Beko BBIS 25300 XCN

Vestavná multifunkční trouba Beko BBIS 25300 XCN s pečením s podporou páry a rovnoměrnou distribucí vzduchu AeroPerfect upeče masa šťavnatá a pečivo krásně nadýchané. Pomocí páry SimpleSteam ji vyčistíte bez drhnutí a panty SoftClose zavřou dvířka tiše a bez prásknutí.
Zobrazit více
katalogové číslo: BBIS25300XCN
záruka:2 roky
výrobce:Beko
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

SteamAssisted je pečení s podporou páry, kterou lze přidat během programu ručně. Je pohodlnější alternativou vkládání nádoby s vodou, protože není nutné otevírat dvířka trouby a stačí jen zamáčknout zásobník s vodou. Tím se v troubě udrží stálá teplota, zvýší vlhkost a upečené jídlo bude šťavnatější a nadýchanější.

AeroPerfect™ je kombinace speciálního ventilátoru a upraveného prostoru trouby, které zajišťují rovnoměrné pečení jídla. Rozloží teplo ze všech stran pokrmu bez rozdílů teplot, takže se jídlo v troubě peče všude stejně. Výsledek je bez popraskání, spálení jedné strany či nedopečení druhé a vypadá i chutná perfektně. A navíc trouba peče úsporněji, takže šetří i náklady na elektřinu.

Program 3D pečení kombinuje horní a spodní ohřev se zadním ohřevem z kruhového topného tělesa a s ventilátorem. Teplo tak jde ze všech tří stran trouby, takže se jídlo propeče rychleji a rovnoměrně.

Ročně kvůli odhozenému odpadu v oceánech zemře přes 300 000 mořských živočichů, a proto jsme se zaměřili na výrobu z recyklovaných materiálů, abychom toto číslo pomohli snížit. V řadě trub Beko tak najdete součástky, např. části dveří nebo displeje, vzniklé recyklací rybářských sítí a průmyslového odpadu. Tímto způsobem se nám podařilo v roce 2019 a 2020 recyklovat už 71 tun odpadu, a tím se podílet na udržitelném rozvoji s ohledem na životní prostředí.

Oproti klasické žárovce dokáže ta halogenová lépe osvítit prostor trouby , má nižší spotřebu a není ji potřeba tak často měnit.

Speciální úprava vnitřního skla trub umožňuje snažší čištění bez drhnutí. Nečistoty na skle tolik neulpívají a lze je setřít hadříkem.

Pomocí šroubováku nebo pacek, které jsou součástí dvířek, lze vnitřní sklo dvířek trub Beko bez potíží vyjmout. To umožní pohodlné vyčištění zateklých nečistot mezi skly.

Technické parametry
Energetická třída: A
Typ spotřebiče: vestavná
Provedení: černá/nerez
Čištění: simplesteam
Displej: ano
Počet funkcí: 9
Produktová řada: Beyond
3D pečení: Ano
Spodní + Horní ohřev: Ano
Spodní ohřev: Ano
Ventilátor + Gril: Ano
Objem trouby: 72 litrů
Ovládání: dotykové
Počet skel ve dvířkách: 2
Typ displeje: ano
Uchycení plechů: kolejnice pro rošt
Distribuce: CZ
Gril: Ano
Rozmrazování: Ano

Rozměry výrobku
Hloubka spotřebiče: 59,5 cm
Šířka spotřebiče: 59,4 cm
Výška spotřebiče: 56,7 cm

Spotřeba a Energie
Napájecí napětí    220 - 240 V
Spotřeba (pečení s ventilátor)    0,81 kWh/cyklus
Spotřeba (statické pečení)    0,88 kWh/cyklus

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).