmostí je zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití.

Levá přední zóna - výkon / průměr: 2300 / 3200W / 210mm
Levá zadní zóna - výkon / průměr: 2300 / 3200W / 210mm
Pravá přední zóna - výkon / průměr: 2300 / 3200W / 210mm
Pravá zadní zóna - výkon / průměr: 2300 / 3200W / 210mm
Jednoduché ovládání
Přepínejte rychle a jednoduše mezi různými úrovněmi ohřevu s posuvným dotykovým ovládáním. Vaše hrnce jednoduše premiesňujte mezi přednastavenými teplotními oblastmi. Během vaření můžete snadno zvýšit nebo snížit teplotu pro dosažení požadovaného výsledku. Teplotu si nastavíte okamžitě posunutím prstu na ovladači. Přesné nastavení teploty podle aktuální potřeby také pomáhá snížit spotřebu energie.

Uvařte si doma dokonale chutná jídla
Díky varné desky s funkcí SenseFry se zachová správná teplota na dně boule. Jednoduše si vyberte připravovaný pokrm a požadovaný výsledek. Už se nebudete muset trápit s odhadováním a upravováním nastavení. Díky této funkci si připravíte v pohodlí domova dokonalé omáčky nebo přílohy.

Technologie Power Booster
Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavena unikátní funkcí Power Booster, díky níž bude vaření mnohem rychleji. Tato skvělá funkce zajistí super rychlý ohřev všech pokrmů.

Varná deska se postará o odsavač
Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače. Během vaření se ventilátor odsavače přizpůsobuje podle změn teploty, nebo pokud zapnete najednou více než jednu varnou zónu. Pokud je funkce aktivována můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravovat nastavení.

Základní parametry
Šířka:    78 cm
Typ varné desky:    Indukční
Počet hořáků/varných zón:    4
Typ horního povrchu:    Indukční
Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    černá
Šířka:    78 cm
Výška:    4,4 cm
Hloubka:    52 cm
Hmotnost:    13 Kg
Varná deska
Typ varné desky:    Indukční
Varné zóny
Počet hořáků/varných zón:    4
Vzhled
Typ horního povrchu:    Indukční
Malá varná zóna (počet):    0
Standardní varná deska:    4
Velká varná zóna (počet):    0
Flexi zóna:    ne
Kovový Rámeček:    Ne
Zkosené hrany:    Ano
Energetické údaje
Napájení:    400 V, 220-240
Celkový příkon desky:    7,35 kW
Funkce
Funkce Boost:    Ano
Ukazatel zbytkového tepla:    Ano
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne

Typ deskyIndukční
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).