Electrolux EIS7548

Indukční varná deska Electrolux EIS7548 v černém provedení se zkosenou hranou nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. Varná deska 800 SenseFry se snímačem smažení udržuje správnou teplotu celé pánve. S funkcí FlexiBridge můžete kombinovat 3 možnosti rozložení. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického ovládání odsavače par. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, určitě využijete funkci Power Booster. Pro bezpečnost dětí je je deska vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové s barevným displejem v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Pro přerušení vaření je velmi zajímavá funkce Pause, která vám ušetří zbytečné vypínání, zapínání a nastavování teploty. Varná deska Electrolux EIS7548 je vybavena i Eco časovačem a ukazatelem času. Nechybí akustický signál s možností vypnutí.
Zobrazit více
katalogové číslo: EIS7548
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Navařte rychleji s indukční varnou deskou
Indukční varná deska Electrolux EIP6446 splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani ukazatel zbytkového tepla, který vás ochrání před popálením.

Varná deska se postará o odsavač par
Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor digestoře přizpůsobuje podle změn teploty, nebo pokud zapnete najednou více než jednu varnou zónu. Pokud je funkce aktivována můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravovat nastavení.

Připravte více chodů najednou
S funkcí FlexiBridge bude příprava pokrmů na vaší varné desce pohodlnější. Nabízí 3 možnosti rozložení a více flexibility při současném používání pánve a hrnce. Jednoduše si zvolte buď 2 středně velké zóny, malou a velkou nebo jednu mimořádně velkou vhodnou například pro plancha gril. Kombinované varné zóny využívají stejné nastavení teploty a času, díky čemuž můžete využívat širokou škálu kuchyňského nádobí. Varná plocha dokonale rozvádí teplo pro hrnce a pánve jakýchkoliv tvarů a velikostí, což oceníte když budete potřebovat připravit více chodů najednou.

Se snímačem smažení již žádné odhadování
Snímači smažení můžete plně důvěřovat, ujistí vás že vaše jídlo bude rovnoměrně uvařené. Snímač SenseFry udržuje správnou teplotu povrchu pánve, díky čemuž už nemusíte stále kontrolovat a upravovat nastavení ohřevu. Zaručí vám dokonale správné usmažené jídlo podle vašich představ.

Varné zóny
Varná deska má k dispozici 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. Varná deska je vybavena dětskou pojistkou co vaše dítě ochrání před popálením. Deska nabízí časovač a samozřejmostí je zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití. Během vaření můžete využívat všechny varné zóny současně, přitom si ale můžete dobu vaření nastavit pro každou jednu varnou zónu jednotlivě a budete mít jistotu, že se nic nepřipálí nebo nerozvaří. Po uplynutí nastaveného času se varná zóna sama vypne.

Levá přední zóna - výkon / průměr: 2300/3200 W / 220 mm
Střední zóna vpředu - výkon / průměr: 1400/2500 W / 145 mm
Levá zadní zóna - výkon / průměr: 2300/3200 W / 220 mm
Pravá zadní zóna - výkon / průměr: 2300/3600 W / 240 mm
Dotykové ovládání s barevným displejem
Ovládání je velmi pokročilé ale přesto jednoduché a intuitivní. Pomocí barevné dotykové obrazovky zvolíte jídlo, které chcete vařit a varná deska vám nabídne jak na to. Provede vás procesem přípravy pokrmu krok za krokem, aby byly výsledky vašeho vaření opravdu dokonalé.

Technologie Booster
Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavena unikátní funkcí Booster, díky níž bude vaření mnohem rychlejší. Tato skvělá funkce zajistí super rychlý ohřev všech pokrmů.

Základní parametry
Šířka:    71 cm
Typ varné desky:    Indukční
Počet hořáků/varných zón:    4
Napájení:    400 V
Funkce Boost:    Ano
Ukazatel zbytkového tepla:    Ano
Celkový příkon desky:    7,2 kW
Další vlastnosti
Značka:    Electrolux
Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    šedá
Šířka:    71 cm
Výška:    4,4 cm
Hloubka:    52 cm
Hmotnost:    12,38 Kg
Funkce
Dětská pojistka:    Ano
Funkce Boost:    Ano
Ukazatel zbytkového tepla:    Ano
Varná deska
Typ varné desky:    Indukční
Varné zóny
Počet hořáků/varných zón:    4
Energetické údaje
Napájení:    400 V
Celkový příkon desky:    7,2 kW
Vzhled
Velká varná zóna (počet):    1
Flexi zóna:    ano
Kovový Rámeček:    Ne
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne

Typ deskyIndukční
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).