Brandt BT8602BE

Shora plněná pračka Brandt BT8600BN v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A +++ - 10%. Kapacita bubnu pro praní je 6 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1200 ot./min. Maximální hlučnost při praní dosahuje 58 dB a při sušení 79 dB. Nabízí 9 pracích programů a praktické funkce. Pro bezpečnost je pračka Brandt BT8600BN vybavená dětskou pojistkou, detekcí nerovnoměrného zatížení, detekce nadměrného pěnění. Ovládání je pomocí otočného voliče s LED indikátory, které zobrazují nastavení a průběh cyklu. Pračka nabízí i odložený Starz o 3-6-9-12 hodin. Dvířka bubnu se díky Posistop zastaví v pozici nahoru a pomocí funkce Sesam po zatlačení dvířek jeným prstem se otevřou pomalu.
Zobrazit více
katalogové číslo: BT8602BE
záruka:2 roky
výrobce:Brandt
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Pro uplatnění ZÁRUKY je nutné zakoupený výrobek registrovat do 30 dnů od nákupu spotřebiče na https://zaruka.elmax.cz/Registration/Intro

POPIS PRODUKTU

 

 

 

Praktický pomocník

Zepředu plněná pračka Brandt BT8602BE v bílém provedení s dotykovým displejem s LED indikátory na jeden prací cyklus dokáže vyprat až 6 kg prádla. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Zařazena je do energetické třídy A +++ - 10%. Odstřeďování dosahuje maximálně 1200 otáček za minutu. Mezi 9 standardními a přídavnými pracími programy si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení.

Prací programy

Pračku ovládáte pomocí otočného voliče s LED kontrolkami. V nabídce má široký výběr programů a funkcí, které jsou velmi praktické a použitelné pro každodenní praní. Oblíbené nastavení programu, otáček a funkcí si můžete uložit do paměti pračky a kdykoliv pomocí stisku jediného tlačítka ho vyvolat. Programy jsou navrženy tak, aby vyprali za každých okolností za co nejkratší čas efektivně a kvalitně.

  •     9 pracích programů: Opti 39 min., Bavlna / Ručníky, Bavlna ECO, Bavlna s předpírkou, Vlna, Košile, Bavlna ECO, Syntetika, Máchání a odstřeďování, Flash 25 min.
  •     funkce: Snadné žehlení, přidáno máchání, intenzivní praní, zkrácení programu, bez odstřeďování, zastavení s plnou náplní.

Funkce Opti4

Pračka Brandt Intellect s funkcí Opti4 dosahuje vždy dokonalý výsledek praní díky precizní kontrole komplexu 4 vstupních parametrů: typ prádla, hmotnost náplně, stupeň jejího znečištění a tvrdosti vody. Pračka sama přizpůsobí svou spotřebu vody, energie i délku cyklu tak, aby byl zaručen maximální účinek praní a také úspora prostředků a času.

Jednoduché otevírání dvířek SESAM A POSISTOP

Díky funkci POSISTOP zastaví pračka na konci programu buben vždy dvířky nahoře. Stisknutím zámku se dvířka bubnu s pomalým brzděním SESAM se dvířka zlehka otevřou.

LONG - LIFE konstrukce

Robustní konstrukce pračky LONG - LIFE zajišťuje spolehlivost a bezporuchový chod. Pračka je navíc vybavena kovovými 3D tlumiči, které umí odolat i pohybu pračky do stran. Pračka je tak stabilnější a systém 3D tlumičů chrání ložiska pračky před nadměrným zatížením.

Easy Start

Díky této funkci budte moci nový prací program spustit pouze jediným dotykem. Funkce Easy Start zaznamenává vaše nejčastěji nastavení a ihned po spuštění vám automaticky navrhne nejčastěji používaný program, včetně jeho obvyklých (nebo posledních) nastavení.

Nastavení tvrdosti vody

Bez ohledu na to, zda žijete v regionu s tvrdou nebo měkkou vodou, Vaše pračka Intellect se tomu přizpůsobí a upraví parametry svého provozu tak, aby byl výsledek praní vždy úplně perfektní.

Automatická detekce množství prádla

Pračka si pomocí elektroniky dokáže sama upravit podle savosti prádla upravovat v průběhu pracího cyklu délku praní a intenzitu odstřeďování. Ušetří Vám tak množství čau a také energie. Výsledkem bude efektivně praní.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY
Základní parametry
Typ pračky: Volně stojící
Plnění: Vrchní
Barva pračky: Bílá
Kapacita: 6
Maximální otáčky odstředění: 1200
Energetická třída pračky: A+++(-10%)
Účinnost praní: A
Účinnost odstřeďování: B
Displej: Dotykové ovládání s LED indikátory
Automatické odvažování náplně: Ano
Nerezový buben: Ano
Objem bubnu : 42 l
Funkce Posistop: Ano
Funkce Sesam: Ano
Opti4: Ano
Opti Time Plus: Ano
Typ vany: Odolný plast (Polytenax)
Konstrukce pračky: Long Life s 3D tlumiči
Programy
Počet programů: 9
Programy praní: OptiA 39 min., Bavlna s předpírkou, Smíšené, Jemné, Košile, Bavlna Eco, Flash 25 min., Bavlna / Ručníky, Máchání + odstředění
Funkce
Funkce pračky: Bez odstředění, Zastavení s vodou v bubnu, Paměť, Snadné žehlení, Přidání máchání, Intenzivní praní, Zkrácení programu
Odložený start praní: až o 12h
Funkce Memo Activ: Ano
Bezpečnost
Bezpečnostní funkce pračky: Dětský zámek, Detekce nerovnoměrného zatížení, Detekce nadměrného pěnění, Zámek dveří
Spotřeba a hlučnost
Roční spotřeba energie (kW/rok): 137 kWh
Roční spotřeba vody: 8720 l
Hlučnost při praní: 58 dB
Hlučnost při odstřeďování: 79 dB
Rozměry a hmotnost
Výška (cm): 85 cm
Šířka (cm): 40 cm
Hloubka (cm): 60 cm
Hmotnost netto (kg): 57 kg
Rozměry a hmotnost v balení
Výška (cm): 97 cm
Šířka (cm): 48 cm
Hloubka (cm): 70 cm
Hmotnost brutto (kg): 59 kg

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).