Concept CA 1030

čistička vzduchu • příkon 40 W • pro místnosti do 30 m² • 3 rychlosti čistění • 4 stupně filtrace • cirkulace vzduchu 200 m3/h • mobilní aplikace Concept Home • zachytí až 99,9 % bakterií, virů a alergenů • časovač • senzor prachových částic • LED displej • dálkový ovladač • držadlo • dětská pojistka • hlučnost 30 až 55 dB • délka přívodního kabelu 150 cm • rozměry 32,5 × 51 × 17,2 cm
Zobrazit více
katalogové číslo: CA1030
záruka:2 roky
výrobce:Concept
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Při pořízení čističky vzduchu Concept CA1030 Perfect Air Smart s příkonem 40 W si můžete být jisti, že budete žít v dokonale čistém prostředím. Jelikož spotřebič disponuje vysoce účinným filtračním systémem na bázi 4 kroků, dokáže zachytit až 99,9 % bakterií, virů a alergenů v prostoru do 30 m2. Zařízení nabízí 3 rychlosti čistění s maximálním výkonem 200 m3/h. Moderní a designové provedení navíc perfektně doplní každý interiér, a jelikož má nízkou hlučnost mezi 30 až 55 dB, nijak svým provozem nenarušuje běžný chod domácnosti.

Přístroj napomáhá k lepšímu zdravotnímu stavu v rodinách, kde se vyskytují chronická i akutní onemocnění dýchacího ústrojí, srdce, cév a také ulevuje alergikům. Zbavuje totiž vzduch drobného prachu, pylu, alergenů, bakterií, virů, ale v neposlední řadě i plísní, smogu a zápachu. Nejenže budete dýchat čistý vzduch, také se vám zlepší nálada, poleví bolesti hlavy, zvýší se výkonnost a koncentrace. 

Jelikož má produkt 4násobnou filtraci, zachytí veškeré nečistoty ze vzduchu a zamezí tak jejich nežádoucímu šíření. Dochází k pohlcení až 99,9 % nežádoucích složek v prostoru, protože každý ze čtyř filtrů je specializovaný na jiné druhy nečistot. Výrobek navíc disponuje technologií, která hlídá stav filtrů a následně hlásí nutnost výměny tak, aby bylo fungování co nejefektivnější. 

4složkový filtrační systém se skládá z prachového filtru účinného na hrubé nečistoty, jako jsou vlasy, prach, srst, pyl. Druhou částí je karbonový filtr pohlcující zapáchající plyny a výpary. Třetí je HEPA filtr 13, který zachycuje ty nejmenší částice od 0,1 mikromilimetru, jako jsou prach, pyl, kouř, bakterie, viry, alergeny, spóry plísní. Poslední složkou je ionizátor, který zlepšuje kvalitu vzduchu tím, že vypouští záporně nabité ionty do vzduchu a pohlcuje kladně nabité částice virů, bakterií, prachu atd. Tím se zlepšuje celková kvalita lidského zdraví, především dýchání, psychika, výkonnost, soustředěnost a další. 

Opravdovou vychytávkou je senzor kvality ovzduší, který určuje míru polétavého prachu (PM2,5) v pokoji. Na základě této funkce začne čistička fungovat automaticky a bez vaší pomoci si nastaví ideální rychlost čistění. Hodnota se poté zobrazí na přehledném LED displeji. 

Čističku lze řídit snadno za pomoci dálkového ovládání nebo dotykovým LED displejem či odkudkoli prostřednictvím mobilního telefonu skrze aplikaci Concept Home. Přes ni zjistíte také aktuální stav ovzduší v prostředí a třeba i stav filtrů, nebo využijete funkci časovače. Aplikaci si stáhnete zdarma pro operační systémy iOS i Android. 

S funkcí připomenutí nutnosti výměny filtrů je údržba bezproblémová, protože vás na to produkt sám upozorní. Vy pak jen filtr vyměníte, aby bylo fungování co nejefektivnější. Ani s manipulací si hlavu lámat nebudete. Vezmete výrobek za praktické držadlo a přemístíte ho tam, kde bude právě potřeba. Bezpečnost je zajištěna dětskou pojistkou. 

Technické parametry
Funkce: Automatický režim, Časovač, Displej, Senzor kvality ovzduší, Wi-Fi
Filtr: HEPA filtr, Uhlíkový filtr
Indikátor stavu filtru: Ano
Příkon: 40 W
Maximální hlučnost: 55 dB
Čištěný prostor: 30 m2
Vzduchový výkon: 200 m3/h

Rozměry výrobku
Šířka výrobku: 32.0 cm
Výška výrobku: 51.0 cm
Hloubka výrobku: 17.2 cm
Hmotnost výrobku: 5.0 kg

Rozměry balení
Šířka výrobku: 28.4 cm
Výška výrobku: 61.8 cm
Hloubka výrobku: 23.3 cm
Hmotnost výrobku: 6.0 kg

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).