Doprava zdarma
Doprava zdarma

Beko RCNA 406E41LZXP

lednice s mrazákem dole • energetická třída A+++ • objem chladničky 253 litrů • objem mrazničky 110 litrů • hlučnost 37 dB • chladicí systém NeoFrost™ • ProSmart™ Invertorový kompresor • Active Fresh Blue Light™ • FreshGuard UV filtr® • technologie EverFresh+® • funkce FastFreeze (rychlé zmrazení) • držák na láhve • Holiday režim • Power LED osvětlení • panty SmoothFit • akumulační doba 33 hodin • 203×59,5×66 cm
Zobrazit více
katalogové číslo: RCNA406E41LZXP
záruka:2 roky
výrobce:Beko
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Funkce
 
SMOOTHFIT PANTY - DVEŘE BEZ NÁBĚHU A SEDNE KDEKOLIV
Dveře lednice s panty SmoothFit můžete otevřít, i když je vedle ní linka, protože jsou bez náběhu. To znamená, že lednice má stále stejnou šířku, když je zavřená nebo otevřená.
 
FRESHGUARD - SAMA SE POSTARÁ O DOKONALOU ČISTOTU
Speciální filtr FreshGuard® eliminuje až 90 % zápachu i míchání pachů potravin. V kombinaci s UV zářením si poradí i s bakteriemi, takže vaše potraviny mají zajištěné ideální místo, kde můžou zůstat dlouho čerstvé.
 
FASTFREEZE - ČERSTVÉ I PO ROZMRAZENÍ
Speciálně navržený ventilátor zamrazí jídlo v přihrádkách FastFreeze o 10 % rychleji. Dochází tak k menší změně krystalické mřížky zamrazené potraviny, která se po rozmrazení stále chová jako čerstvá.
 
FUNKCE ECO - SNIŽUJE SPOTŘEBU
Inteligentní volitelná funkce Eco vám umožní snížit spotřebu elektřiny vaší chladničky. Jestliže neotevřete dveře lednice po dobu šest a vice hodin po sobě jdoucích, přístroj se sám přepne mrazicí část do energeticky úsporného režimu.
 
LED OSVĚTLENÍ - DOBŘE VIDĚT A ŠETŘIT
LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny.
 
EVERFRESH+® - AŽ 30 DNÍ STÁLE ČERSTVÉ
Kupujete spoustu zdravého ovoce a zeleniny, ale nevydrží dlouho čerstvé? Technologie EverFresh+® přesně kontroluje vlhkost vzduchu ve skladovací přihrádce a proudící vzduch snižuje kondenzaci přirozené vlhkosti z plodů, které jsou uchovávány v prostředí s minimálními teplotními výkyvy. Proto je v přihrádce EverFresh+® ovoce a zelenina čerstvá, zdravá a chutná až 3x déle.
 
NEOFROST™ - UŽ ŽÁDNÉ VYSUŠENÉ POTRAVINY. A BEZ ODMRAZOVÁNÍ
Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlkhý vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla, zatímco v mrazničce bude sucho a velký mráz potřebný pro uchování zmrazených potravin. A bez nutnosti odmrazovat.
 
ACTIVEFRESH BLUE LIGHT™ - CHRÁNĚNO. BEZ ZTRÁTY CHUTI A NUTRIČNÍCH HODNOT
Modré světlo technologie Active Fresh Blue Light™ prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny a napomáhá zachování jejich přirozené chuti, barvy a nutričních hodnot. Aktivní modré světlo zajišťuje, že se na ovoci a zelenině netvoří plísně, zabraňuje množení bakterií a udržuje v chodu proces fotosyntézy. Zkrátka, vaše potraviny jsou chráněny a zůstávají v dobré kondici.
 
PROSMART™ INVERTOROVÝ KOMPRESOR - PRO TICHOU A ÚSPORNOU DOMÁCNOST
ProSmart™ invertorový kompresor je tím nejlepším pro vaši lednici. Je až čtyřikrát tišší než standardní kompresor, spotřebuje méně elektřiny a má dlouhou životnost.
 
ENERGY HERO - MYSLÍME NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A VAŠI PENĚŽENKU
Je pro vás důležité, aby vaše chladnička byla tou nejúspornější a nejšetrnější k životnímu prostředí? Pak je tento model pro vás tou správnou volbou. S ProSmart™ invertorovým kompresorem, inovovaným složením izolační stěny a úspornými funkcemi jako Eco režim se můžete spolehnout, že vaše chladnička bude tichá, úsporná a šetrná k přírodě.
 
HOLIDAY REŽIM - DEJTE LEDNICI DOVOLENOU
Pokud se chystáte na dovolenou, dopřejte ji i vaší lednici. S režimem Holiday se vypne chladicí část a poběží jen mraznička, takže zásoby zůstanou pořád u ledu stejně tak jako spotřeba lednice.

 


Lednice
Active Fresh Blue light    ano
Akumulační doba (h)    33
Barva    titanium
Displej    ano
Držák lahví    ano
Energ. třída    A+++
EverFresh+ zóna    ano
FreshGuard UV filtr    ano
Hlučnost (dB)    37
Chladící systém    NeoFrost
Ionizér    ne
Madlo    externí
Mrazák    dole
Mrazící kapacita (kg/24h)    6
Objem Fresh zóny (l)    30
Objem chladničky (l)    253
Objem mrazáku (l)    110
Osvětlení    Power LED na stropě
Protizápachový filtr    ne
Roční spotřeba (kWh/rok)    188
Signalizace dveří    ano
SmoothFit panty bez náběhu    ano
Výrobník ledu    ne
Rozměry
Hloubka (cm)    66
Šířka (cm)    59.5
Výška (cm)    203

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).