Electrolux EEQ47215L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEQ47215L je zařazena do energetické třídy E. Ovládací panel QuickSelect je umístěn shora. Funkce TimeBeam vizuálně informuje o stavu mycího programu pomocí světelného paprsku. Technologie Airdrie využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Myčka nádobí Electrolux EEQ47215L nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hod. Kromě světelného paprsku je vybavena i množstvím dalších funkcí: dvoubarevný budík, fáze sušení Glasscare, indikátor nedostatky leštidla a soli, XtraPower. Její kapacita pro mytí je 13 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří: horní koš se skladími poličkami na šálky a plastové držadlo. Dolní koš má 2 rozložitelné talířové poličky a plastové držadlo.
Zobrazit více
13 990,00 Kč (527,92 €)
katalogové číslo: EEQ47215L
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
cena bez DPH:11 561,98 Kč (436,30 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Myčka s AirDry
Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEQ47215L na jeden mycí cyklus dokáže umýt 13 jídelních souprav nádobí. Vestavěná mývačka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzdchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou aby mohl vdzuchu proudit dovnitř a nádobí bude dokonale usušený. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Oceníte odložený start o 1 - 24 hodin. Je zařazena do energetické třídy E.

Snadná instalace
Instalace nové zabudované myčky už by neměla být problémem. Posuvné závěsy PerfectFit se přizpůsobí jakémukoliv rozměru a není nutné ani řezat podstavec. Zajistí vám jistotu, že vaše nová myčka zapadne do kuchyně dokonale.

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect
Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Programy a funkce
Pomocí MY TIME si víte zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 8 mycích programů:

    Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
    Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).
    60 minut - je porgram pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
    90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
    160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
    ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
    Auto Sense - automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
    Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez naplněného nádobím.
Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

    ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
    Glasscare - se stará speciální o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teplotěa mytí ve zvoleném programu a snižuje ji na 45. Ochraňuje při tom sklo před poškozením.
Sušení Airdry
Tato myčka se pyšní novou technologií Airdry, která je inspirována priprodzeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci váš nádobí vybrat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

Systém vnitřních košů
Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky. Výbava dolního koše sestává z 2 Slopná držáků na talíře a plastového madla.

Základní parametry
Šířka:    59,6 cm
Typ displeje:    LED
Maximální hlučnost:    44 db
Třída energ.účinnosti:   E
Počet programů:    8
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ano
Spotřeba vody na cyklus:    10 L
Počet souprav nádobí:    13
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ano
Další vlastnosti
Značka:    Electrolux
Model:    EEQ47215L
Délka hadice:    1,5 m
Délka odtokové hadice:    1,5 m
Fyzické vlastnosti a barva
Šířka:    59,6 cm
Výška:    81,8 cm
Hloubka:    55 cm
Hmotnost:    37 Kg
Display/Grafika
Typ displeje:    LED
Hlučnost
Maximální hlučnost:    44 db
Konektivita
Délka kabelu:    1,6 m
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    E
Spotřeba vody na cyklus:    10 L
Funkce
Dětská pojistka:    Ne
Počet programů:    8
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ano
Počet souprav nádobí:    13
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ano
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).