Electrolux EEC67300L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEC67300L je zařazena do energetické třídy D. Myčka 800 ComfortLift usnadňuje Vladan a vykládání nádobí díky možnosti zvednutí koše pouhým stisknutím držadla. Ovládací panel QuickSelect je umístěn shora. Funkce TimeBeam vizuálně informuje o stavu mycího programu pomocí světelného paprsku. Technologie Airdrie využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Myčka nádobí Electrolux EEC67300L nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hod. Kromě světelného paprsku je vybavena i množstvím dalších funkcí: dvoubarevný budík, extra hygienický, Glasscare, indikátor nedostatky leštidla a soli, XtraPower. Její kapacita pro mytí je 13 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří: horní koš s 2 skládacími držáky, 2 skládacími drátěnými držáky pro sklenice, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro sklenice na víno, sladacie poličky na šálky a nerezové držadlo. Dolní koš má 4 rozložitelné talířové poličky ComfortLift a nerezové držadlo.
Zobrazit více
19 899,00 Kč (750,91 €)
katalogové číslo: EEC67300L
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
cena bez DPH:16 445,45 Kč (620,58 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Myčka nádobí ComfortLift®
Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEC67300L na jeden mycí cyklus dokáže umýt 13 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí 800 ComfortLift® je první na světě, která usnadňuje vkládání a vykládání nádobí. Díky jedinečné technologii umožňuje zvednout dolní mycí koš jednoduchým stlačením držadla do úrovně pasu. V pohodlí tak můžete manipulovat s nádobím aniž abyste skláněli. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Oceníte odložený start o 1 - 24 hodin. Je zařazena do úsporné energetické třídy D

 

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect
Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

 

Programy a funkce
Pomocí MY TIME si víte zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 8 mycích programů:

    Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
    Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).
    60 minut - je porgram pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
    90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
    160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
    ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
    Auto Sense - automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
    Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez naplněného nádobím.
Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

    ExtraHygiene - je program pro hygienické mytí, který během poslední oplachovací fáze teplotu udrží na 65 až 70 ° C po dobu 10 minut.
    ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
    Glasscare - se stará speciální o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teplotěa mytí ve zvoleném programu a snižuje ji na 45. Ochraňuje při tom sklo před poškozením.
Sušení AirDry
Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována priprodzeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci váš nádobí vybrat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

 

Dokonalý přehled o průběhu programu
Optická signalizace TimeBeam průmětu světelný paprsek na podlahu pod dvířky myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červené světlo, které svítí po celou dobu trvání mycího cyklu. Po ukončení programu se rozsvítí zelená kontrolka.

 

Satelitní sprchovací rameno
Díky satelitnímu sprchovému ramenu budou vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou celé dávky nádobí na mytí i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

 

Systém vnitřních košů
Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky na sklenice, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 6 úchytů na sklenice na víno, sklopné držáky na šálky a nerezová rukojeť Electrolux. Držáky na vínové sklenice SoftGrip jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše ComfortLift sestává ze 4 sklopných držáků na talíře a nerezové rukojeti.


Základní parametry
Šířka:    59,6 cm
iTyp displeje:    LED
Maximální hlučnost:    44 db
Třída energ.účinnosti:    D
Počet programů:    8
Odložený start:    Ano
Doba cyklu:    150 min.
AquaStop funkce:    Ano
Spotřeba vody na cyklus:    11 L
Počet souprav nádobí:    13
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ano
Další vlastnosti
Značka:    Electrolux
Model:    EEC67300L
Délka hadice:    1,5 m
Délka odtokové hadice:    1,5 m
Fyzické vlastnosti a barva
Šířka:    59,6 cm
Výška:    81,8 cm
Hloubka:    55 cm
Hmotnost:    39 Kg
Display/Grafika
Typ displeje:    LED
Hlučnost
Maximální hlučnost:    44 db
Konektivita
Délka kabelu:    1,6 m
Energetické údaje
Funkce
Dětská pojistka:    Ne
Počet programů:    8
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ano
Počet souprav nádobí:    13
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ano

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).