ELECTROLUX EEC87300L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEC87300L je zařazena do energetické třídy D. Myčka 800 ComfortLift usnadňuje Vladan a vykládání nádobí díky možnosti zvednutí koše pouhým stisknutím držadla. Ovládací panel QuickSelect je umístěn shora. Funkce TimeBeam vizuálně informuje o stavu mycího programu. Technologie Airdrie využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Myčka nádobí Electrolux EEC87300L nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hod. Kromě světelného paprsku je vybavena i množstvím dalších funkcí: dvoubarevný budík, extra hygienický, Glasscare, indikátor nedostatky leštidla a soli, XtraPower. Její kapacita pro mytí je 13 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří: vnitřní osvětlení, horní koš s 2 skládacími držáky, 2 skládacími drátěnými držáky pro sklenice, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro sklenice na víno, sladacie poličky na šálky a nerezové držadlo. Dolní koš má 4 rozložitelné talířové poličky ComfortLift a nerezové držadlo. Satelitní mycí rameno zajistí zářící čistotu nádobí.
Zobrazit více
katalogové číslo: EEC87300L
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Myčka nádobí ComfortLift®
Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEC87300L na jeden mycí cyklus dokáže umýt 13 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí 800 ComfortLift® je první na světě, která usnadňuje vkládání a vykládání nádobí. Díky jedinečné technologii umožňuje zvednout dolní mycí koš jednoduchým stlačením držadla do úrovně pasu. V pohodlí tak můžete manipulovat s nádobím aniž abyste skláněli. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Oceníte odložený start o 1 - 24 hodin. Je zařazena do energetické třídy D.

 

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect
Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

 

Programy a funkce
Pomocí MY TIME si víte zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 8 mycích programů:

    Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
    Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).
    60 minut - je porgram pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
    90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
    160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
    ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
    Auto Sense - automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
    Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez naplněného nádobím.
Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

    ExtraHygiene - je program pro hygienické mytí, který během poslední oplachovací fáze teplotu udrží na 65 až 70 ° C po dobu 10 minut.
    ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
    Glasscare - se stará speciální o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teplotěa mytí ve zvoleném programu a snižuje ji na 45. Ochraňuje při tom sklo před poškozením.
Sušení AirDry
Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována priprodzeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci váš nádobí vybrat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

 

Vnitřní osvětlení
S automatickým vnitřním osvětlením myčky už nepřehlédnete nic. Osvětlí vnitřní prostor pro dokonalý přehled o tom, co máte uložené uvnitř. Její nakládání a vykládání bude mnohem pohodlnější.

Dokonalý přehled o průběhu programu
Optická signalizace TimeBeam průmětu délku programu na podlahu pod dviekrami myčky. Po spuštění programu se rozsvítí 0:00, a po ukončení programu CLEAN. DELAY a délku odpočtu zobrazuje, kdy se odpočítává čas odloženého startu.

 

Satelitní sprchovací rameno
Díky satelitnímu sprchovému ramenu budou vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou celé dávky nádobí na mytí i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

 

Systém vnitřních košů
Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky na sklenice, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 6 úchytů na sklenice na víno, sklopné držáky na šálky a nerezová rukojeť Electrolux. Držáky na vínové sklenice SoftGrip jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše ComfortLift sestává ze 4 sklopných držáků na talíře a nerezové rukojeti.

Základní parametry

Šířka:    59,6 cm
iTyp displeje:    LED
Maximální hlučnost:    42 db
Třída energ.účinnosti:  D
Počet programů:    8
Odložený start:    Ano
Doba cyklu:    150 min.
AquaStop funkce:    Ano
Spotřeba vody na cyklus:    11 L
Počet souprav nádobí:    13
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ano
Další vlastnosti
Značka:    Electrolux
Model:    EEC87300L
Délka hadice:    1,5 m
Délka odtokové hadice:    1,5 m
Fyzické vlastnosti a barva
Šířka:    59,6 cm
Výška:    81,8 cm
Hloubka:    55 cm
Hmotnost:    39 Kg
Display/Grafika
Typ displeje:    LED
Hlučnost
Maximální hlučnost:    42 db
Konektivita
Délka kabelu:    1,6 m
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    D
Spotřeba vody na cyklus:    11 L
Funkce
Dětská pojistka:    Ne
Počet programů:    8
Odložený start:    Ano
Doba cyklu:    150 min.
AquaStop funkce:    Ano
Počet souprav nádobí:    13
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ano

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).