Amica SKZ 656 S

odsavač par • komínový • třída energetické účinnosti D • příkon 119 W • omyvatelný kovový tukový filtr • maximální průtok vzduchu 343 m3/h • LED displej • 3 stupně výkonu • hlučnost 62 dB • osvětlení 2× 2 W LED • recirkulace vzduchu • časovač • šířka 60 cm
Zobrazit více
katalogové číslo: SKZ656S
záruka:2 roky
výrobce:Amica
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Amica SKZ 656 S, nerez
Snadno a rychle se zbavíte nechtěných par a zápachu z vaření pomocí odsavače par Amica SKZ 656 S komínového typu. Tato digestoř je vyrobena v nerezové barvě se sklem a disponuje šířkou 60 cm. Odsavač par je opatřen jedním motorem s příkonem 119 W, enegetická účinnost dosahuje třídy D. Doporučená montážní výška zařízení na varnou plochou je v případě plynové varné desky 650 mm a v případě elektrické varné desky 450 mm. Odsavač par ELICA Amica nabízí regulaci výkonu ve 3 rychlostních stupních v závislosti množství par nad varnou plochou.

Úsporné osvětlení varné desky
Ovládání probíhá pomocí senzorového panelu a LED displeje zobrazující vybranou rychlost, kterými je odsavač vybaven. Pro zapnutí či vypnutí funkce je třeba se dotknout příslušného pole. Maximální průtok vzduchu dosahuje 343 m3/hod. Při plném výkonu dosahuje míra hlučnosti 62 dB. Nechybí ani LED osvětlení pomocí dvou 2 W žárovek, které dostatečně osvětlí nejenom varnou desku, ale také pracovní plochu okolo a jako bonus je energeticky úsporné. Praktická funkce časovače slouží k opožděnému automatickému vypnutí motoru odsavače. Využijete ji po ukončení vaření pro očištění vzduchu v místnosti od výparů až po dobu 90 minut.

Automatické vypnutí
Odsavač Amica nabízí dva způsoby odsávání. Standardním odsáváním je odtah pryč z místnosti - do komínu. V případě, že tímto není vaše domácnost vybavena, můžete využít možnosti recirkulace, při které probíhá čištění vzduchu přes dva filtry a následně se očištěný vrací zpět do místnosti. Snadno udržovatelný hliníkový tukový filtr je součástí odsavače par. Průměr odtahového hrdla činní 150 mm. V případě recirkulace je nutné použít uhlíkový filtr FWK 202, který lze pořídit zvlášť.

 

Funkce
Boční odtah    Ne
Horní odtah    Ano
Zadní odtah    Ne
Zpětná klapka    Ano
Výbava
Průměr odtahového hrdla    150 mm
Zpětná klapka v balení    Ne
Uhlíkový filtr v balení    Ne
Nezařazeno
Konstrukce odsavače par    komínový
Maximální výkon odtahu    343 m3/h
Minimální hlučnost    46 dB
Maximální hlučnost    62 dB
Odsávání do komína    Ano
Recirkulace    Ano
Počet motorů    1
Počet rychlostí    3
Ovládání    tlačítkové - zamačkávací
Komunikační displej    LED displej
Příkon    119 W
Barva    nerez, stříbrná
Šířka    60 cm
Typ osvětlení    LED
Energetická třída    D
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD    Ano
Retro    Ne
Hob2Hood    Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku    60 cm
Výška výrobku    102,5 cm
Hloubka výrobku    38,5 cm
Hmotnost výrobku    14,08 kg
Rozměry balení
Šířka balení    64,5 cm
Výška balení    49 cm
Hloubka balení    50,5 cm
Hmotnost balení    16,86 kg

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).