Electrolux EIP8146

Indukční varná deska Electrolux EIP8146 v černém provedení nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického ovládání odsavače par. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, určitě využijete funkci Power Booster. Pro bezpečnost dětí je je deska vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové s osvětlením, umístěné v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Pro přerušení vaření je velmi zajímavá funkce Pauza, která vám ušetří zbytečné vypínání, zapínání a nastavování teploty. Varná deska Electrolux EIP8146 je vybavena i Eco časovačem a ukazatelem času. Nechybí akustický signál s možností vypnutí
Zobrazit více
18 990,00 Kč (716,60 €)
katalogové číslo: EIP8146
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
cena bez DPH:15 694,21 Kč (592,23 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Navařte rychleji s indukční varnou deskou
Indukční varná deska Electrolux EIP8146 splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani ukazatel zbytkového tepla, který vás ochrání před popálením. Varná deska Infinite přizpůsobuje varné zóny velikosti vašich hrnců a bez zbytečné ztráty výkonu. Stačí položit a užívat si volnost při vaření.

Varná deska se postará o odsavač par
Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor digestoře přizpůsobuje podle změn teploty, nebo pokud zapnete najednou více než jednu varnou zónu. Pokud je funkce aktivována můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravovat nastavení.

Varné zóny
Varná deska má k dispozici 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. Varná deska je vybavena dětskou pojistkou co vaše dítě ochrání před popálením. Deska nabízí časovač a samozřejmostí je zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití. Během vaření můžete využívat všechny varné zóny současně, přitom si ale můžete dobu vaření nastavit pro každou jednu varnou zónu jednotlivě a budete mít jistotu, že se nic nepřipálí nebo nerozvaří. Po uplynutí nastaveného času se varná zóna sama vypne.

Levá přední zóna - výkon/průměr: 2300/3200 W/210 mm
Levá zadní zóna - výkon/průměr: 2300/3200 W/210 mm
Pravá přední zóna - výkon/průměr: 2300/3200 W/210 mm
Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 2300/3200 W/210 mm

Varná zóna vám sama ukáže vhodný ovládací panel
Po tom jak položíte hrnec nebo nádobu na kteroukoli varnou zónu rozsvítí se příslušný ovládací panel. Ušetří vám tím zaváhání a hledání toho správného ovladače. Pak už jen nastavíte požadovanou teplotu a jednoduchým posunutím prstu nastavíte.

Podsvícené ovládání
Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Když položíte nádobu na varnou zónu, automaticky se rozsvítí posuvné ovládání. Automaticky vás navede, který konkrétní ovládací prvek máte na vaření použít. Během vaření můžete snadno zvýšit nebo snížit teplotu pro dosažení požadovaného výsledku. Teplotu si nastavíte okamžitě posunutím prstu na ovladači. Přesné nastavení teploty podle aktuální potřeby také pomáhá snížit spotřebu energie.

Technologie Power Booster
Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavena unikátní funkcí Power Booster, díky níž bude vaření mnohem rychlejší. Tato skvělá funkce zajistí super rychlý ohřev všech pokrmů.

Eco časovač
Využívejte při vaření i zbytkové teplo a šetřete tak nejen svou peněženku, ale i životní prostředí. Časovač Eko pracuje na systému, který efektivně využívá každý zdroj. V případě, kdy nastavíte délku vaření, indukční varná deska sama vyhodnotí vypnutí a následné využití zbytkového tepla.

Základní parametry
Šířka:    78 cm
Typ varné desky:    Indukční
Počet hořáků/varných zón:    4
Napájení:    400 V
Funkce Boost:    Ano
Ukazatel zbytkového tepla:    Ano
Celkový příkon desky:    7,35 kW
Další vlastnosti
Značka:    Electrolux
Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    černá
Šířka:    78 cm
Výška:    4,4 cm
Hloubka:    52 cm
Hmotnost:    12,54 Kg
Funkce
Dětská pojistka:    Ano
Funkce Boost:    Ano
Ukazatel zbytkového tepla:    Ano
Varná deska
Typ varné desky:    Indukční
Varné zóny
Počet hořáků/varných zón:    4
Energetické údaje
Napájení:    400 V
Celkový příkon desky:    7,35 kW
Vzhled
Velká varná zóna (počet):    0
Flexi zóna:    ano
Kovový Rámeček:    Ne
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).