Electrolux EEM48321L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEM48321L je zařazena do energetické třídy A +++. Ovládací panel QuickSelect je umístěn shora. Funkce TimeBeam vizuálně informuje o stavu mycího programu pomocí světelného paprsku. Technologie Airdrie využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Myčka nádobí Electrolux EEM48321L nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hod. Kromě světelného paprsku je vybavena i množstvím dalších funkcí. Její kapacita pro mytí je 14 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří: výškově nastavitelný horní koš - má sladacie poličky na šálky a plastové držadlo. Dolní koš má 4 rozložitelné talířové poličky a plastové držadlo. Zásuvka MaxiFlex slouží pro ukládání příborů a kuchyňského náčiní. Satelitní mycí rameno zajistí zářící čistotu nádobí
Zobrazit více
katalogové číslo: EEM48321L
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Myčka s MaxiFlex zásuvkou
Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEM48321L na jeden mycí cyklus dokáže umýt 14 jídelních souprav nádobí. Vestavěná mývačka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzdchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou aby mohl vdzuchu proudit dovnitř a nádobí bude dokonale usušený. Tato myčka QuickSelect nabízí jednoduchý způsob jak upravovat a spouštět mycí programy. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché. Myčka ze série 700 vám při vaření umožní používat jakékoliv kuchyňské nářadí. Díky zásuvce MaxiFlex se pro jejich mytí vždy najde místo. Při jejich ukládání si prostor flexibilně přizpůsobíte. Oceníte odložený start o 1 - 24 hodin. Je zařazena do úsporné energetické třídy A +++.

Všechny příbory budou umyté najednou
V zásuvce MaxiFlex umyjete najednou všechny příbory a drobné kuchyňské pomůcky různých rozměrů a tvarů. Zásuvka nabízí flexibilní nastavení různých dělících příček a a přitom zajistí důkladné umytí.

Satelitní sprchovací rameno
Díky satelitnímu sprchovému ramenu budou vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou celé dávky nádobí na mytí i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.
 
Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect
Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.


Sušení AirDry
Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována priprodzeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci váš nádobí vybrat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

Dokonalý přehled o průběhu programu
Optická signalizace TimeBeam průmětu světelný paprsek na podlahu pod dvířky myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červené světlo, které svítí po celou dobu trvání mycího cyklu. Po ukončení programu se rozsvítí zelená kontrolka.

Systém vnitřních košů
Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky. Výbava dolního koše sestává ze 4 sklopných držáků na talíře a plastového držadla. Zásuvka MaxiFlex slouží pro ukládání příborů a kuchyňského náčiní.

Mycí programy: 160 Minutes, 60 Minutes, 90 Minutes, AUTO Sense, Eco, Machine Care, Quick 30 Minutes, opláchnutí
Ukazatele funkcí: budík, zpožděný start 1-24 hodin, fáze sušení, Glasscare, Machine Care, vybraný program, leštidlo, sůl, Time beam White, XtraPower

Délka hadice:    1,5 m
Délka odtokové hadice:    1,5 m
Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šířka:    59,6 cm
Výška:    81,8 cm
Hloubka:    55 cm
Hmotnost:    39 Kg
Display/Grafika
Typ displeje:    LCD
Hlučnost
Maximální hlučnost:    44 db
Konektivita
Délka kabelu:    1,5 m
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    A +++
Spotřeba vody na cyklus:    11 L
Třída účinnosti sušení:    A
Funkce
Dětská pojistka:    Ano
Počet programů:    8
Odložený start:    Ano
Doba cyklu:    240 min.
AquaStop funkce:    Ano
Počet souprav nádobí:    14
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ano
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).