ELECTROLUX EEA27200L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEA27200L je zařazena do energetické třídy E. Ovládací panel je umístěn shora. Technologie Airdrie využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Myčka nádobí Electrolux EEA27200L nabízí 6 mycích programů s možností odložení startu o 3 hod. Je vybavena i dalšími funkcemi jako indikátor nedostatky leštidla a soli, XtraPower. Její kapacita pro mytí je 13 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří: horní koš, který má sladacie poličky na šálky a dolní koš má 4 pevné talířové poličky.
Zobrazit více
katalogové číslo: EEA27200L
záruka:2 roky
výrobce:Electrolux
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Myčka nádobí 300 Airdry
Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEA27200L na jeden mycí cyklus dokáže umýt 13 jídelních souprav nádobí. Vestavěná mýčka nádobí z linie 300 Airdry využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzdchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou aby mohl vdzuchu proudit dovnitř a nádobí bude dokonale usušený. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Oceníte odložený start o 3 hodiny. Je zařazena do úsporné energetické třídy E.

Snadná instalace
Instalace nové zabudované myčky už by neměla být problémem. Posuvné závěsy PerfectFit se přizpůsobí jakémukoliv rozměru a není nutné ani řezat podstavec. Zajistí vám jistotu, že vaše nová myčka zapadne do kuchyně dokonale.

 

Programy a funkce
Pomocí MY TIME si víte zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 8 mycích programů:

    Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
    Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).
    60 minut - je porgram pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
    90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
    ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
    Auto Sense - automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce: ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.

Sušení Airdry
Tato myčka se pyšní novou technologií Airdry, která je inspirována priprodzeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci váš nádobí vybrat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

 

Systém vnitřních košů
Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky. Výbava dolního koše sestává z pevných držáků na talíře.


Základní parametry
Šířka:    59,6 cm
Typ displeje:    LED
Maximální hlučnost:    46 db
Třída energ.účinnosti:    E
Počet programů:    6
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ano
Spotřeba vody na cyklus:    9,9 L
Třída účinnosti sušení:    A
Počet souprav nádobí:    13
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ne
Další vlastnosti
Značka:    Electrolux
Model:    EEA27200L
Délka hadice:    1,5 m
Délka odtokové hadice:    1,5 m
Fyzické vlastnosti a barva
Šířka:    59,6 cm
Výška:    81,8 cm
Hloubka:    55 cm
Hmotnost:    37 Kg
Display/Grafika
Typ displeje:    LED
Hlučnost
Maximální hlučnost:    46 db
Konektivita
Délka kabelu:    1,6 m
Energetické údaje
Funkce
Dětská pojistka:    Ne
Počet programů:    6
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ano
Počet souprav nádobí:    13
AquaSensor funkce:    Ano
 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).