Electrolux EES48200L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EES48200L je zařazena do energetické třídy E. Její kapacita pro mytí je 14 sad nádobí. Ovládací panel QuickSelect je umístěn shora a funkce Beam on Floor vizuálně informuje o stavu mycího programu pomocí světelného paprsku. Myčka nádobí Electrolux EES48200L nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hod. Kromě světelného paprsku je vybavena i množstvím dalších funkcí. Technologie Airdry využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Vnitřní výbavu tvoří: výškově nastavitelný horní koš - má skládací poličky na šálky a plastové držadlo. Dolní koš s 2 skládacími talíři, plastové držadlo. Zásuvka MaxiFlex slouží pro ukládání příborů a kuchyňského náčiní. Satelitní mycí rameno zajistí zářivou čistotu nádobí.
Zobrazit více
katalogové číslo: EES48200L
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Myčka s MaxiFlex zásuvkou
Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEG48300L na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 14 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř a nádobí mohlo být dokonale usušené. Tato myčka QuickSelect nabízí jednoduchý způsob jak upravovat a spouštět mycí programy. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché. Myčka ze série 700 vám při vaření umožní používat jakékoliv kuchyňské nářadí. Díky zásuvce MaxiFlex se pro jejich mytí vždy najde místo. Při jejich ukládání si prostor flexibilně přizpůsobíte. Oceníte odložený start o 1-24 hodin. Je zařazena do úsporné energetické třídy E.

Všechny příbory budou umyté najednou
V zásuvce MaxiFlex umyjete najednou všechny příbory a drobné kuchyňské pomůcky různých rozměrů a tvarů. Zásuvka nabízí flexibilní nastavení různých dělících příček a a přitom zajistí důkladné umytí.

Satelitní sprchovací rameno
Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou a to pro celou dávku nádobí na mytí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Tichá zpětná vazba, paprsek na podlaze
Osvětlený systém zpětné vazby Beam on Floor udrží vaši kuchyni klidnou. Namísto hlasitého pípnutí, které může přehlušit hluk v pozadí, vám vaše myčka jasně řekne svůj stav tak, že na podlahu promítne tečku. Červená, když je v provozu, a zelená, když je dokončena.

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect
Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Systém vnitřních košů
Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce, i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky. Výbava dolního koše sestává ze 2 sklopných držáků na talíře a plastového držadla. Zásuvka MaxiFlex slouží pro ukládání příborů a kuchyňského náčiní.

Teploty: 3
Mycí programy jsou: 160 minut, 60 minut, 90 minut, AUTO Sense, Eco, Péče o stroj, Rychlých 30 minut, Opláchnutí a zadržení

Fyzické vlastnosti a barva
Šířka:    59,6 cm
Výška:    81,8 cm
Hloubka:    55 cm
Hmotnost:    38,7 Kg
Display/Grafika
Typ displeje:    LED
Hlučnost
Maximální hlučnost:    46 db
Konektivita
Délka kabelu:    1,5 m
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:   E
Spotřeba vody na cyklus:    10,5 L
Funkce
Počet programů:    8
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ano
Počet souprav nádobí:    14
AquaSensor funkce:    Ano
 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).